Трансформація енергії

Академія Леона Козмінського
Академія Леона Козмінського

Спеціаліст в сфері трансформації енергії відповідає за забезпечення раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів на підприємстві або в муніципалітетах, що дозволяє значно оптимізувати обсяги енерговитрат.

Магістратура

Освітній рівень

2 роки (4 семестри)

Тривалість навчання

Польська мова

Викладання

4770 євро/рік

Вартість

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Опис спеціальності

Студенти, що обрали спеціальність «Трансформація енергії», будуть отримувати знання і розуміння стійких енергетичних систем, джерел енергії та їх використання, щоб мати можливість судити про технічні, економічні, соціальні та екологічні наслідки різних енергетичних процесів. Студенти у вищезазначеній галузі отримають знання та навички в областях, які доповнюватимуть економічні знання, адаптовані до специфіки енергетичного сектора. Майбутні фахівці будуть вичати аналіз технологічних, правових і геополітичних аспектів, які визначають форму енергетичного сектора. Крім того, Ви будете вчитися аналізувати, формулювати і управляти технічними проблемами з точки зору системи і розглядати її повний життєвий цикл від концепції до введення в експлуатацію.

Приклади предметів, що викладаються

Програма навчання за напрямом «Трансформація енергії» надає студентам наступні дисципліни для вивчення:

  • Енергетичні ринки: регулювання та промислова організація
  • Стратегії та моделі трансформації енергії та нові технології в енергетиці
  • Геополітика та енергетична безпека
  • Ринки та оцінка енергетичної сировини в перспективі кліматичної нейтральності
  • Економіка підприємств енергетики
  • Енергетична політика Європейського Союзу
  • Закон енергії

Ким може працювати спеціаліст за фахом «Трансформація енергії» після завершення навчання?

Випускники трансформації енергії будуть підготовлені до роботи в енергетичних компаніях, державному управлінні та аналітичних центрах, які займаються питаннями енергоменеджменту, також спеціалісти в даній сфері, можуть працювати в компаніях, що займаються виробництвом та торгівлею енергією на місцевих ринках, а також в підприємствах, що обробляють або використовують відходи сільського господарства. Крім того, професіонали можуть працювати в уряді та місцевих органах самоврядування, консультуючи з питань щодо енергетики або управління відходами. До посадових обов'язків та навичок таких спеціалістів входить:

  • володіти технічними знаннями та знаннями в галузі природничих наук, що дозволяють вирішувати проектні, виконавчі та управлінські завдання
  • вміти оцінити вартість попиту на енергію, можливість її отримання та розробити установку для отримання енергії з поновлюваних джерел
  • вміти оцінити кількість відходів, що утворюються в регіоні, а також розробити концепцію їх сегрегації, використання та управління
Почати вступ

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2024 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Завантажте перелік цін та напрямків

Завантажте перелік цін та напрямків

Отримайте перелік цін, факультетів та спеціальностей даного університету у зручному форматі PDF (зручно зберігати та друкувати)

Завантажити у PDF

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Дізнайтесь вартість вступу

Вартість послуг UP-STUDY

Ознайомтесь з повним переліком послуг, що входять до пакету "Все включено", який надається за програмою UP-STUDY та їх вартістю.