Типи Маркетингу. Де у Польщі вчитися на маркетолога?

200
Facebook Twitter
Типи Маркетингу. Де у Польщі вчитися на маркетолога?

У яких ВНЗ Польщі варто вивчати маркетинг у різних інтерпретаціях? Які бувають типу та що відрізняє ефективну рекламу? Обговоримо питання у статті.

Енциклопедичне визначення (PWN Online Encyclopedia) пояснює, що маркетинг — це дії щодо визначення можливостей продажу продукту з урахуванням наявних або потенційних потреб покупців у короткостроковій або довгостроковій перспективі, а також пов'язаних з ними дистрибуції, реклами, планування виробництва та дослідження ринку. Проте, варто зауважити, що він буває різних типів, а оскільки є великий попит на маркетологів різної спрямованості, то й існує відповідна пропозиція від університетів. У яких ВНЗ Польщі варто вивчати маркетинг у різних інтерпретаціях? Які бувають типу та що відрізняє ефективну рекламу? Обговоримо питання у статті.

Типи маркетингу, котрі впроваджуються польських та іншими компаніями світу

Маркетингова політика впливає та формує ринок. Це також основа для планування стратегії компанії — на просування якого продукту вона орієнтується, на який ринок хоче вийти, яких клієнтів отримати та інше.

Уже визначені цілі, фахівці вживають відповідних заходів для їх досягнень — проводити дослідження, визначити потреби споживачів та ціни на продукцію, розроблення рекламних кампаній, вибір каналів збуту та інше. Ці рішення визначають, які будуть використовуватися типи маркетингу, та вибір дійсно широкий: цифровий маркетинг; прямий маркетинг; сенсорний маркетинг; вірусний маркетинг; партизанський маркетинг; SMS-маркетинг; партнерський маркетинг та інші.

Фахівці UP-STUDY підкреслюють, що в університетах Польщі часто запропоновані спеціальності маркетингу як такого. Але, під час вивчення курсу, студенти розглядають всі його типи, та, у майбутньому, можуть будувати кар'єру у будь-якому напрямку, а якщо є охота — об'єднувати всі знання та ефективно впроваджувати у діяльність компанії. Що стосується кращих ВНЗ, варто приділити увагу наступним:

Які існують типи інтернет-маркетингу?

У зв'язку з тим, що Інтернет є одним з основних інструментів комунікації, розглянемо, що таке інтернет-маркетинг та які його види. Він включає, серед іншого:

 • контент-маркетинг — залучення користувачів привабливим контентом на сайті;
 • електронний маркетинг — охоплення клієнтів електронною поштою;
 • графічна реклама — приймає форму банерів, текстових та графічних блоків на бічних сторонах сторінок, у середині вмісту та інше;
 • маркетинг у соціальних мережах — просування у соціальних мережах, залучення користувачів;
 • маркетинг у пошукових системах — використання позиціювання, а також платних оголошень Google та багатьох інших.

Ефективна реклама: чим вона відрізняється?

Жодна з цих форм не виявиться ефективною, якщо не буде належним чином продумана та адаптована до передбачуваної мети. Які особливості хорошої реклами? Що слід пам'ятати при підготовці кампанії? Гарна реклама — це та, яка знайде потрібного споживача. Тому слід звернути увагу на висвітлення кампанії та тип повідомлення. Залежно від обраної стратегії, фахівець з продажу може робити ставки на рекламні щити у популярних місцях, в установах, пов'язаних з галуззю, або у ключових словах, під якими позиціюється сайт. Слід зосередитися на каналі та формі, які мають можливість точно досягти певного типу клієнтів. Немає сенсу витрачати час та гроші на рекламу, орієнтовану на людей, які не мають ніякого відношення до продукту, пропонованого компанією.

Підсумовуючи, зауважимо, що маркетинг, особливо інтернет, це той напрямок, фахівці якого будуть мати попит ще не один рік. Бажаючи стати затребуваним фахівцем, варто пройти навчання у будь-якому із запропонованих ВНЗ.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 50% на вступ до Польщі 2023 + Курс при ВНЗ

Акція 499 євро 250 євро

Вступайте на осінь 2023 та отримуйте знижку 50% на пакет "Все включено", гарантоване зарахування, підбір житла і курс польської у ВНЗ

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

 • Стипендії та знижки
 • Вартість навчання
 • Необхідний рівень знання польської мови
 • Підтримка студентів
 • Документи необхідні для вступу
 • та багато іншого
Завантажити у PDF

Останні статті та новини