Програми MBA у Польських ВНЗ

114
Facebook Twitter
Програми MBA у Польських ВНЗ

У яких польскіх ВУЗах пропонують програми MBA? Як успішно подати заявку на вступ на MBA? Де вчитися MBA? У чому криється суть даних досліджень? Обговоримо ці питання в статті.

MBA — до недавнього часу багато у Польщі взагалі не знали, що означає ця абревіатура. Сьогодні бізнес-дослідження стають все більш популярними, та університети надають студентам вищий рівень освіти, можливість брати участь у міжнародних проєктах та отримати доступ до найсучасніших знань про управління компанією або глобальні економічні тенденції. У чому криється суть даних досліджень та які університети Польщі пропонують навчання для отримання диплома MBA? Обговоримо ці питання у статті.

Що таке навчання за програмою MBA?

MBA (скорочення від Master of Business Administration) — звання, отримане після того, як студент завершив дворічне навчання в аспірантурі. Цей вид поглиблених досліджень призначений для людей, котрі прагнуть займати керівні посади, керувати середніми та великими компаніями, менеджерами всіх рівнів. Часто приймаються люди, які вже мають досвід ведення власного бізнесу або управління організаціями. Мета дворічного навчання — підготувати студентів до існування на вітчизняному та закордонному ринку. Випускники досліджень мають високу кваліфікацію, а також практичні навички, які дозволяють їм знайти себе у вимогливих бізнес-реаліях.

Як успішно підібрати курс для вступу на MBA?

Процес подання заявки на навчання за програмою MBA може здатися утомливим, особливо з урахуванням високих вимог університетів.

Від пунктів GMAC та рекомендаційних листів до питань для письмову роботу MBA важливо виділитися серед інших кандидатів. Фахівці UP-STUDY підкреслюють, щоб вступити до бізнес-університету мрії, Ви повинні мати конкретне та чітке уявлення про те, що Ви можете запропонувати, щоб збагатити його програму MBA. Розгляньте поради, які допоможуть у процесі подання заявки.

1. Напишіть хорошу дипломну роботу MBA. Рекрутер MBA у Stanford GSB пропонує: «Якщо Ви зосередитеся на тому, щоб розповісти вербувальникам, хто Ви, які у Вас цінності та досвід, чому Ви думаєте, що MBA дасть шанс на краще майбутнє, тоді диференціація себе буде виглядати природним чином».

2. Уважно вивчіть програму MBA, на яку Ви претендуєте. Беручи до уваги вартість навчання за програмою MBA, важливо з'ясувати, чи є обраний курс тим, що Ви шукаєте, не тільки як частина кар'єрної мети, але і як культура навчання у кампусі та якість академічного середовища.

3. Пам'ятайте про рекомендаційні листи. Виберіть людей, які можуть порекомендувати Ваші досягнення та сильні сторони, та підтвердити те, про що Ви говорите. Вони зможуть поділитися цілями та мотивами Вашого рішення, що дозволить виділитися з-поміж інших кандидатів.

Де вчитися MBA у Польщі?

У разі навчання за програмою MBA, ключовим рішенням є вибір правильного університету, що гарантує не тільки високий рівень освіти, а й міжнародне середовище та відсутність проблем з пошуком роботи у галузі. Тут різні види приходять на допомогу майбутнім студентам, автори яких розглядають окремі університети. Найбільш правдивим є міжнародний рейтинг Financial Times, в якому Університет Козмінського займає високу позицію у Центральній та Східній Європі. Важливо відзначити, що рейтинг створюється на основі інформації, отриманої від випускників щодо їх роботи, посади та заробітку. Ще кількома вельми перспективними ВНЗ є: Академія фінансів та бізнесу Вістула та Вроцлавський університет бізнесу.

Підсумовуючи, зауважимо, що навчання за програмою MBA — хороший вибір для амбітних людей, які розглядають заняття в університеті не як зобов'язання, а як інвестицію та важливий крок у своїй професійній кар'єрі.

Величезна увага приділяється отриманню практичних навичок, розв’язанню потенційних проблем та аналізу сучасних тенденцій. Випускник програми MBA повинен опинитися у міжнародному середовищі та ефективно співпрацювати у команді, стаючи цінних експертом. Як показують рейтинги, у людей, після таких досліджень зазвичай немає проблем зі швидким пошуком роботи, котра добре оплачується, на керівній посаді, особливо після закінчення престижного бізнес-університету. Це, ймовірно, переконливий аргумент для більшості молодих людей.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини