Академія Суспільних Наук у Лодзі

Бакалавр в області Право — це ступінь, що включає дослідження і окремі предмети, розроблені фахівцями для майбутніх юристів, які готуються до роботи в територіальних органах самоврядовання.

Набір на цю спеціальність зараз закрито! Але Ви можете обрати подібну спеціальність за допомогою інстументу підбору спеціальностей. Підібрати спеціальність

Бакалавріат

Освітній рівень

3 роки (6 семестрів)

Тривалість навчання

Польська мова

Викладання

1280 євро/рік

Вартість

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Опис спеціальності

Студенти бакалавріату, що обрали спеціальність «Право», вивчатимуть фінансове право, приділяючи особливу увагу положенням податкового законодавства, правила адміністративного судочинства і розгляду в адміністративних судах, правила збору коштів для державних інвестицій, правові норми, що стосуються захисту споживачів, захисту персональних даних, захисту навколишнього середовища.

Приклади предметів, що викладаються

Програма бакалавріату за напрямом «Право» надає студентам наступні дисципліни для вивчення:

 • Основи економіки
 • Конституційне право
 • Цивільне право
 • Європейське право
 • Міжнародне публічне право
 • Фінансове право
 • Адміністративне провадження
 • Податкове провадження
 • Проведення державних інвестицій
 • Захист персональних даних і секретної інформації

Ким може працювати бакалавр в області право після завершення навчання?

Можливостями кар'єрного росту для фахівців, що отримали диплом бакалавра в даній сфері, можуть бути органи територіального самоврядування, органи податкового адміністрування, інші органи державного управління, а також консалтингові компанії, адвокатські бюро, що спеціалізуються на наданні юридичних послуг державним органам. Професіонали можуть займати посаду юридичного радника, помічника юрисконсульта, спеціаліста з контрактів, фахівця із захисту персональних даних і секретної інформації.До їх посадових обов'язків та навичок входить:

 • знати і застосовувати положення конституційного та матеріального адміністративного права, а також правила адміністративного судочинства і розгляду в адміністративних судах
 • знати і застосовувати положення фінансового права, приділяючи особливу увагу положенням податкового законодавства
 • інтерпретувати правові норми, що стосуються конкуренції та захисту споживачів, патентного захисту, захисту персональних даних, захисту навколишнього середовища
Почати вступ

28 стипендій на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Завантажте перелік цін та напрямків

Завантажте перелік цін та напрямків

Отримайте перелік цін, факультетів та спеціальностей даного університету у зручному форматі PDF (зручно зберігати та друкувати)

Завантажити у PDF

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Дізнайтесь вартість вступу

Вартість послуг UP-STUDY

Ознайомтесь з повним переліком послуг, що входять до пакету "Все включено", який надається за програмою UP-STUDY та їх вартістю.