Графіка. Огляд і рейтинг спеціальності

13101
Facebook Twitter
Графіка. Огляд і рейтинг спеціальності

Графіка як спеціальність є досить молодою, але, це не заважає їй займати такі високі позиції в рейтингу популярності та затребуваності, а саме 95%.

Графіка як спеціальність є досить молодою, але, це не заважає їй займати такі високі позиції в рейтингу популярності та затребуваності, а саме 95%. Знадобилося чимало часу, щоб зрозуміти, що образотворче мистецтво може діяти не тільки автономно, але ще й значно посилювати словесну інформацію. На сьогодні, можна сміливо заявити, що спеціалізація графіка — це напрямок, в якому зустрічається минуле з майбутнє, та тісно переплітається. Швидка динамічність привела до того, що з графіки, у звичайному її розумінні, утворились більш технологічні напрямки. Тепер, ми не можемо уявити свій світ без цифрових зображень, векторної, фрактальної та растрової графіки, веб-дизайну, та інших можливостей, що відкрилися, якими сповнена графічна спеціалізація. Дана стаття буде цікава всім абітурієнтам, які мають талант та бажання розвиватися в даному напрямку, бо розповідає про спеціальність в цілому, а також, про те, які предмети будуть викладатися на цьому факультеті, до якого польського ВНЗ краще вступити, щоб отримати прекрасні знання та задоволення від процесу навчання.

Що являє собою навчання Графіці?

Факультет, на якому об'єднуються знання минулого та майбутнього. Студент, на факультеті Графіка, набуває умінь традиційного мистецтва та, водночас, отримує навички роботи в графічних програмах. На факультеті прекрасно співіснує мистецтво та сучасні технології. Студент навчиться створювати дизайнерські макети, дизайнерській роботі з фотографіями та відео, створювати анімації в області 3D та 2D. Факультет охоплює величезну кількість навичок в сфері дизайну та комп'ютерної графіки, починаючи від створення простого логотипа компанії, закінчуючи створенням 3D мультфільмів, або ігрових анімацій. Фахівці цього напрямку дуже потрібні на сучасному ринку праці в різних сферах діяльності, починаючи від IT-компаній, закінчуючи торговими компаніями. Але, не варто забувати, що даний напрямок не підвладний будь-якій людині. Для того, щоб стати хорошим фахівцем в області Графіки потрібно мати талант в цьому напрямку, а також, старанно працювати та постійно вдосконалюватися.

Як обрати ВНЗ для отримання диплома у напрямку Графіка?

Дуже важливо правильно підібрати вищий навчальний заклад, щоб отримати не тільки теоретичні знання, а й практичні навички застосування. Також, важливо правильно підібрати місто навчання, та ідеальне співвідношення ціни та якості. Для того, щоб Ваш диплом цінувався роботодавцями всієї Європи, та інших цивілізованих країн, варто обрати ВНЗ на заході Польщі, або столицю. Ось кілька хороших варіантів, які відповідають заданим критеріям:

1. Академія Фінансів і Бізнесу Вістула в Варшаві (Akademia Finansów i Biznesu Vistula). Одна з найпрестижніших і, водночас, доступних приватних академій. Навчання проходить в інтернаціональному середовищі, в сприятливій та дружній атмосфері. Вартість навчання на факультеті, польською мовою становить €1450, англійською — €2500 в рік навчання. Ці кошти окупляться практично відразу після отримання диплома тому, що установа просуває своїх випускників на міжнародний ринок праці.

2. Західнопоморський Університет в Щецині (Zachodniopomorska Wyższa Szkoła Biznesu) Відмінний варіант для тих, хто не любить суїти столиці, з доступною вартістю — €1100 річна плата, навчаючись польською мовою.

3. Академія Громадських Наук (Społeczna Akademia Nauk) у Варшаві, Лодзі та Кракові. Є варіант вибору міста, а також вартість навчання не може не порадувати — €1595.

Дисципліни курсу Графіка

На цьому курсі дійсно вивчають, як старі методи малювання, так і новітні технології, які пов'язані з ілюстраціями, і не тільки. Список предметів дуже великий та насичений, а саме:— методи та алгоритми комп'ютерної графіки;— розпізнавання та обробка зображень;— мультимедійні технології;— комп'ютерна анімація та візуалізація;— інженерна графіка;— моделювання;— створення візуалізації;— графічний дизайн;— комп'ютерна графіка;— створення векторної і растрової графіки;— підготовка дизайну для друку;— веб-дизайн.

Графіка — це дуже цілісний та гармонійний напрямок, тут кожен попередній процес відбивається на подальшому. Дуже багато цікавого та корисного можна дізнатися, створюючи лише один маленький сюжет, логотип, або ілюстрацію. Робота також більш ніж різноманітна, головне — обрати те, що до душі, а буде це веб-дизайн, декорація, мультиплікація, анімація, не має значення, бо будь-який з напрямків оплачується дуже добре.

На закінчення хочемо підкреслити, що людям, без особливих талантів не варто розглядати Графіку, як справу всього життя, бо базові задатки в малюнку та зображенні ілюстрацій повинні бути присутніми. Якщо Ви любите продумувати всі найдрібніші деталі сюжетів, складати план та робити чорнові ескізи, та, просто втілювати свій задум візуально, то Вам саме сюди. Процес навчання не буде рутинним, а знання, отримані в кращих закладах вищої освіти Республіки Польща — ніколи не втратять актуальності.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Закриття набору 2024 - ОНЛАЙН День відкритих дверей

Пропозиція

Відвідайте ОНЛАЙН День відкритих дверей та дізнайтеся як встигнути вступити на осінь 2024

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини