Управління розвитком підприємства

Академія Леона Козмінського
Академія Леона Козмінського

Магістр в області адміністрації, соціального менеджменту та інтернет-адміністрації — це ступінь, яка призначена для бакалаврів і зацікавлені у вивченні програми, заснованій на збалансованії комбінації адміністративних наук, різних дисциплін права і т.д..

Магістратура

Освітній рівень

2 роки (4 семестри)

Тривалість навчання

Польська мова

Викладання

2844 євро/рік

Вартість

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Опис спеціальності

Студенти магістратури, які обрали спеціальність «адміністрація, соціальний менеджмент, інтернет-адміністрація», приділятимуть увагу розвитку аналітичних можливостей, в тому числі здатності інтерпретувати явища, що спостерігаються та їх прогнозування, а також тенденції в державному управлінні та державному секторі. Заняття проводяться за участю практиків з професійним досвідом, пов'язаним з адміністрацією та державним управлінням.

Приклади предметів, що викладаються

Програма магістратури за напрямом «адміністрація, соціальний менеджмент, інтернет-адміністрація» надає студентам наступні дисципліни для вивчення:

 • Джерела і тлумачення закону
 • Рішення громадських суперечок
 • Організаційні та методичні рішення
 • Правила політичної системи держави
 • Адміністративне провадження та податкові процедури
 • Судові розгляди в адміністративних судах
 • Соціальне забезпечення
 • Право на інформацію та захист персональних даних
 • Управління кризовими ситуаціями
 • Управління людськими ресурсами в адміністрації

Ким може працювати магістр в області адміністрації, соціального менеджменту та інтернет-адміністрації після завершення навчання?

Випускники, які отримали диплом магістра, можуть працювати в органах управління уряду та самоврядування, в комерційних юридичних компаніях, на підприємствах, що співпрацюють з державним управлінням, в адміністративних одиницях кожного господарюючого суб'єкту, в підрозділах, що надають комунальні послуги, в неурядових організаціях. До їх посадових обов'язків та навичок входить:

 • управління соціально-економічними проектами
 • аналіз ходу процесів в державному управлінні та інтерпретація соціально-економічних явищ при виконанні управлінських функцій, а також в кризових ситуаціях
 • знання соціально-економічних аспектів регіонального та місцевого розвитку, а також механізмів організації місцевої економічної діяльності
Почати вступ

Знижка 50% на вступ до Польщі 2025 + Курс при ВНЗ

Акція 499 євро 250 євро

Вступайте на осінь 2025 та отримуйте знижку 50% на пакет "Все включено", гарантоване зарахування, підбір житла і курс польської у ВНЗ

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Завантажте перелік цін та напрямків

Завантажте перелік цін та напрямків

Отримайте перелік цін, факультетів та спеціальностей даного університету у зручному форматі PDF (зручно зберігати та друкувати)

Завантажити у PDF

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Дізнайтесь вартість вступу

Вартість послуг UP-STUDY

Ознайомтесь з повним переліком послуг, що входять до пакету "Все включено", який надається за програмою UP-STUDY та їх вартістю.