Відкриття року у Польщі - факультет "Digital Комунікація"

166
Facebook Twitter
Відкриття року у Польщі - факультет "Digital Комунікація"

Новий факультет "Digital Комунікація" - ідеальний вибір для успішної професії майбутнього. Введений у навчальний план у ВУЗах Польщі на 2022 рік.

Напрямок розроблений спільно з провідними спеціалістами галузей маркетингу та реклами та уже встиг отримати мітку найпрестижнішого факультету у Польщі.

Відкриття цього напрямку це гарна можливість для абітурієнта опановувати новий та сучасний напрямок освіти в сфері Digital комунікація та Digital маркетингу. Під час навчання студент зможе познайомитися з відео маркетингом на таких платформах, як YouTube, Facebook або Instagram. Отримає сучасні знання в галузі кіно, телебачення, соціальних комунікацій та нових медіа, а також дізнається про переважні тенденції в аудіовізуальній індустрії. Під час навчання на факультеті "Digital комунікація в бізнесі" студент пройде через усі етапи виробництва відео, починаючи від розробки схеми зйомки відео, його створення, монтажу та до реалізації успішного продажу проєкту. Також під час навчання студент опанує основні digital-інструменти, які використовують для взаємодії з онлайн- аудиторією: контекстна реклама (PPC), email-маркетинг, пошукова оптимізація (SEO), оптимізація конверсії, соціальні мережі (SMM), таргетингової реклама, відео реклама та ін.

Digital комунікація сьогодні - це важлива складова масштабної комунікаційної стратегії кожного сучасного бренду.

По закінчення навчання студент матиме можливість працювати у таких сегментах ринку, як телевиробництво, рекламна індустрія, журналістика, соціальні мережі, рекламні компанії, що займаються аудіо візуальним оформленням культурних подій, а також дистриб'юторські та PR компанії.


Для всіх абітурієнтів, які вступають по Програмі UP-STUDY відкрита можливість подавати документи на вступ до Університету Бізнесу "Хендльова" на факультет "Digital комунікація у бізнесі" - /uk/universities/vrotslav-vrotslavskiy-universitet-biznesu-wyzsza-szkola-handlowa-we-wroclawiu

- Доступні спеціальності - Аудіовізуальне спілкування або Соціальні засоби комунікації

- Ціна навчання за рік - 1100 євро. 

Акційна ціна навчання для UP-STUDY на перший рік - за умови оплати навчання до 30.04.2022 року - ціна навчання не 1100 євро, а 950 євро.

- Безкоштовний курс - 2 місяці при ВНЗ при оплаті за рік, або безкоштовний курс 1 місяць при оплаті за семестр до 30.04.2022 року.

Предмети, які включені до Програми навчання на першому курсі не залишать Вас байдужими: Знайомство з новими медіа, Онлайн журналістські жанри, Документація та джерела даних, Громадянська журналістика, Цифрова безпека, Зв'язки з громадськістю, Інтернет-кампанії, Створення іміджу в Інтернеті, Соціологія, ІКТ, Ділова етика, Цифрова економіка, Аудіовізуальне повідомлення, Медіа-ринок, Форми просування, Дизайнерське мислення, Комп'ютерна графіка, Основи управління, Трансляції та телеконференції, Електронний маркетинг підприємництва, Авторське право, Управління продажами та взаємовідносинами з клієнтами, Бізнес-план, Цифрові гуманітарні науки.

Викладацький склад - це справжня родзинка, адже серед наставників для студентів працюватимуть провідні блогери та інфлюенсери Польщі, інтернет маркетологи, популярні ведучі та медіабаєри.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує всім абітурієнтам безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого
Завантажити у PDF

Останні статті та новини