Академія Суспільних Наук у Варшаві

Спеціалісти в області обліку та фінансової звітності займаються сервісним обслуговуванням бухгалтерських, фінансових та корпоративних фірм, а також аналітикою фінансового контролю.

Бакалавріат

Освітній рівень

3 роки (6 семестрів)

Тривалість навчання

Польська мова

Викладання

1481 євро/рік

Вартість

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Опис спеціальності

Студенти, що обрали спеціальність «Комерційне фінансування», будуть займатися передовими дослідженнями в області бухгалтерського обліку та фінансового менеджменту, включаючи міжнародний облік, таким чином готуючись до роботи по систематичному і надійному обліку ефективності діяльності компанії, а також звітності для уваги інвесторів та інших зацікавлених сторін. Під час навчання Ви отримаєте загальноекономічні знання та спеціалізовані знання в галузі фінансів та бухгалтерського обліку. Також будете займатися проходженням практик в престижних організаціях фінансового сектора і бізнесу та тематикою дипломних робіт, що тісно пов'язані з вимогами ринку праці.

Приклади предметів, що викладаються

Програма за напрямом «Комерційне фінансування» надає студентам наступні дисципліни для вивчення:

 • Принципи фінансової звітності
 • Бізнес-контроль
 • Капітальне бюджетування
 • Фінансовий аналіз і корпоративна оцінка
 • Аудит та страхування інвесторів
 • Корпоративні фінанси
 • Корпоративна звітність та облік

Ким може працювати спеціаліст в області комерційного фінансування після завершення навчання?

Фахівці, в цій галузі можуть отримати відповідальні посади у великих та малих підприємствах, займатися управлінням проектами або консультуванням, бізнес-консалтингом, інвестиційно-банківською діяльністю, аудитом. В якості альтернативи випускники можуть вибрати подальшу спеціалізацію в своїй області та розпочати академічну кар'єру. До їх посадових обов'язків та навичок входить:

 • Принципи і стандарти бухгалтерського обліку, як у вітчизняних, так і в зарубіжних і міжнародних бухгалтерських операціях
 • Підготовка та інтерпретація фінансової звітності та формулювання корисних висновків на їх основі
 • Розробка ефективних систем обліку, оцінка ефективності систем бухгалтерського обліку, які використовуються в різних організаціях
 • Реалізація шляхів поліпшення фінансового стану організації, її реструктуризації і реабілітації
 • Визначення ризиків в бізнесі, їх вимір та управління


Почати вступ

02.03 - День відкритих дверей у офісах UP-STUDY

Пропозиція

Запрошуємо Вас безкоштовно відвідати "День відкритих дверей у офісах UP-STUDY" та дізнатися як вступити у кращі ВНЗ Польщі зі знижкою 50%

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Завантажте перелік цін та напрямків

Завантажте перелік цін та напрямків

Отримайте перелік цін, факультетів та спеціальностей даного університету у зручному форматі PDF (зручно зберігати та друкувати)

Завантажити у PDF

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Дізнайтесь вартість вступу

Вартість послуг UP-STUDY

Ознайомтесь з повним переліком послуг, що входять до пакету "Все включено", який надається за програмою UP-STUDY та їх вартістю.