Бухгалтерський облік, Фінанси та казначейство

Академія Леона Козмінського
Академія Леона Козмінського

Бакалавр в області фінансів та бухгалтерського обліку — це ступінь, що присуджується після навчання за програмою, орієнтованою на отримання теоретичних і практичних знань в області бухгалтерського обліку, фінансового аналізу, фінансового кодексу.

Бакалавріат

Освітній рівень

3 роки (6 семестрів)

Тривалість навчання

Польська мова

Викладання

4770 євро/рік

Вартість

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Опис спеціальності

Завданням фахівця з бухгалтерського обліку, фінансів та казначейчства є робота, пов'язана з бухгалтерськими, податковими та корпоративними питаннями. Більш детально - у наданні допомоги окремим особам, індивідуальним підприємцям, партнерствам і корпораціям в управлінні бухгалтерським обліком, при підготовці фінансової звітності та зведеної (при необхідності), відповідно до законодавства. Експерт з даного напрямку також пропонує консультації по управлінню та фінансовому плануванню.

Приклади предметів, що викладаються

Програма бакалавріату за напрямом «бухгалтерський облік, фінанси та казначейчство» надає студентам наступні дисципліни для вивчення:

 • Принципи управління
 • Мікроекономіка
 • Математика
 • Статистика
 • Фінанси
 • Ділова англійська мова
 • Право
 • Управління проектами
 • Корпоративні фінанси
 • Фінансовий облік

Ким може працювати бакалавр в галузі бухгалтерський облік, фінанси та казначейчство після завершення навчання?

Можливостями кар'єрного росту для фахівців, що отримали диплом бакалавра в даній сфері, можуть бути як автономний розвиток професії фахівця з бухгалтерського обліку, так і місце роботи в консалтингових фірмах, адміністративних офісах промислових і комерційних компаній або державних податкових офісів, на посаді бухгалтера, бізнес-консультанта, бухгалтера державного фінансування, податкового консультанта.До їх посадових обов'язків входить:

 • Постійний аналіз фінансових даних, інтерпретація та звітність (наприклад, щотижня, щомісяця)
 • Аналіз витрат, пов'язаних з розробкою продукту або наданням послуг
 • Огляд фінансових документів і процесів для забезпечення точних результатів і дотримання внутрішньої політики та законодавства
 • Аналіз, інтерпретація та звітність фінансових даних корпоративного рівня, що надаються акціонерам
Почати вступ

02.03 - День відкритих дверей у офісах UP-STUDY

Пропозиція

Запрошуємо Вас безкоштовно відвідати "День відкритих дверей у офісах UP-STUDY" та дізнатися як вступити у кращі ВНЗ Польщі зі знижкою 50%

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Завантажте перелік цін та напрямків

Завантажте перелік цін та напрямків

Отримайте перелік цін, факультетів та спеціальностей даного університету у зручному форматі PDF (зручно зберігати та друкувати)

Завантажити у PDF

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Дізнайтесь вартість вступу

Вартість послуг UP-STUDY

Ознайомтесь з повним переліком послуг, що входять до пакету "Все включено", який надається за програмою UP-STUDY та їх вартістю.