Як вступити в Польщу з України в перевірений університет?

6045
Facebook Twitter
Як вступити в Польщу з України в перевірений університет?

Дана стаття несе цінність для абітурієнтів з України тому, що відкриє секрети вступу в польські університети і підкаже, якими якостями повинен володіти перевірений ВНЗ.


Поїхати до Польщі з метою навчання, зараз прагне кожен другий випускник української школи, ліцею чи гімназії. Це обумовлено, з української сторони — складною ситуацією в країні і безладом у вітчизняних ВНЗ; з польської — якісною освітою з доступною платою за навчання. Також, сприяють вибору польських установ вищої освіти наступні фактори: територіальна і культурна близькість держав, можливість вступу відразу після отримання атестата зрілості та, звичайно, якісний європейський диплом. Дана стаття несе цінність для абітурієнтів з України тому, що відкриє секрети вступу в польські університети і підкаже, якими якостями повинен володіти перевірений ВНЗ.

Як поїхати вчитися до Польщі?

Технічно, особливих складнощів немає. Для початку, необхідно визначитися з містом навчання, установою вищої освіти і спеціальністю. Далі, підготувати і передати повний пакет документів, укласти договір і оформити візу. Але фактично, на кожному з перерахованих етапів можуть виникнути складності, і, для необізнаних абітурієнтів вони можуть стати серйозним бар'єром на шляху до досягнення бажаного. Саме з метою спрощення цього процесу краще звернеться до наших представників, які нададуть всіляке сприяння на всіх фазах: починаючи з вибору вищого закладу, закінчуючи інформаційною підтримкою в отриманні візи і вирішення житлового питання.

Критерії оцінки перспективності ВНЗ

Польська система освіти надає широкий вибір вищих навчальних закладів державного і приватного типу, серед яких: вищі школи, академії, інститути та університети. Для того, щоб зробити правильний вибір установи, необхідно оцінити її за декількома критеріями, а саме:

 • місто, в якому вона розташована;
 • позиція, яку займає в рейтингу серед університетів Польщі та Європи;
 • відсоток працевлаштування випускників відразу після отримання диплома;
 • широту матеріально-технічної бази;
 • наявність серед викладацького складу висококваліфікованих кадрів з досвідом практичного застосування спеціальності.

У відповідності з перерахованими критеріями варто запропонувати Вашій увазі перелік перевірених ВНЗ Польщі, які краще за інших підійдуть українським абітурієнтам:

 1. Університет Бізнесу у Вроцлаві (Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu). Привабливий ВНЗ, який спеціалізується, в основному, на підготовці кваліфікованих кадрів в напрямку бізнесу і туризму.
 2. Академія Фінансів і Бізнесу Вістула (Akademia Finansów i Biznesu Vistula). Ідеальна академія в співвідношенні між ціною і якістю. Має великий вибір спеціальностей.
 3. Університет Банківської Справи у Вроцлаві (Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu). Мотивує і надихає на пізнання всіх тонкощів сфери бізнесу і банківської справи за допомогою інноваційних методів навчання.

Вартість навчання в цих та схожих ВНЗ знаходиться в діапазоні від €988 до €2250, все залежить від конкретного університету, програми та мови досліджень, а також освітнього рівня. Щоб прийняти правильне рішення у виборі установи вищої освіти Польщі, необхідно зважити всі переваги і зіставити їх з власним уявленням про належному вищу освіту. У всьому іншому Вам допоможе компанія UP-STUDY.Отже, в Польщі функціонує багато вищих навчальних закладів, в яких навчання для українських студентів буде комфортним. Процес вступу набагато простіше, ніж в інших європейських країнах, але необхідно вивчити всі деталі і ґрунтовно підготуватися до збору необхідного пакету документів, або доручити цю справу професіоналам. Не важливо, який варіант Ви оберете, установи вищої освіти в Польщі — це завжди гарантія якості та успіху в майбутньому.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2024 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

 • Стипендії та знижки
 • Вартість навчання
 • Необхідний рівень знання польської мови
 • Підтримка студентів
 • Документи необхідні для вступу
 • та багато іншого
Завантажити у PDF

Останні статті та новини