Отзывы

Подписывайтесь на наш Telegram канал и первыми узнавайте об акциях, стипендиях и скидках.

Подписаться
Анна Терещенко

Пишу поблагодарить вашу фирму за отличную работу поступления в Польшу проделанную 2 года назад. По подготовке документов и ведении всех организационных вопросов уверенна вы лучшие, так как отвечали на те вопросы, что еще даже не были озвучены. По вашим рекомендациям тогда был выбран университет Вистула для обучения на английском на магистратуре. Все что вы рассказывали полностью осуществилось. Университетом осталась очень довольна, на днях забираю диплом. Училась на 2-х специальностях, ездила по программе Erasmus + в Италию, посещала организованные университетом семинары в Лиссабоне, и это все благодаря вам. Искренне благодарна за качественную работу, за информирование, консультации, сопровождение в подаче на открытие визы. Буду рекомендовать вас всем друзьям и знакомым. Желаю UP-STUDY много клиентов и успешной работы!

Анна Терещенко

Київ
Кирилл Князькин

Хочу поблагодарить польскую команду UP-SUPPORT за оперативное решение ежедневных непредвиденных ситуаций. С вами учиться в Польше спокойнее. Спасибо за то что вы есть и я рад что выбрал именно UP-STUDY!

Кирилл Князькин

Бершадь, Школа №2
Роксолана Заверуха

Мої враження про Програму UP-STUDY лише позитивні. Все було чудово організовано. Мені сподобався персональний підхід Програми під час підготовки документів, інформували про зміни в Університеті та прикордонних службах. Менеджери Програми завжди ввічливі та відповідальні. Я бажаю вам і надалі залишатися такими як ви є та допомагати знайти своє місце у житті студентам.

Роксолана Заверуха

Хмільник, Школа №1
Тимур Чконія

Все було дуже добре організовано. Я був здивований швидкістю та якістю роботи. Також я був задоволений щирим відношенням працівників UP-STUDY. Я дуже дякую цій організації за допомогу. Мене вразив привітний колектив. Дуже добре обслуговування. Моя пошана UP-STUDY. Я бажаю UP-STUDY успіхів, щирого процвітання, кар’єрного росту, виконання мрій і досягнення цілей.

Тимур Чконія

Одеса
Тетяна Мартинова

Мені дуже подобається Програма UP-STUDY, і мої очікування від навчання теж дуже добрі. Я рада, що буду навчатися у Польщі. Адже саме тут можна здобути високоякісну освіту, а потім і хорошу роботу. Я хочу побажати Програмі UP-STUDY тільки того, щоб вона і надалі так добре працювала, мені все сподобалося, особливо підхід до роботи, ви дуже добре виконуєте свою роботу. Хочу побажати вам успіху.

Тетяна Мартинова

Красилів, Школа спеціалізованого спрямування
Євген Почевалов

Програмою задоволений, ніяких нарікань поки, що немає. Дякую вам, за вашу професіональність и оперативність. Успіхів вам у вашій нелегкій роботі.

Євген Почевалов

Миргород
Sergij Warsaw

Після закінчення університету в Тернополі, я вирішив продовжити навчатися за кордоном за спеціальністю економіка. Серед усіх університетів мені найбільш сподобався польський університет Лазарського, що має високі рейтинги в Європі. Після першого семестру я переконався, що не помилився, адже система навчання досить цікава, сучасна, я можу вибирати предмети, що мене цікавлять. Для студентів є можливості працювати, практикуватися за кордоном, тому я думаю по завершенню університету їхати на стажування в Європу.

Sergij Warsaw

Тернопіль
Иван Прокопов

Враження добрі. Усе подобається. Нам залишалося тільки робити все по інструкціям. Ми не пожалкували, що звернулись саме до UP-STUDY. Тільки удачі і процвітання. А також багато нових студентів.

