Вроцлавський Університет Природничих Наук

Інженер за фахом «геодезія та картографія» — це ступінь, яка присуджується після навчання за програмою, що пропонує підготовку випускників для роботи в геодезичних та картографічних підприємствах та офісах.

Інженерія
Освітній рівень
3.5 роки (7 семестрів)
Тривалість навчання
Польська мова
Викладання
1156 євро/рік
Вартість

Підписуйтесь на наш Телеграм канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Опис спеціальності

Студенти, що обрали спеціальність «геодезія та картографія», будуть отримувати базові знання в області математики, природничих та технічних наук, а також спеціальні знання в галузі геодезії та картографії. Вони дізнаються про сучасні методи дослідження та моделювання форми та фізичних властивостей Землі, спостерігаючи за їх змінами в часі, чисельно розробляючи та представляючи результати геодезичних, дистанційних зондирующих та фотограмметричних вимірювань.

Приклади предметів, що викладаються

Програма навчання за напрямом «геодезія та картографія» надає студентам наступні дисципліни для вивчення:

 • Математика
 • Інформаційні технології
 • Аналітичні методи
 • Фізична геодезія
 • Теорії та методи позиціонування
 • Порівняння та оцінка картографічних технологій
 • Геодезичні системи відліку
 • Основи супутникового позиціонування
 • Інженерна зйомка
 • Розширене позиціонування супутників
 • Фотограмметрія та дистанційне вимірювання

Ким може працювати інженер за фахом «геодезія та картографія» після завершення навчання?

Можливостями кар'єрного росту для випускників, які отримали диплом інженера в інженерної геодезії, можуть бути геодезичні та картографічні підприємства та офіси, а також підрозділи геодезії та землеустрою в органах самоврядування та державного управління.У посадові обов'язки та навички інженерів-геодезистів входить:

 • знати сучасні методи дослідження та моделювання форми та фізичних властивостей Землі
 • отримувати дані для систем просторової інформації, управління земельними ресурсами, проектування сільських районів, створення базових, реєстраційних, економічних, топографічних та тематичних карт
 • вести інженерну діяльність в галузі геодезії, картографії та інформаційних систем, використовуючи сучасні геодезичні, супутникові, фотограмметричні та дистанційні методи
Почати вступ

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 50% на вступ до Польщі 2024 + Курс при ВНЗ

Акція 499 євро 250 євро

Вступайте на осінь 2024 та отримуйте знижку 50% на пакет "Все включено", гарантоване зарахування, підбір житла і курс польської у ВНЗ

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Завантажте перелік цін та напрямків

Завантажте перелік цін та напрямків

Отримайте перелік цін, факультетів та спеціальностей даного університету у зручному форматі PDF (зручно зберігати та друкувати)

Завантажити у PDF

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Дізнайтесь вартість вступу

Вартість послуг UP-STUDY

Ознайомтесь з повним переліком послуг, що входять до пакету "Все включено", який надається за програмою UP-STUDY та їх вартістю.