Право — новий напрямок у WSBiNoZ. Топові спеціальності у ВНЗ Польщі

7189
Facebook Twitter
Право — новий напрямок у WSBiNoZ. Топові спеціальності у ВНЗ Польщі

У цій статті ми висвітлимо основну інформацію щодо нової галузі «Право» у WSBiNoZ, а також розповімо про топові спеціальності, що мають попит на міжнародному ринку праці.

Право — це новий напрямок, який з'явиться у пропозиції Університету бізнесу та медичних наук у Лодзі (Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi) у 2019/2020 навчальному році. Попит, котрий зростає на деякі напрямки, сприяє відкриттю нових спеціальностей в університетах Польщі. Щорічно збільшується кількість іноземних студентів у локальних установах освіти, змінюються тенденції ринку, технології рухаються вперед, тому створення нових програм є логічною позицією польських та інших європейських ВНЗ. Стаття стане у пригоді як абітурієнтам, які бажають придбати професію у напрямку правознавства, так і іншим учням випускних класів, оскільки ми не тільки висвітлимо основну інформацію щодо нової галузі «Право» у WSBiNoZ, а й розповімо про топові спеціальності, що мають попит на міжнародному ринку праці.

Теоретична та практична сторона вивчення спеціальності «Право» WSBiNoZ Лодзі

Новий напрямок передбачає заняття, які будуть проводитися як академічними викладачами ВНЗ та університетів-партнерів, так і практиками, які є фахівцями у своїх областях (судді, прокурори, адвокати, нотаріуси, юрисконсульти, а також представники бізнесу). Сучасна, грамотно розроблена програма курсу відповідає вимогам потенційних роботодавців та тенденціям локального та міжнародного ринку праці. Дослідження проводяться з використанням сучасних форм навчання, тобто семінарів або проектів, у ході яких студенти будуть працювати з файлами, вирішувати справи, готувати юридичні висновки, редагувати цивільні та комерційні контракти, писати процесуальні документи, а також, що важливо, проводити судові процеси, складати коментарі до експертизи. Дослідження проводяться у віртуальній реальності у рамках освітніх ігор для майбутніх юристів.

До рамки пропонованих спеціальностей напряму права, студенти мають можливість отримати виняткові знання та підвищити кваліфікацію у вузьких областях, таких як медичне, цивільне, карне або податкове право.

Рейтингові спеціальності в обраних університетах Польщі

Як неодноразово підкреслюють фахівці UP-STUDY, українцям й іншим іноземцям, які прийняли рішення здобувати освіту у Польщі варто розглянути приватні університети. ВНЗ приватної форми власності мають поліпшене технічне оснащення, кваліфікований склад, часто має іноземний досвід викладання, індивідуальний підхід та безліч інших переваг. На сьогодні, топовими спеціальностями є ті, які можна знайти на факультетах: Інформатики, Інформаційних технологій, Архітектури, Будівництва, Графіки та Міжнародних відносин. Особливо варто підкреслити, що плата у приватних університетах значно нижче, ніж у будь-якому з державних університетів Польщі, при цьому якість на гідному високому рівні. Якщо Вас цікавить будь-який з рейтингових напрямків, варто звернути увагу на такі обрані університети:

  • Академія Фінансів та Бізнесу Вістула
  • Університет Бізнесу у Вроцлаві
  • Університет Менеджменту у Варшаві
  • Університет Банківської Справи у Вроцлаві
  • Університет Громадських Наук у Варшаві, Лодзі та Кракові

Підсумовуючи, зауважимо, що новий напрямок «Право» у WSBiNoZ є багатообіцяючим курсом, на який націлилися абітурієнти, котрі мають охоту придбати відповідну професію. Немає сумнівів, що учні, які оберуть цей курс, досягнуть бажаних вершин. Проте, варто враховувати, що право та юриспруденція підходять не кожному абітурієнту, який замислюється про нього, тому варто зважити всі за та проти, а також детально вивчити перелік та особливості топових напрямків.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Акція 499 євро

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини