Відкрито перспективний факультет Менеджменту у SWPS (Варшава)

9233
Facebook Twitter
Відкрито перспективний факультет Менеджменту у SWPS (Варшава)

В університеті SWPS (Варшавський Університет Гуманітарних Наук та Психології) відкрито новий англомовний факультет Management, що найперспективнішим напрямком у Рейтингу спеціальностей від Програми UP-STUDY у 2014 році

В університеті SWPS (Варшавський Університет Гуманітарних Наук та Психології) відкрито новий англомовний факультет Management, що найперспективнішим напрямком у Рейтингу спеціальностей від Програми UP-STUDY у 2014 році.

Напрям Менеджменту включає у себе міждисциплінарне вивчення: менеджменту, економіки, права, управління та психології. Студенти отримують можливість аналізувати ринок, що є важливо для будь-якого менеджера, що прагнуть відкрити свою справу або запустити новий продукт. Ви отримаєте знання у сфері зовнішньоекономічних зв'язків і ринків окремих європейських країн, необхідних, щоб будувати бізнес на міжнародному рівні.

Переваги навчання на Менеджментів англійською:

 • Студенти вивчають ділове право, мікро-і макроекономіку, маркетинг, управління людськими ресурсами, ведення переговорів, ділової переписки, написання звітів та бізнес-англійську мову у сфері управління.
 • SWPS навчає менеджерів, які проходять оплачувані стажування, зустрічаються з консультантами з навчання з підготовки підприємців (Академія Молодого Менеджера) і мають регулярні зустрічі з представниками компаній (Форум Передачі Знань)
 • У ході курсу, студенти вчаться практичному використанню спеціалізованого програмного забезпечення, бухгалтерського обліку, дізнаються про пакети для статистичного аналізу, підготовки бізнес-планів, проведення ефективних переговорів.

Перспективи працевлаштування

Після закінчення нашого університету, Ви можете працювати в:- банках- заклади, що замаються розрахунком ризику- бізнес-консалтинг- заклади, що займаютсья статистичним аналізом- управління людськими ресурсами- PR агентства- рекламні агентства

Умови навчання

Тривалість навчання: 6 семестрів / 3 роки

Мова навчання: Англійська (Видається англійський диплом)

Ціна за рік: 3950 EUR (оплати частинами не має)

Додатково нагороджуються учасники UP-STUDY

Окрім перших трьох місць, цінними сувенірами нагороджуються, також, студенти, які виявили старання та індивідуальний підхід до своїх робіт:

 • Лук'ященко Владислав (Золотоноша, Черкаська обл.)

Подарунок: Флешка SWPS

 • Сухий Роман (Біла Церква, Київська обл.)

Подарунок: Флешка SWPS

 • Почевалов Євген (Миргород, Полтавська обл.)

Подарунок: Набір колекційних ручок SWPS

Нагадуємо, що акція-фотоконкурс тривала з 20 травня по 28 травня. До участі були запрошені усі абітурієнти Університету SWPS учасники програми UP-STUDY. Дякуємо учасникам! Подарунки із фірмовою символікою вже надіслані переможцям!

Детальніше про Університет SWPS: Університет Соціальної Психології займає почесну 2 позицію у рейтингу престижних та перспективних університетів за програмою UP-STUDY "Навчання в Польщі". Серед його переваг слід відзначити якість освіти, європейське визнання, престиж серед роботодавців та чудові відгуки самих студентів учасників програми.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Знижка 50% на вступ до Польщі 2025 + Курс польської

Акція 499 євро 250 євро

Вступайте на осінь 2025 та отримайте знижку 50% на пакет "Все включено", гарантоване зарахування, підбір житла, курс польської в Україні та при ВНЗ

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

 • Стипендії та знижки
 • Вартість навчання
 • Необхідний рівень знання польської мови
 • Підтримка студентів
 • Документи необхідні для вступу
 • та багато іншого

Останні статті та новини