Скидка на поступление для 9 и 10 классников

Пакет "Все Включено" и курс польского языка со скидкой

499 евро 5000 грн

Начать Поступление

Действует до 31.05.2020

Почему стоит учиться в Польше

Доступная стоимость обучения

Середня вартість навчання у Польші така ж, як в Україні

Наличие стипендии

Старательные студенты легко могут получать стипендию

Легкость в изучении языка

Бесплатные подготовительные языковые курсы от UP-STUDY в Вашем городе

Безопасность и стабильность

Высокий уровень безопасности и стабильности для молодежи

Полное сопровождение абитуриента при поступлении

Участники программы UP-STUDY получают полный пакет услуг, позволяющий гарантированно поступить в выбранный университет Польши, от подготовки документов и переводов в организации трансфера в город поступления

В пакет "Все включено" входит

Стоимость 499 евро 5000 грн

Гарантія вступу в обраний університет

UP-STUDY є офіційним представником приймальної комісії польських університетів в Україні, тому за умови дотримання Вами всіх рекомендацій програми, ми можемо гарантувати вступ у обраний університет незалежно від результатів ЗНО.

Підготовка документів для зарахування в університет

Співпрацюючи з міжнародними приймальними комісіями польських університетів, спеціалісти UP-STUDY підготують повний пакет документів (здійснення всіх необхідних перекладів та нотаріальних завірень) для Вашого успішного зарахування у обраний університет Польщі.

Підготовка документів для консульства

UP-STUDY є офіційною акредитованою агенцією консульством Республіки Польща в Україні. Ми завжди володіємо актуальною інформацією щодо вимог консульства до аплікантів, що звертаються за студентською візою. Наші експерти підготують всі необхідні документи (здійснення всіх необхідних перекладів та нотаріальних завірень), які потрібні для звернення абітурієнта у консульство.

Допомога в отриманні студентської візи

Спеціалісти UP-STUDY надають повну інформаційну підтримку, яка необхідна апліканту для успішного отримання студентської візи для вступу у обраний університет Республіки Польща.

Допомога в отриманні візи батьками

Спеціалісти UP-STUDY надають повну інформаційну підтримку, яка необхідна батькам для успішного відвідування абітурієнта у Польщі або у разі необхідності отримання візи для візиту.

Профорієнтаційна програма та допомога у виборі спеціальності

Спеціалісти UP-STUDY проводять профорієнтаційну програму, яка допомагає абітурієнту визначитися з майбутньою спеціальністю та дають рекомендації щодо специфіки вступу.

Індивідуальний підбір найбільш перспективного університету

Спеціалісти UP-STUDY допомагають вибрати університет Польщі, який надасть учаснику максимальні перспективи по закінченню враховуючи його здібності та побажання.

Допомога у отриманні закордонного паспорту

Консультування щодо отримання абітурієнтом закордонного паспорту у разі його відсутності.

Надання стартового пакет польського оператора

Всі учасники програми отримують стартовий пакет польського оператора мобільного зв’язку. Тому Ви зможете залишатися на зв’язку з близькими і рідними після перетину кордону та у майбутньому.

Безкоштовний підбір житла на період проходження мовних курсів

Підбір перевіреного поселення для абітурієнтів під час проходження офіційних підготовчих мовних курсів у Польщі при обраному для вступу університеті перед початком навчання.

Безкоштовний підбір житла на період навчання

Під час Вашого вступу польські спеціалісти UP-STUDY вже готують помешкання, в яке Ви зможете заселитися одразу після прибуття у Польщу. Учасникам програми не потрібно шукати житло самостійно, спеціалісти UP-STUDY підберуть для Вас перевірене житло (гуртожитки-партнери або квартиру) за ціною нижче ринкової та допоможуть укласти договір оренди.

Підтримка учасника у Польщі протягом всього періоду навчання

Компанія UP-STUDY є міжнародною і має своїх кураторів у великих містах Польщі. Кожен учасник програми UP-STUDY закріплюється за певним куратором та може звертатися до нього за інформаційною, юридичною або побутовою консультацією та допомогою під час навчання та перебування у Польщі. 

Підтримка для абітурієнтів, які НЕ Є учасниками програми UP-STUDY є платною та коштує від 499 євро на рік.

Організація трансферу учасника до Польщі

Учасникам програми UP-STUDY надається організація трансферу до Польщі комфортабельними автобусами класу А+.

