Академія Суспільних Наук у Кракові

Спеціальність управління організаціями — це спеціальність, яка невід'ємно пов'язана з веденням бізнес діяльності. Даний фах є відгалуження менеджменту і пов'язана також з ним.

Бакалавріат
Освітній рівень
3 роки (6 семестрів)
Тривалість навчання
Польська мова
Викладання
1173 євро/рік
Вартість

Підписуйтесь на наш Телеграм канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Опис спеціальності

Спеціальність менеджмент і управління організаціями, це комплексний вид діяльності, який спрямований на те, щоб максимізувати прибуток підприємства при найменших збитки в його діяльності. Менеджмент, в свою чергу, включає в себе знання про бізнес діяльності підприємств та інше. Така спеціальність буде цікава людині, яка цікавиться роботою підприємств і зацікавлений в тому, щоб максимізувати їхній прибуток.

Приклади предметів викладання

Спеціальність управління організаціями вимагає від фахівця володіння комплексними знаннями в області не тільки менеджменту, а й багатьох економічних дисциплін. Список предметів такого курсу досить різноманітний і підійде студенту, який цікавиться вивченням економіки підприємств. Варіанти предметів для навчання можуть виглядати приблизно так:

 • економіка
 • вступ в економічну теорію
 • мікро і макро -економікі
 • статистика
 • маркетинг
 • менеджмент

Ким зможе працювати фахівець з управління підприємствами по закінченню навчання?

По закінченню навчання фахівець в галузі управління підприємствами зможе займати ряд посад, які можуть включати в себе: менеджера або роботу в консалтингу. До компетенції такого фахівця можуть входити, такі обов'язки:

 • аналіз роботи підприємства
 • збільшення ефективності роботи підприємств
 • консалтинг
 • визначення стратегії роботи підприємства
 • координація дій співробітників
Почати вступ

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2023 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Завантажте перелік цін та напрямків

Завантажте перелік цін та напрямків

Отримайте перелік цін, факультетів та спеціальностей даного університету у зручному форматі PDF (зручно зберігати та друкувати)

Завантажити у PDF

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Дізнайтесь вартість вступу

Вартість послуг UP-STUDY

Ознайомтесь з повним переліком послуг, що входять до пакету "Все включено", який надається за програмою UP-STUDY та їх вартістю.