Иван Прокопов

Очаков, ООСШ 118
Антон Міщенко

На мою думку програма UP-STUDY - один з найкращих варіантів вступу до польського ВНЗ, тому що працівники UP-STUDY допомагають з усіма аспектами вступу.

Антон Міщенко

Черкаси, Спеціалізована школа №27
Владислав Журавель

Дуже висока якість обслуговування. Швидка подача документів без усяких затримок та непогодженостей. Приємний колектив працівників програми UP-STUDY. Програма викликає довіру і є найпопулярнішою в Україні. Зручне розташування філій по Україні. Гарно і виразно розповідають про перспективи і це не може не радувати.

Владислав Журавель

Кіровоград, Училище №8
Ігор Панасенко

Програма мені сподобалась. Я вважаю, що фірма UP-STUDY є найкращою в Україні у сфері освіти в Польщі і не маю жодних претензій до організації. Виражаю щиру подяку представникам фірми за плідну співпрацю.

Ігор Панасенко

Київ
Катерина Кваша

Мені сподобалось бути учасником UP-STUDY, все було організовано та коли були якісь негаразди завжди допомагали.Майже на всі питання мали відповіді. Я задоволена роботою UP-представників та взагалі UP-STUDY.

Катерина Кваша

Скадовськ, ЗОШ №3
Назар Ступак

Під час вибору фірми для вступу до Польщі компанія UP-STUDY запам'яталась максимумом можливостей. Я обрав цю фірму і ні разу не розчарувався. Менеджери UP-STUDY подали мені інформацію про всі вузи та допомогли обрати найкращий для меня.

Назар Ступак

ЗОШ №2, Христинівка
Тетяна Супрун

Все дуже добре було організовано та продумано. Сподобалась турбота працівників і їх професіоналізм. Також сподобалась підтримка на протязі вступу. Дуже гарна атмосфера була створена для виїзду до Польщі.

Тетяна Супрун

Лубенський фінансово-економічний коледж, с. Деркачі
Іван Мариненко

Привітний персонал в телефонному режимі, швидка консультація з будь-яких питань. Швидкий збір документів і вчасне попередження про різні проблеми. Мені все сподобалось, обов'язково порекомендував би друзям.

Іван Мариненко

Ленінська ЗОШ, с. Ленінське
Владислав Сидоренко

Особливо для мене, все просто чудово. Мені все подобається. Я просто в захваті. Досі не можу повірити що моя мрія здійснилась. Батьки дуже задоволені. UP-STUDY надало мені змогу вивчитись в європейській країні. Продовжуйте в тому ж дусі. Ви працюєте дуже швидко. Все на вищому рівні.

Владислав Сидоренко

Добровеличівка
Дмитро Хоменко

Все сподобалось, взагалі не можу повірити, що моя мрія здійснилась, завжди мріяв вчитись за кордоном. Батьки в захваті від UP-STUDY.

Дмитро Хоменко

Кременчук
Ілона Кухтін

Мої враження про участь у програмі UP-STUDY - дуже позитивні. Мені сподобалась вся організація і підготовка документів. Вразила обізнаність працівників компанії про життя і перебування студентів у Польщі. Щиро дякую Вам

Ілона Кухтін

Орджонікідзе, Загальноосвітній ліцей
Олександр Чепалов

Мені дуже сподобалось. Ніяких зауважень немає. Все було зроблено швидко та з професіоналізмом.

Олександр Чепалов

Одеса, Гімназія №5
Оксана Липинская

Безумно благодарна работникам Программы UP-SYUDY "Обучение в Польше". Все преимущества программы были выполнены на отлично! Тактичность, внимание, отзвычивость, грамотность, очень и очень своевременное оформление документов и многое другое-вот, что мы с сыном получали за время сотрудничества. Всем советую и буду советовать обращаться именно в UP-STUDY! Уверенна, что никто не пожалеет о выборе Программы UP-STUDY! Спасибо вам за вашу работу и за помощь, которую вы оказываете в реализации мечты детей - учиться в Европе!

Оксана Липинская

Охтирка