Університет Банківської Справи у Вроцлаві

Спеціаліст з управління виробництвом — це професіонал, який займається плануванням, організацією, керівництвом та контролем виробничої діяльністі, з метою, забезпечення плавного переходу на необхідний рівень.

Бакалавріат
Освітній рівень
3 роки (6 семестрів)
Тривалість навчання
Польська мова
Викладання
1374 євро/рік
Вартість

Підписуйтесь на наш Телеграм канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Опис спеціальності

Під час навчання на курсі бакалаврату за даною спеціальностю, студенти отримають знання в організації, плануванні, фінансуванні та передачі виробництва. Майбутні фахівці вивчать бізнес-процеси, облік, управління проектами або інформаційними системами. Студенти набудуть навичок ділового спілкування, лідерства, вирішення конфліктних ситуацій.

Приклади предметів викладання

Студенти вивчатимуть ряд предметів:

 • Фінансовий менеджмент
 • Іноземна мова
 • Статистика: соціально-економічна статистика
 • Інформаційні технології в управлінні
 • Стратегічне планування та прогноз
 • Інноваційний менеджмент
 • Прикладний облік
 • Комерційне право

Ким може працювати спеціаліст з управління виробництвом після завершення навчання?

Фахівці даної області мають можливість працювати в національних, міжнародних та приватних організаціях, а також підприємствах. Експерти зможуть займати посаду головного інженера проекту, фахівця з планування виробництва. До їх посадових обов'язків входить:

 • Розробка ТЕО проекту / продукту: аналіз та підбір технологій, устаткування, оснащення, калькуляції витрат, ціноутворення, економічна доцільність, оптимізація, фінансове планування
 • Формування місячного та тижневого плану виробництва
 • Здійснення аналізу факту виробництва, пошук причин відхилення від плану, вироблення контрзаходів для виключення повторення даних причин
 • Організація удосконалення та розвитку виробництва, впровадження нових продуктів та технологій
 • Здійснення вибору постачальників, технологічного обладнання, організація його придбання та введення в експлуатацію для серійного виробництва продукції. Участь в переговорах та укладенні договорів поставок комплектуючих, матеріалів, сировини
 • Технічна підтримка та методичні рекомендації по просуванню продукції на ринки збуту
Почати вступ

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 50% на вступ до Польщі 2024 + Курс при ВНЗ

Акція 499 євро 250 євро

Вступайте на осінь 2024 та отримуйте знижку 50% на пакет "Все включено", гарантоване зарахування, підбір житла і курс польської у ВНЗ

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Завантажте перелік цін та напрямків

Завантажте перелік цін та напрямків

Отримайте перелік цін, факультетів та спеціальностей даного університету у зручному форматі PDF (зручно зберігати та друкувати)

Завантажити у PDF

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Дізнайтесь вартість вступу

Вартість послуг UP-STUDY

Ознайомтесь з повним переліком послуг, що входять до пакету "Все включено", який надається за програмою UP-STUDY та їх вартістю.