Інтеграція відкритих систем (Магістр 1,5 роки)

Академія Суспільних Наук у Лодзі
Академія Суспільних Наук у Лодзі

Спеціальність інтеграція відкритих систем - це спеціальність курсу магістратури, яка є відгалуження інформатики та програмування. Це буде цікаво людині, яка хоче розвинути свої навички і знання в області програмування.

Магістратура
Освітній рівень
2 роки (4 семестри)
Тривалість навчання
Польська мова
Викладання
1200 євро/рік
Вартість

Підписуйтесь на наш Телеграм канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Опис спеціальності

Спеціальність курсу магістратури інтеграція відкритих систем дуже специфічна і підійде для студента, який вже володіє будь-якими знаннями в цій області. Особливістю відкритих систем є їх здатність до розширення функцій, і можливість не залежати від одного постачальника інформації. Також, такі системи можуть інтегрувати, іншими словами працювати, з іншими інформаційними системами. Такий курс, як можна зрозуміти з вищесказаного дуже специфічний і підійде лише студенту з аналітичним складом розуму.

Приклади предметів викладання

Так як спеціальність інтеграція відкритих систем пов'язана з інформаційними технологіями, як наслідок безліч курсів з цього напрямку будуть пов'язані з інформатикою та іншими подібними предметами. Приклади предметів, які можливо, буде вивчати студент на даному курсі магістратури:

 • вища і прикладна математика
 • інформаційні технології
 • інформатика
 • обчислювальні системи
 • комунікації
 • способи передачі інформації
 • інтеграція систем

Ким зможе працювати фахівець з інтеграції відкритих систем після закінчення навчання?

По закінченню навчання такий фахівець зможе відкрити для себе безліч кар'єрних можливостей. Однією з них є робота спеціаліста з інформаційних комунікацій, або ж програміста. В обов'язки такого фахівця будуть входити:

 • розробка нових систем по передачі даних
 • вивчення вже наявних систем і їх вдосконалення
 • робота з даними
 • аналіз даних
 • збір статистики і даних
Почати вступ

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 50% на вступ до Польщі 2024 + Курс при ВНЗ

Акція 499 євро 250 євро

Вступайте на осінь 2024 та отримуйте знижку 50% на пакет "Все включено", гарантоване зарахування, підбір житла і курс польської у ВНЗ

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Завантажте перелік цін та напрямків

Завантажте перелік цін та напрямків

Отримайте перелік цін, факультетів та спеціальностей даного університету у зручному форматі PDF (зручно зберігати та друкувати)

Завантажити у PDF

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Дізнайтесь вартість вступу

Вартість послуг UP-STUDY

Ознайомтесь з повним переліком послуг, що входять до пакету "Все включено", який надається за програмою UP-STUDY та їх вартістю.