Чи варто навчатися косметології заочно? Кращі університети Польщі, для отримання спеціальності

12275
Facebook Twitter
Чи варто навчатися косметології заочно? Кращі університети Польщі, для отримання спеціальності

Питання, що стосується вибору між заочним та стаціонарах відділеннями, незалежно від спеціальності, не може мати однозначної відповіді, оскільки, необхідно враховувати всі фактори та обставини конкретного кандидата.

Питання, що стосується вибору між заочним та стаціонарах відділеннями, незалежно від спеціальності, не може мати однозначної відповіді, оскільки, необхідно враховувати всі фактори та обставини конкретного кандидата. Звичайно, володіючи вільним часом, не відчуваючи фінансових труднощів та маючи прагнення отримувати знання в безпосередньому постійному спілкуванні з викладачами та однокурсниками — варто віддати перевагу очному навчанню. В іншому випадку, потрібно враховувати вкладені кошти та час, а також, той фактор, коли всі вкладення можуть окупитися. Косметологія — молода спеціальність, яка набирає обертів та завойовує своє місце в суміжній ніші. Багато хто віддає перевагу вчитися на курсах, щоб працевлаштуватися незабаром. Але, для того, щоб мати можливість кар'єрного росту, працевлаштування в європейських країнах та роботи в престижних салонах або компаніях, потрібно мати вищу освіту. Як її краще отримувати: стаціонарно або заочно, ми поговоримо в цьому нарисі.

Особливості професії «косметолог»

Косметолог — це висококваліфікований кадр, який займається усуненням естетичних недоліків клієнтів без порушення шкірного покриву. Виходячи з рівня підготовки та спектра послуг, що надаються, виділяють 2 напрямки діяльності даних професіоналів: косметолог-естетист та косметолог-дерматолог. Першими є фахівці, які працюють в салонах краси, надають послуги депіляції, чищення обличчя, обгортання та інші. Для такого обслуговування досить сертифікату спеціалізованих курсів. Другі — ведуть більш складну роботу, та, крім перерахованих вище обов'язків, вони проводять діагностування та лікування, усувають серйозні захворювання шкірного покриву. Для такого спектру послуг, вони отримують профільну вищу мед.освіту, а також, курси косметолога-дерматолога. Бажаючи стати професіоналом другого типу, потрібно здобути освіту, а з дипломом, який був одержаний в Республіці Польща, можна буде працевлаштуватися не тільки на батьківщині або РП, а й далеко за кордоном.

Переваги та недоліки кожної з форм навчання. Польські ВНЗ з даним напрямком

Як вже було сказано, не відчуваючи ніяких труднощів, варто вступати на стаціонарне відділення. На заочному теж дають хороші знання, але, не варто плутати його з дистанційним навчанням, адже заняття проходять стабільно, з присутністю в університеті, правда, лише у вихідні дні, іноді — в п'ятницю. Решту днів присвячуються роботі та самостійному опрацюванню матеріалу. Весь обсяг інформації також надсилається на пошту, для більшої зручності. Для того, щоб отримати якісні знання в напрямку косметології, фахівці UP-STUDY рекомендують обрати одну із запропонованих освітніх структур:

1. Академія суспільних наук у Варшаві. ВНЗ дозволяє обрати одне з двох напрямків: Естетична косметологія, Оздоровлення та SPA. Вартість бакалаврату польською мовою становить 1476 євро.

2. Академія соціальних наук в Лодзі. На факультеті можна вибрати кілька напрямків: Естетична косметологія та SPA, Технології виробництва косметики, Організація та управління при наданні косметологічних послуг. Навчання на бакалавра обійдеться в 1143 євро.

3. Вища школа косметології та догляду за здоров'ям. Як бакалаврат, так і магістратура обійдеться в 1118 євро.

З вищевказаної інформації випливає, що, для повної реалізації свого потенціалу в напрямку косметології, варто отримати якісну вищу освіту. ВНЗ Польщі надають всі умови для досягнення такої мети. Якщо немає перешкод у вигляді матеріального тиску та обмежень за часом, краще вибрати стаціонарне навчання, при інших обставинах, заочне — теж дуже хороший варіант.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2024 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини