Академія Фінансів та Бізнесу Вістула

Професіонал у сфері Підприємство – це фахівець, який здійснює господарювання в різних сферах діяльності з метою задоволення потреб споживачів в товарах, роботах, або послугах та одержання прибутку, які є необхідними для саморозвитку власної справи.

Бакалавріат

Освітній рівень

3 роки (6 семестрів)

Тривалість навчання

Польська мова

Викладання

1450 євро/рік

Вартість

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Опис спеціальності

Основними ознаками сфери підприємства є: самостійність, відповідальність за прийняття рішень та їх наслідки, ініціативність, активний пошук нових та оригінальних рішень, орієнтація на досягнення комерційного успіху тощо

Дана спеціальність готує спеціалістів, які знають, як розпочати та розвивати бізнес, які здатні просувати інновації у сфері продуків та послуг. Студенти отримають знання у галузі фінансів, бухгалтерського обліку та регулювання бізнесу, а також навчитеся розробляти стратегію розвитку, просуванню та обирати відповідальний вид фінансування компаніх. По завершенню навчання студенти зможуть використати отриманні знання для започаткування власної справи та ділитися ними в консалтинговій діяльності.

Приклади предметів викладання

У програму навчання включенні такі предмети:

  • Характеристика сектору МСП у Польщі та у світі
  • Створення та керування компанією
  • Стратегії підприємств на ринку грошей та капіталу
  • Бізнес-план на практиці
  • Конкурентоспроможність та інновації компаній
  • Форми фінансування підприємницької діяльності

Ким може працювати спеціаліст з підприємства після завершення навчання?

Випускник може використовувати отримані знання для створення власного бізнесу, зайняти посаду спеціаліста з фінансових питань, контролюючий спеціаліст з розвитоку інноваційного бізнесу в консалтингових компаніях, бізнес-радник керівництва компанії, фахівець з капітальних вкладень або кредитного інспектора в банках та інвестиційних фондах.

Почати вступ

Безкоштовний курс польської мови

Пропозиція 900 грн/місяць 0 грн

Вступайте на осінь 2025 та отримуйте курс польської мови 50-100 годин безкоштовно

Закінчується

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Завантажте перелік цін та напрямків

Завантажте перелік цін та напрямків

Отримайте перелік цін, факультетів та спеціальностей даного університету у зручному форматі PDF (зручно зберігати та друкувати)

Завантажити у PDF

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Дізнайтесь вартість вступу

Вартість послуг UP-STUDY

Ознайомтесь з повним переліком послуг, що входять до пакету "Все включено", який надається за програмою UP-STUDY та їх вартістю.