Доступні та перспективні ВНЗ Польщі зі спеціальністю «Туризм»

4828
Facebook Twitter
Доступні та перспективні ВНЗ Польщі зі спеціальністю «Туризм»

У даній статті ми висвітлимо особливості цієї спеціальності, а також розповімо в якому польському навчальному закладі її краще опанувати.

Звичайно, на сьогодні, найбільший попит мають ІТ-спеціальності, але це не означає, що тільки цей напрям здатен принести високий та стабільний дохід, або є єдиною сферою, в якій можна повністю розкрити свій потенціал. Як відомо, добре попрацювавши, люди прагнуть до якісного відпочинку та тут на допомогу повинні приходити фахівці з туризму.

Вже багато років поспіль, українські абітурієнти віддають перевагу університетам Республіки Польща для отримання бажаної кваліфікації у найрізноманітніших напрямках, та сфера туризму тому не виключення.

У даній статті ми висвітлимо особливості цієї спеціальності, а також розповімо в якому польському навчальному закладі її краще опанувати.

Перспективи отримання спеціальності в напрямку «Туризм»

У більшості польських установ вищої освіти, ця спеціальність знаходиться на однойменному факультеті, що дозволяє вибрати більш широкий спектр програм та вузьку спеціалізацію. Наприклад, на факультеті туризму можна вибрати одну з наступних програм, які мають свій перелік дисциплін та конкретну орієнтацію:1. Організація та підтримка туризму. Проходження цього курсу має на меті підготовку фахівця до просування туристичних послуг з допомогою рекламних кампаній та стратегій, організації туристичних поїздок для клієнтів. Він шукає або самостійно сприяє підтримці розвитку туризму: морського та прибережного, історичних та цікавих місць, а також, покажчиків для туристів.

2. Готельна та ресторанна справа. Цей напрямок туристичного факультету готує експертів, які знають теоретичні ази та мають практичні навички в області гостинності, в дійсності, вони повинні вміти розробляти бізнес-плани та програми для розширення сфери діяльності.3. Бізнес туризм. Фахівці, які обрали даний напрямок, після здобуття вищої освіти — це професіонали, що організовують корпоративні поїздки або заходи, представникам компаній або організацій для робочих цілей. Також, вони допомагають організовувати зустрічі або брати участі у конференціях та виставках, всередині своєї країни або на міжнародному рівні.Загалом, вибираючи конкретну орієнтацію туристичної сфери, студенти можуть розуміти вже під час навчання, з чим саме буде пов'язана їх повсякденна діяльність.

Доступні польські університети з напрямком «Туризм»

Експерти центру польської освіти UP-STUDY підкреслюють, що конкуренція починається не після отримання диплома, а вже при виборі ВНЗ, адже не маючи практичного досвіду, роботодавець буде дивитися на те, в якому університеті проводилося навчання. В основному, поєднують високий рівень викладання та справедливу плату — приватні польські ВНЗ. В цьому випадку розглянемо ті, які надають можливість вчитися у напрямку туризму:

1. Вроцлавський університет бізнесу пропонує три популярних спеціальності на факультеті туризму з оплатою у 1100 євро за рік навчання.

2. Академія фінансів та бізнесу Вістула у Варшаві. Навчання на бакалавраті з польськомовною програмою викладання обійдеться у 1300 євро за рік, водночас на англомовному курсі плата складе 2500 євро.

3. Академія суспільних наук у Варшаві здатна запропонувати навчання з річною вартістю у 1119 євро.

Крім зазначених ВНЗ, фахівці UP-STUDY можуть запропонувати й інші варіанти з хорошими перспективами та доступною платою, тому звертайтеся до наших представництв, щоб отримати максимум інформації та користі.

Отже, туристичні напрямки, як і десятки років тому, мають великий попит, рейтинг спеціальності складає не менш ніж 65%. Випускники з польським дипломом можуть працевлаштуватися як в локальні компанії, так і працювати за кордоном. Також отриманих знань та досвіду буде достатньо, щоб відкрити власну справу у туристичному бізнесі.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини