Академія Фінансів та Бізнесу Вістула

Вільний туризм – це чудовий напрямок для людей, які хочуть працювати у динамічному середовищі, люблять подорожувати та пізнавати світ.

Набір на цю спеціальність зараз закрито! Але Ви можете обрати подібну спеціальність за допомогою інстументу підбору спеціальностей. Підібрати спеціальність

Бакалавріат

Освітній рівень

3 роки (6 семестрів)

Тривалість навчання

Польська мова

Викладання

1100 євро/рік

Вартість

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Опис спеціальності

Спеціаліст у сфері Вільного туризму вміє висловлювати думку щодо різних аспектів професійної діяльності в галузі туризму та відпочитку, має здатність готувати презентації іноземною мовою з питань пов'язаних з туризмом, відпочинком та готельним господарством. Завдяки спеціальності Вільний туризм студенти мають можливість дізнатися, що означає поїхати у подорож наповнену визначними пам'ятками, як креативно співпрацювати з групою туристів, або впоратися з несподіваними ситуаціями. Дізнаєтесь про культуру та історію різних частин світу, а також придбаєте знання та навички, необхідні для здійснення професії аніматора.

Приклади предметів викладання

Програма навчання включає до вивчення такі предмети:

 • Економіка туристичних підприємств
 • Транспорт у туризмі
 • Індустрія зустрічей
 • Нові технології в конференц-індустрії
 • Міжнародні організації в галузі конференцій
 • Об'єкти подій
 • Спортивні заходи та побудова команди
 • Сценографія та режисер подій
 • Корпоративні заходи
 • Медіа в конференц-індустрії
 • Мотиваційна подорож
 • Тенденції в галузі конференцій

Ким може працювати спеціаліст з вільного туризму після завершення навчання?

Дана спеціальність тісно пов'язана з сферою Туризму, яка пропонує своїм випускникам не тільки цікаву роботу в галузі туризму та відпочинку, а й можливість постійного розвитку. Професіонали у сфері Вільного туризму можуть займати такі посади як екскурсовод, гід, організатор поїздок та конгресів, туроператор.

Почати вступ

Знижка 50% на вступ до Польщі 2025 + Курс польської

Акція 499 євро 250 євро

Вступайте на осінь 2025 та отримайте знижку 50% на пакет "Все включено", гарантоване зарахування, підбір житла, курс польської в Україні та при ВНЗ

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Завантажте перелік цін та напрямків

Завантажте перелік цін та напрямків

Отримайте перелік цін, факультетів та спеціальностей даного університету у зручному форматі PDF (зручно зберігати та друкувати)

Завантажити у PDF

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Дізнайтесь вартість вступу

Вартість послуг UP-STUDY

Ознайомтесь з повним переліком послуг, що входять до пакету "Все включено", який надається за програмою UP-STUDY та їх вартістю.