Що подивитися у Копенгагені за 2 дні?

4767
Facebook Twitter
Що подивитися у Копенгагені за 2 дні?

У даній статті ми розповімо, яким примітним місцям варто приділити особливу увагу, прилетівши до Копенгагена на короткий термін.

Під час придбання кваліфікації в одному з університетів Республіки Польща, студенти прагнуть максимально урізноманітнити свій вільний час тому на вихідні, вони дуже часто планують подорожі до незвіданих раніше країн. Об'їхавши/облетівши всі найближчі держави з їх столицями та іншими цікавими містами, все частіше дорога приводить їх до далеких країн. Не дивно, що одним з пунктів призначення стане столиця Данії — Копенгаген, адже тут є, що подивитися, та чому здивуватися. Звичайно, таку подорож навряд чи можна назвати бюджетною, оскільки, попри вибір транспорту, дорога влетить у копієчку. Проте це рідко когось зупиняє, тому у даній статті ми розповімо, яким примітним місцям варто приділити особливу увагу, прилетівши до Копенгагена на короткий термін, а також поділимося інформацією щодо того, у скільки обійдеться дорога різними видами транспорту.

Копенгаген — столиця, в якій традиції йдуть рука об руку з новаторськими рішеннями

Закохатися у датську столицю можна один раз та надовго, але потрібно продумати маршрут, щоб побачити місто у всій його красі. Фахівці UP-STUDY рекомендують при першому відвідуванні на короткий час приділити увагу наступним принадам Копенгагена:

1. Амалієнборг. До наших часів палац виконує свою пряму функцію, бувши резиденцією монаршої родини. Має кілька особняків, які з'єднуються єдиною площею. Окрім краси самої будови, туристів зацікавить процес зміни варти, що проходить на площі.

2. Міська Ратуша. З цієї будівлі відкривається чарівний вид на місто, тому подолати триста сходів, що ведуть до самого верху, варто кожному мандрівникові.

3. Христианія. Фактично держава всередині держави, це місце є унікальним у своєму роді, чим приваблює туристів, охочих насолодитися атмосферою свободи та неповторністю колориту, який може бути притаманний тільки світу хіпі-культури.

4. Музей Андерсена. Не можна обійти це казкове місце, навіть якщо до Копенгагена Ви приїхали на пару хвилин. Музей пронизаний чарами, казковою атмосферою, яка припаде до душі, як дітям, так і дорослим. З'явиться можливість познайомитися з самим автором у 3D-анімаційній галереї, розглянути веселі карикатури, а також відвідати відеоінсталяції, створені за сюжетами найвідоміших казок.

5. Парк Тіволі. Прекрасний у будь-яку пору року та час доби, все ж його краще відвідати під вечір, щоб мати можливість отримати насолоду, крім усього іншого, від прекрасної ілюмінації.

Варіанти транспорту для студентів польських університетів, які запланували вікенд у Копенгагені

Звичайно, дорога літаком буде найменш тривалою, а вартість квитка залежить від обраної компанії, місяця подорожі та наявності багажу, але, студентам університетів Польщі, а також іншим громадянам, які запланували відвідати Копенгаген, варто розраховувати на суму 50-212 євро, з урахуванням вартості проїзду до та з аеропорту. Що стосується поїздки залізничним транспортом, вона буде тривалою за часом, не менш ніж 14 годин, тому для вікенду не найкращий варіант. Проте якщо розглядати подорож потягом, тоді дорога обійдеться у 133-198 євро. Середня вартість квитка на автобус становить 80 євро, а дорога відніме більш ніж 17 годин.

Отже, для того, щоб польським студентам подивитися принади Копенгагена, краще вибрати канікули, оскільки дорога відніме досить багато часу.

Попри пору року, у данській столиці завжди знайдеться, що подивитися. Правильно складений маршрут допоможе оглянути саме ті місця, які залишаться у пам'яті на довгий час.

Акция, которая может Вас заинтересовать

Бесплатное поступление 2023 + Курс

Акция 499 евро 0 грн

Абитуриенты 2023 получают бесплатно: вступительные услуги, курс и сопровождение в Польше

Помощь тем, кто поступает в Польшу самостоятельно

Помощь при самостоятельном поступлении

Поступаете в Польшу самостоятельно? Возник вопрос о поступлении? Отправьте бесплатную заявку на оказание помощи нашими специалистами.

Рассчитайте стоимость обучения в Польше

Калькулятор стоимости

Рассчитайте стоимость обучения в университете, проживание, питание и бытовые расходы в Польше во время обучения в удобном калькуляторе стоимости.

Подберите специальность и университет

Поиск специальности

Воспользуйтесь удобным поиском, чтобы подобрать специальность своей мечты и выбрать университет для поступления, в зависимости от города, образовательного уровня и языка, на котором Вы планируете обучаться.

Загрузите гид абитуриента

Из гида Вы узнаете о перспективных специальности, о стоимости обучения и где жить в Польше во время обучения.

Последние статьи и новости