Які міста РП називають польським культурним центром? Де перспективно вчитися?

6062
Facebook Twitter
Які міста РП називають польським культурним центром? Де перспективно вчитися?

У даній статті ми розповімо про найперспективніші культурні центри РП, а також розповімо, в яких польських містах найкраще здобувати освіту іноземцям.

Багато абітурієнтів вважають за краще поєднувати навчання з культурним життям. Варто зауважити, що не тільки столиця може бути культурним центром країни, також їх може бути кілька. Уже котрий рік, українські абітурієнти віддають перевагу отриманню вищої освіти в одному з університетів Республіки Польща, оскільки розуміють всю його перспективність та можливості, після отримання якісного європейського диплома. Не завжди вони зупиняють свій вибір на варшавських навчальних структурах. Польща — перспективна європейська країна, яка динамічно розвивається, постійно вносить корективи до законодавства, що регулюють різні сфери життя та діяльності. Багато її міст є академічними та культурними центрами. У даній статті ми розкажемо про найперспективніші культурні центри РП, а також розповімо, в яких польських містах найкраще здобувати освіту іноземцям.

Логістичний та культурний центр РП — Вроцлав

Барвистий Вроцлав, який має дуже вигідну локацію, оскільки знаходиться у безпосередній близькості до європейських столиць та важливим містах, є центровим у багатьох поняттях. По праву маючи звання центру логістики, він ще й один з головних у культурному, підприємницькому, інноваційному, науковому та академічному плані. У ньому розмістилися великі промислові підприємства, а також головні офіси міжнародних компаній. У культурному плані не можна обійти стороною його майже цілорічні фестивалі музики. Чого тут тільки не відбувається?! Фестивалі року, класичної музики, попа, джазу, нонстоп ФЕСТ та інші заходи, які приваблюють не тільки студентів польських університетів та молодь країни, а й іноземних громадян. Також, тут дуже часто проходять студентські конференції, виставки, ярмарки та, що популярно в останні кілька років, студентський стритрейсинг. Навчатися тут теж є де, фахівці UP-STUDY звертають Вашу увагу на найперспективніші вроцлавські ВНЗ:

1. Університет Хендльова.

2. Університет банківської справи.

3. Університет менеджменту.

4. Вроцлавська Політехніка.

Варшава — культурний центр Польщі та столиця держави

Природно, розглядаючи культурні центри та перспективні для отримання європейського диплома міста, не можна не згадати столицю Польщі. У Варшаві культурне життя просто вирує. Театральні постановки, балет, опера, концерти різнотипної музики, фестивалі, благодійні вечори та інші масові заходи проходять тут майже щодня. Крім цього, студенти мають доступ до різних музеїв, виставкових центрів, лабораторій та кінотеатрів. Знайдеться й кілька престижних університетів, які славляться своєю перспективністю, а також відмінним поєднанням між ціною та якістю. Серед них неодмінно варто відзначити:

1. Академія фінансів та бізнесу Вістула.

2. Академія суспільних наук.

3. Університет менеджменту.

4. Університет психології та гуманітарних наук.

5. Академія Леона Козмінського.

6. Університет Сівітас.

Для того, щоб процес вступу до однієї з даних установ вищої освіти обійшовся без труднощів, звертайтеся до наших представництв, та кваліфіковані співробітники UP-STUDY не тільки допоможуть зі збором та підготовкою документів, а й нададуть повний спектр додаткових послуг.

Отже, у Польщі є кілька культурних центрів та вчитися в них не тільки перспективно, але й дуже весело та пізнавально. Отримуючи знання у Вроцлаві чи у Варшаві у Вас з'явиться можливість не тільки вирости як професіонал, а й зрости як цікава особистість. Водночас, у студентів польських університетів є можливість під час вік-ендів або на канікулах відвідати інші міста РП, щоб у повній мірі оцінити та отримати насолоду від колориту та особливостей народу та країни.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини