Безкоштовне навчання на Логістиці та розіграш 20-ти знижок по 20% на навчання

7317
Facebook Twitter
Безкоштовне навчання на Логістиці та розіграш 20-ти знижок по 20% на навчання

Увага 10.05 UP-STUDY закриває набір на 2015 рік навчання. Зустрічайте неймовірно привабливу пропозицію на останні місця у Програмі: можливість виграти безкоштовне навчання на Логістиці та розіграш знижок 20% на навчання.

НАБІР 2015 ЗАВЕРШЕНО!

Увага! 10.05 UP-STUDY закриває набір на 2015 рік навчання. Зустрічайте неймовірно привабливу пропозицію на останні місця у Програмі UP-STUDY.

НАБІР НА 2015 РІК НАВЧАННЯ ПРОДОВЖЕНО ДО 10 ТРАВНЯ 2015 РОКУ. Не втрачай свій шанс на вступ на вигідних умовах!

Отримай знижку на Програму 50%

1) Гарантована знижка 50% на Програму UP-STUDY (Вступні кошти) при вступі на англійську мову навчання в Академію Вістула (Варшава) та Університет Логістики (Вроцлав) - пропозиція діє лише при подачі документів з 15.02 до 15.03 у Центральному відділенні UP-STUDY Київ. (Про можливість подати документи на англомовне навчання у своємо місті - запитуйте у Вашому регіональному Відділенні UP-STUDY. Ціна Програми по акції - 250 євро (одним платежем у гривневому еквіваленті по курсу Нацбанку).

У Акції беруть участь:— Академія Фінансів та Бізнесу Вістула (Варшава) - всі англомовні факультети (Бакалаврат та Магістратура)— Університет Логістики та Транспорту (Вроцлав) - всі англомовні факультети (Бакалаврат та Магістратура)

Виграй безкоштовне навчання у Вроцлаві на Логістиці

1) В Україні стартувала Міжнародна Логістична Олімпіада, організована Університетом Логістики та Транспорту у Вроцлаві та Центром польської освіти UP-STUDY Київ. Головний приз - безкоштовний рік навчання у Польщі.

Університет Логістики та Транспорту (Вроцлав) спільно з Центром польської освіти UP-STUDY (Київ), дає можливість виграти безкоштовне навчання протягом року всім молодим людям, які цікавляться спеціальністю "Логістика". Призовий фонд:1 місце: Головна нагорода для переможця у конкурсі - безкоштовний рік навчання в MWSLiT на факультеті Логістики + безкоштовний двомісячний курс польської мови (серпень - вересень).

2 місце: Для 1 людини: планшет + семестр навчання безкоштовно в MWSLiT на факультеті Логістики + безкоштовний двомісячний курс польської мови (серпень - вересень) + подарунковий набір з атрибутикою ВНЗ.

3-5 місце: Безкоштовний двомісячний курс польської мови (серпень - вересень) + подарунковий набір з атрибутикою ВНЗ.

Отримай знижку на навчання 20%

Центр польської освіти UP-STUDY ексклюзивно між своїми учасниками розігрує 20 місць зі знижкою 20% на навчання у Польщі у найбільш популярних університетах. Розіграш відбудеться у період з 15.04 до 25.04, після закінчення набору на програму UP-STUDY. Не втрачай всій шанс отримати знижку, реєструйся зараз.

У Акції беруть участь всі учасники UP-STUDY, що розпочинають навчання у Польщі у 2015 році у ВНЗ:

НАБІР НА 2015 РІК НАВЧАННЯ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ 15.04. Не втрачай свій шанс на вступ на вигідних умовах!

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини