Академія Фінансів та Бізнесу Вістула

Податковий інспектор – це фахівець, який контролює дотримання податкового законодавства, надходження до бюджету податкових платежів, перевіряє фінансові документи, а також проводить податкові перевірки та застосовує санкції до порушників.

Магістратура

Освітній рівень

2 роки (4 семестри)

Тривалість навчання

Англійська мова

Викладання

2500 євро/рік

Вартість

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Опис спеціальності

Навчаючись студенти отримують необхідні знання для розуміння податкової системи та її функціонування. Магістранти оволодівають навичками опису податкового навантаження на суб'єкти господарювання, а також навчаться виявляти податкові стратегії, мінімізувати податкові витрати або їх оптимізація, яка пов’язана з джерелами фінансування компаній. Ця спеціалізація має фундаментальний вплив на розвиток раціональної поведінки бізнесу та розуміння правил, що регулюють сферу фінансування.

Приклади предметів викладання

Навчальна програма включає до вивчення такі предмети:

  • Податкові системи та податкове законодавство
  • Податковий облік
  • Податкові розрахунки
  • Податкова інспекція

Ким може працювати спеціаліст з податкової інспекції після завершення навчання?

Кваліфікований спеціаліст після закінчення навчання отримає відповідні знання та навички, пов’язані з ефективним податковим управлінням, які забезпечують належну підставу для роботи податкового радника в бухгалтеріях, конторах нерухомості, консалтингових фірмах, податкових консультаціях, нотаріальних конторах та судових приставах, юридичних фірмах, компаніях. Фахівці мають можливість займати посади менеджера, податкового радника, спеціаліста з податкових розрахунків, внутрішнього аудитора, фахівець бухгалтерії, фахівець з контролю, бізнес-аналітик. До їх основних посадових обов'язків належать наступні:

  • аналіз динаміки надходження податків
  • податкові перевірки
  • перевірка документів платників податків: декларації, бухгалтерські книги, звіти, кошториси
  • застосування фінансових санкцій до порушників
  • складання податкової звітності
Почати вступ

Знижка 50% на вступ до Польщі 2024 + Курс при ВНЗ

Акція 499 євро 250 євро

Вступайте на осінь 2024 та отримуйте знижку 50% на пакет "Все включено", гарантоване зарахування, підбір житла і курс польської у ВНЗ

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Завантажте перелік цін та напрямків

Завантажте перелік цін та напрямків

Отримайте перелік цін, факультетів та спеціальностей даного університету у зручному форматі PDF (зручно зберігати та друкувати)

Завантажити у PDF

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Дізнайтесь вартість вступу

Вартість послуг UP-STUDY

Ознайомтесь з повним переліком послуг, що входять до пакету "Все включено", який надається за програмою UP-STUDY та їх вартістю.