Орієнтаційна програма по приїзду нашим UP-підрозділом

Одразу після приїзду у Польщу кожен учасник програми отримує орієнтаційну програму місцевими спеціалістами UP-STUDY, в рамках якої надається консультація з побутових питань та екскурсія, яка допомагає швидше адаптуватися до нової країни.

Додаткові оплати відсутні

Вартість Пакету "Все включено" покриває всі необхідні витрати пов'язані зі вступом. Додаткові платежі відсутні. Співбесіда безкоштовна. Оплата за навчання здійснюється безпосередньо учасником або батьками на офіційний польський рахунок університету.

Оформлення тимчасової прописки студенту

Кожному учаснику програми нашими місцевими спеціалістами UP-STUDY оформляється тимчасова прописка, яка дозволяє офіційно проживати у перевіреному помешканні, яке ми безкоштовно підібрали для Вашої подальшої оренди під час навчання.

Контроль студента під час навчання (прогули, успішність)

В рамках програми трирічної підтримки студентів у Польщі, спеціалістами UP-STUDY відбувається контроль навчання та успішності студентів.

Визначення необхідного навантаження для вивчення мови

Спеціалісти UP-STUDY допоможуть визначити необхідне навантаження для вивчення польської мови в Україні до рівня необхідного для комфортного початку навчання та перебування у Польщі.

Допомога у виборі та реєстрації на мовний курс при університеті

Допомога у виборі необхідного мовного курсу при університеті перед початком навчання на обраній спеціальності (вибір тривалості, навантаженням та вартістю).

Допомога в організації візиту батьків до дітей

Спеціалісти UP-STUDY надають інформаційні послуги стосовно найоптимальнішої організації візиту батьків до своїх дітей у Польщі.

Організація довезення на мовні курси, навчання та свята

У разі вступу до університету, що ексклюзивно надає учасникам програми UP-STUDY, наші спеціалісти допомагають в організації довезення абітурієнтів на мовні курси на базі університету у Польщі.

Карта побиту та легалізація

Наші спеціалісти надають комплексну інформаційну допомогу з отримання студентами у Польщі карти побиту та здобуття легалізації.

Стипендії

Кожен учасник програми автоматично стає учасником розіграшу стипендіальних грантів, що ексклюзивно надаються компанією UP-STUDY за участю університетів-партнерів.

Ексклюзивні знижки тільки для учасників програми

Кожний учасник програми UP-STUDY має змогу отримати ексклюзивну знижку на навчання в університетах-партнерах від 200 євро.

Інформаційна підтримка протягом вступу

Спеціалісти компанії UP-STUDY надають повну підтримку абітурієнта протягом вступу до обраного університету.

Апостиль всіх необхідних документів

До пакету послуг входить апостилізація всіх необхідних документів для гарантованого вступу до обраного університету.

Кур’єрська доставка оригіналів документів до університету

До пакету послуг входить доставка Ваших документів до офісу приймальної комісії обраного університету.

Видача документу від університету, що засвідчує зарахування

Після подачі документів та успішного зарахування кожен абітурієнт отримує документ від університету, що засвідчує зарахування.

Інформаційна підтримка абітурієнта щодо вибору страхової компанії

Всі абітурієнти отримують інформаційну підтримку при виборі провайдера офіційного медичного страхування, яке є обов’язковим для перебування на території Польщі.

Допомога у відкритті банківського рахунку у Польщі

Всі абітурієнти отримують підтримку при відкриття банківського рахунку на території Польщі, обов'язково необхідного для відкриття студентської візи.

Консультування щодо довідки про стан рахунку у Польщі

Спеціалісти компанії UP-STUDY надають комплексну інформаційну допомогу щодо отримання довідки про стан рахунку з банку у Польщі.

Розрахунок необхідної суми на рахунку у Польщі для відкриття візи

Спеціалісти компанії UP-STUDY розраховують необхідну суму, яка повинна бути на банківському рахунку для наймовірнішого отримання студентської візи у консульстві Республіки Польща.

Розрахунок графіків та сум платежів для отримання візи максимального строку дії

Спеціалісти компанії UP-STUDY проводять детальні розрахунки та надають графік та необхідні суми оплат навчання для отримання візи максимального строку дії для перебування на території Республіки Польща.

Надання курсу польської мови для учасників в обраних університетах-партнерах в Польщі

Кожен абітурієнт вступаючий у рамках пакету “Все включено” при вступі до одного з університетів, що проводять підготовчі курси польської мови, може отримати ексклюзивний курс польської для абітурієнтів програми UP-STUDY безкоштовно.

Курс польської мови в Україні

Для всіх абітурієнтів, які подають документи за пакетом “Все включено“ компанія UP-STUDY безкоштовно проводить підготовчі курси польської мови на власній освітній базі.

Довідник учасника, Статут абітурієнта Польщі

Кожен учасник отримує детальний інформаційний довідник абітурієнта та статут абітурієнта Польщі.

Подайте документы прямо сейчас или запишитесь на бесплатную консультацию

Начать Поступление

Курс польского языка бесплатно

Центр польского образования UP-STUDY, дает возможность получить специализированный курс польского языка продолжительностью 100 часов в Киеве или 50 часов в 25 городах Украины бесплатно. Чтобы изучать польский, не заплатив за это ни одной гривны, Вам достаточно подать документы на поступление в университеты Польши по Программе UP-STUDY.

Университеты-партнеры доступны для поступления по акционной цене

Начать Поступление

Шаги поступления в польский университет

 • 1. Заполнение анкеты
 • 2. Консультация по телефону
 • 3. Запись на собеседование
 • 4. Посещение нашего офиса
 • 5. Бесплатные курсы польского
 • 6. Гарантированное зачисление

Начать поступление в Польшу

Заполните данную форму и получите бесплатную консультацию или начните поступление в Польшу

Подробнее об акции

Подробнее об акции

До конца действия акции подайте документы на поступление на осень 2021 в одном из 25+ UP-представительств в Украине и получите вступительный пакет услуг "Все включено" со скидкой и подготовительный курс польского языка 50 или 100 часов бесплатно (или со скидкой 50%). Начало курса: октябрь 2020 года.

Во время записи на подачу документов Вам нужно предупредить представителей офиса UP-STUDY, что Вы хотите поступать по акции "Все включено и бесплатный курс польского языка". Обратите внимание, что несовершеннолетние абитуриенты (до 18 лет) поступают в присутствии одного или обоих родителей. После подачи документов и подписания договора участник получает счет на оплату услуг компании UP-STUDY (пакета "Все включено") со скидкой. Оплата производится в гривнах в любом банке Украины.

Требования к поступлению по акции

 1. Подать вступительные документы в период действия акции
 2. Поступать на 2020/21 учебный год
 3. Иметь возраст от 15 до 24 лет
 4. Поступать в один из ВУЗов-партнеров акционной услуги
 5. Подать документы на поступление в представительстве UP-STUDY
 6. На момент подачи документов учиться в учебном заведении
 7. Подписать договор участника в день подачи документов
 8. Оплатить стоимость акционной услуги по зачислению UP-STUDY течение 2-х дней с момента подписания договора

Перечень документов для поступления по акции

 1. Анкета студента (заполняется бесплатно на сайте Программы UP-STUDY)
 2. 8 цветных фотографий (3,5х4,5 см, левый полупрофиль, ухо не закрыто волосами)
 3. Оригинал украинского паспорта абитуриента (если исполнилось 16 лет)
 4. Оригиналы украинских паспортов обоих родителей абитуриента (для несовершеннолетних - до 18 лет)
 5. Оригинал идентификационного кода абитуриента
 6. Оригинал свидетельства о рождении абитуриента (для несовершеннолетних - до 18 лет)
 7. Оригинал табеля за 9 или десятого класса (Свидетельство о получении полного общего среднего образования (прежнее название Аттестат) добавляется после окончания школы)

Загрузите гид абитуриента

Из гида Вы узнаете о перспективных специальности, о стоимости обучения и где жить в Польше во время обучения.

О компании UP-STUDY

14

Лет опыта работы

25

Представительств в Украине

2

Представительств в Польше

15

Университетов партнеров

Сертификат Официальный представитель

Центр польского образования UP-STUDY является официальным представителем приемной комиссии польских университетов в Украине. Каждый университет был тщательно проверен польской командой специалистов компаниии UP-STUDY и отобранный, как перспективный для украинских студентов. Все университеты-партнеры III-IV уровень аккредитации и решение Министерства образования Польши о приеме иностранцев.

Каждый 3-й студент университетов-партнеров поступает в Польшу по программе UP-STUDY

Действующие акции и предложения от UP-STUDY