Бухгалтер — що таке робота у бухгалтерії? Де отримати спеціальність, кваліфікацію, які вимоги та бухгалтерські якості?

158
Facebook Twitter
Бухгалтер — що таке робота у бухгалтерії? Де отримати спеціальність, кваліфікацію, які вимоги та бухгалтерські якості?

Бухгалтер — це особа, відповідальна за проведення поточних фінансових операцій компанії або окремих клієнтів. У суспільстві існує безліч стереотипів про цю професію, однак вона далеко не нудна.

Бухгалтер — це особа, відповідальна за проведення поточних фінансових операцій компанії або окремих клієнтів. У суспільстві існує безліч стереотипів про людей, які вирішили зайнятися цією професією. На даний час все більше людей підкреслюють, що це не нудна професія. Мало хто знає, що бухгалтери підраховують голоси до Оскара, а також займаються іншими цікавими справами.

Робота у бухгалтерії: як це відбувається?

Ведення бухгалтерського обліку компанії є дуже складним завданням. За останнє десятиліття у цій галузі відбулися серйозні зміни. Це включає технологічний розвиток та розробку багатьох програм, які значно полегшують роботу у фінансовому секторі.

Бухгалтер знайде роботу на великих підприємствах або у невеликих локальних компаніях. Обов'язки людей, які працюють у цій професії, включають, у першу чергу: підготовку фінансової звітності, ведення бухгалтерського обліку, облік поточних витрат, розрахунок резервів та податків, підготовку та здійснення банківських переказів та перевірку їх відповідності документації. Бухгалтери також співпрацюють із зовнішніми організаціями, такими як ZUS, GUS або NBP.

Варто підкреслити, що заняття цією професією є предметом відповідальності, тому що бухгалтери можуть понести штрафи за всілякі

помилки у розрахунках з податковою інспекцією. Ось чому важливо, щоб всі угоди, укладені у компанії, були належним чином задокументовані у бухгалтерських книгах.

Бухгалтер: яка повинна бути кваліфікація у цінного співробітника

Більшість людей, які вирішили працювати в області бухгалтерського обліку, мають вищу освіту. Однак, немає конкретного напрямку, який потрібно для виконання обов'язків у цій професії. Найчастіше обрані дослідження: економіка, фінанси та бухгалтерський облік або менеджмент та маркетинг. Крім того, можна пройти спеціальний курс бухгалтерського обліку, який надасть ази бухгалтерської справи.

Для того, щоб отримати якісну освіту для отримання професії бухгалтера, фахівці UP-STUDY рекомендують звернути увагу на наступні обрані ВНЗ Польщі:

Які вимоги виставляють роботодавці до фахівців цієї професії?

Якщо Ви хочете підвищити кваліфікацію та, таким чином, збільшити шанси на вищий заробіток, можна вирішити сертифікувати бухгалтерську професію. 18 липня 2012 року Міністерством фінансів був підготовлений акт, в якому уточнюється, хто та на яких умовах може отримати такий документ. У зв'язку з тим, що існують відмінності в освіті, були написані одні керівництва для людей з вищою освітою, та інші для тих, хто пройшов курс з бухгалтерського обліку. Основна умова пов'язана з наступним стажуванням:

  • 2 роки — люди з середньою освітою (з необхідністю складання іспиту);
  • 3 роки — люди з вищою освітою (також аспірантура за спеціальністю бухгалтерський облік);

Слід пам'ятати, що вимоги до фахівців у цій галузі постійно ростуть, тому варто інвестувати у підвищення кваліфікації. Це також пов'язано зі створенням численних програм та додатків, які використовуються у багатьох компаніях.

Отже, виконання будь-яких професійних завдань передбачає наявності певної психофізичної схильності. Бухгалтери повинні бути структурованими та систематизованими, що знижує ймовірність помилки. Найчастіше люди, які вирішили працювати за цією професією, люблять порядок та терплячі. Аналітичні навички, що дозволяють працювати з великою кількістю інформації, також важливі. У цій професії роботодавці цінують відданість та сумлінне виконання обов'язків. У зв'язку з тим, що бухгалтери представляють своїх клієнтів, наприклад, у податковій інспекції, вони повинні характеризуватися високою особистою культурою та холоднокровністю у стресових ситуаціях.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини