Навчання в університетах Польщі на IT

328
Facebook Twitter
Навчання в університетах Польщі на IT

Інформація, викладена у даній статті стане у пригоді студентам, які ще не до кінця розібралися у суті професії та у тому, що належить вивчити у процесі осягнення її азів.

Сьогодні, коли так популярно вчитися на IT-фахівця, оскільки вони дуже затребувані як на локальному, так і на міжнародному ринках праці, абітурієнти, які бажають придбати одну з професій сфери ІТ, шукають можливість отримати відповідну освіту з мінімальним обсягом інвестицій. Відмінним варіантом є університети Республіки Польща, оскільки вони пропонують якісний європейський диплом з даного та не тільки напрямку, з адекватною вартістю освітнього року, комфортними умовами для пізнання професії та багатьма додатковими можливостями. До останніх відносяться шанси на придбання унікального передового іноземного досвіду у рамках різних програм мобільності, а також напрацювання практичних навичок у процесі проходження стажувань, практик та підробітків. Інформація, викладена у даній статті стане у пригоді не тільки потенційним кандидатам на навчання за однією зі спеціальностей ІТ та їх батькам, а й поточним студентам, які ще не до кінця розібралися у суті професії та у тому, що належить вивчити у процесі осягнення її азів.

Якій з освітніх структур Польщі віддати перевагу, бажаючи вчитися на IT-фахівця?

У Польщі є воістину великий вибір університетів, що пропонують навчання на ІТ-експерта з доступною платою за навчальний рік. Варто зауважити, що розглядаючи польські університети для придбання освіти будь-якого науково-кваліфікаційного рівня та з будь-якої спеціальності, іноземцям краще віддавати перевагу приватним закладам, оскільки навчання у них не тільки дешевше, але й перспективніше у плані виходу на міжнародний ринок праці. Хоча не можна не визнати, що є й гідні державні університети. Фахівці UP-STUDY рекомендують тим абітурієнтам, які бажають придбати ІТ-спеціальність, звернути увагу на наступні ВНЗ, попри їх форму власності:

  1. Університет Бізнесу у Вроцлаві, де вартість навчання на факультеті «Інформатика» становить 1300 євро з польською мовою викладання.
  2. Університет Вістула у Варшаві, де польськомовна програма обійдеться у 1750 євро, водночас як англійський курс обійдеться 2500 євро.
  3. Університет Банківської Справи у Вроцлаві, в якому рік навчання коштує €1214.
  4. Вроцлавський Університет Менеджменту — 1094 євро.
  5. Варшавська Академія Громадських Наук — 1714 євро, з відділеннями у Лодзі — €1143 та у Кракові — €1400.
  6. Університет Банкова у Познані — €1488.
  7. Західнопоморський Університет у Щецині — €1357.
  8. Вроцлавська Політехніка, де англомовна програма обійдеться €3000, польськомовна — €2500.

Що належить вивчати студентам будь-якої з ІТ-спеціальностей?

Під час навчання, до речі, не має значення приватна або державна обрана структура, студенти будуть осягати мови програмування, веб-програмування, проектування баз даних. Також вони набудуть знань щодо бездротових та дротових комп'ютерних мереж, цифрових технологій та інших навичок, які прямо або опосередковано пов'язані з інформаційними технологіями. Отримавши диплом бакалавра, а в ідеалі магістра, фахівці цього напрямку не тільки не залишаться без роботи, а й можуть претендувати на посаду з дуже хорошим окладом.

Підсумовуючи, варто зауважити, що фахівці сфери IT матимуть високий попит ще не один рік. Отримати одну з топових спеціальностей можна у запропонованих ВНЗ, оскільки вони пропонують якісну освіту зі справедливою платою.

Крім цього, вже з другого курсу отриманих навичок вистачить для того, щоб отримати хороший підробіток у напрямку, тим самим набуваючи безцінного досвіду.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний курс польської мови

Пропозиція 900 грн/місяць

Вступайте на осінь 2021 та отримуйте курс польської мови на 50-100 годин безкоштовно

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини