Академія Фінансів та Бізнесу Вістула

Професіонал у сфері Підприємство – це фахівець, який здійснює господарювання в різних сферах діяльності з метою задоволення потреб споживачів в товарах, роботах, або послугах та одержання прибутку, які є необхідними для саморозвитку власної справи.

Бакалавр
Освітній рівень
3 роки (6 семестрів)
Тривалість навчання
Польська мова
Викладання
1250 євро/рік
Вартість

Опис спеціальності

Основними ознаками сфери підприємства є: самостійність, відповідальність за прийняття рішень та їх наслідки, ініціативність, активний пошук нових та оригінальних рішень, орієнтація на досягнення комерційного успіху тощо

Дана спеціальність готує спеціалістів, які знають, як розпочати та розвивати бізнес, які здатні просувати інновації у сфері продуків та послуг. Студенти отримають знання у галузі фінансів, бухгалтерського обліку та регулювання бізнесу, а також навчитеся розробляти стратегію розвитку, просуванню та обирати відповідальний вид фінансування компаніх. По завершенню навчання студенти зможуть використати отриманні знання для започаткування власної справи та ділитися ними в консалтинговій діяльності.

Приклади предметів викладання

У програму навчання включенні такі предмети:

  • Характеристика сектору МСП у Польщі та у світі
  • Створення та керування компанією
  • Стратегії підприємств на ринку грошей та капіталу
  • Бізнес-план на практиці
  • Конкурентоспроможність та інновації компаній
  • Форми фінансування підприємницької діяльності

Ким може працювати спеціаліст з підприємства після завершення навчання?

Випускник може використовувати отримані знання для створення власного бізнесу, зайняти посаду спеціаліста з фінансових питань, контролюючий спеціаліст з розвитоку інноваційного бізнесу в консалтингових компаніях, бізнес-радник керівництва компанії, фахівець з капітальних вкладень або кредитного інспектора в банках та інвестиційних фондах.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка на вступ для 10 класників

Акція 499 євро 4000 грн

Пакет "Все Включено" зі спеціальною знижкою для учнів 10 класу

Завантажте перелік цін та напрямків

Вкажіть електронну пошту та отримайте перелік цін та напрямків даного ВНЗ!