Вроцлавська Академія Бізнесу

Спеціаліст в галузі соціальні медіа — це фахівець який розбирається в сучасних онлайн технологіях для взаємодії з онлайн-аудиторією для розкрутки власного бренду, розбирається в digital-інструментах для створення якісного контенту в соціальних мережах.

Бакалавріат

Освітній рівень

3 роки (6 семестрів)

Тривалість навчання

Польська мова

Викладання

1200 євро/рік

Вартість

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Опис спеціальності

Студенти бакалавріату, що обрали навчання за спеціальністю "Соціальні медіа“ опанують основні digital- інструменти, які використовують для взаємодії з онлайн-аудиторією: контекстна реклама (PPC), email-маркетинг, пошукова оптимізація (SEO), оптимізація конверсії, соціальні мережі (SMM), таргетингової реклама, відео реклама та ін. Соціальні медіа широко використовуються в електронному маркетингу. Це дозволяє компаніям швидше вловлювати тенденції ринку та реакції споживачів, дає можливість створювати персоналізовану рекламу. Також Ви дізнаєтеся про digital-marketing та research, про різновиди соціальних мереж та переваги їх застосування в бізнесі, про методи їх вибору та створення контенту для побудови комунікації в бізнесі.

Приклади предметів викладання

У програму навчання за направленням "Соціальні медіа“ включені такі предмети:

 • Блогосфера
 • Соціальні платформи
 • Публікація
 • Естетичність зображення
 • Вплив на виробництво
 • Редагування фотографій
 • Звукові записи
 • Перехресні медіа
 • Риторика в інтернеті
 • Медіа-ринок
 • Інтернет-кампанії

Ким може працювати спеціаліст з соціальних засобів комунікації після завершення навчання?

Виходячи з назви, фахівець з соціальних медіа може працювати в приватних, так і в державних корпораціях, від малого до великого бізнесу. Вас підготують до роботи в таких сегментах сучасного ринку, як телевізійне виробництво, рекламна індустрія, консалтингові компанії, продакш-студій, дистрибюторських чи PR-компаніях. По закінченняю навчання Ви можете займати такі посади: медіабаєр, інтернет маркетолог, ведучий в кіно та на телебачені та ін.

Почати вступ

Знижка 50% на вступ до Польщі 2026 + Курс польської

Акція 499 євро 250 євро

Вступайте на осінь 2026 та отримайте знижку 50% на пакет "Все включено", гарантоване зарахування, підбір житла, курс польської в Україні та при ВНЗ

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Завантажте перелік цін та напрямків

Завантажте перелік цін та напрямків

Отримайте перелік цін, факультетів та спеціальностей даного університету у зручному форматі PDF (зручно зберігати та друкувати)

Завантажити у PDF

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Дізнайтесь вартість вступу

Вартість послуг UP-STUDY

Ознайомтесь з повним переліком послуг, що входять до пакету "Все включено", який надається за програмою UP-STUDY та їх вартістю.