Відгуки студентів

Тимур Чконія

Все було дуже добре організовано. Я був здивований швидкістю та якістю роботи. Також я був задоволений щирим відношенням працівників UP-STUDY. Я дуже дякую цій організації за допомогу. Мене вразив привітний колектив. Дуже добре обслуговування. Моя пошана UP-STUDY. Я бажаю UP-STUDY успіхів, щирого процвітання, кар’єрного росту, виконання мрій і досягнення цілей.

Тимур Чконія

Одеса
Тетяна Супрун

Все дуже добре було організовано та продумано. Сподобалась турбота працівників і їх професіоналізм. Також сподобалась підтримка на протязі вступу. Дуже гарна атмосфера була створена для виїзду до Польщі.

Тетяна Супрун

Лубенський фінансово-економічний коледж, с. Деркачі
Олександр Чепалов

Мені дуже сподобалось. Ніяких зауважень немає. Все було зроблено швидко та з професіоналізмом.

Олександр Чепалов

Одеса, Гімназія №5
Леся Кабанець

Програма UP-STUDY залишила тільки хороші враження. По перше я завжди була проінформована про мої дії до вступу, як по телефону так і по імейлу. На мою думку, це головне бути у курсі всіх справ та бути повністю спокійним за своє майбутнє навчання. До Програми UP-STUDY Навчання в Польщі я не маю жодних зауважень та не помітила ніяких недоліків. Тому бажаю тільки продуктивної праці, довіри людей та процвітання програмі UP-STUDY.

Леся Кабанець

Сарни, Сарненська гімназія
Владислав Сластіон

Дуже задоволений організацією, способом та наданням інформації Програмою UP-STUDY. Очікую дуже багато хороших вражень у подальшому. Сподобалося все, та хотілося б більший вибір університетів.

Владислав Сластіон

Тернопіль, Школа №5
Анна Охотіна

Мені дуже сподабалася програма по якій я поступила до Академії Фінансів і Бізнесу Вістула у Варшаві – це Програма UP-STUDY Навчання в Польщі. У ній працюють відповідальні особи. У будь який час можна зв'язатися, і якщо щось незрозуміло, то зажди готові допомогти або щось порадити. Я щаслива, що поступаю саме по програмі UP-STUDY. В подальшому я бажаю цій програмі успіхів в усьому. Всім студентам я її рекомендую.

Анна Охотіна

Броди, Школа №3
Катерина Бендерська

Программа UP-STUDY дает возможность молодежи и талантливым людям развиваться. Очень рада, что выпала возможность в ней поучаствовать. Полностью довольна програмой и работой людей которые помогали мне. На вопросы которые возниками в процесе участися отвечали быстро. Хочу пожелать Вам дальнейшей успешной работы.

Катерина Бендерська

Сімферополь, Школа №43
Діана Антошків

Дуже рада що звернулася за допомогою до Програми UP-STUDY. Отримала достатньо інформації та допомоги. Роботою представників – задоволена.

Діана Антошків

Тернопіль, Школа №5
Олександр Кривіцький

У мене гарні враження про Програму. Завдяки Програмі "UP-STUDY" українські абітурієнти можуть отримати європейську освіту і мати гарне майбутнє. Представники Програми UP-STUDY добре знають свою роботу. Хочу побажати програмі розвиватися.

Олександр Кривіцький

17 років, Красилів, Школа №5, Університет Логістики
Вадим Коваль

Враження про Програму UP-STUDY Навчання в Польщі позитивні, завдяки програмі набагато легше при вступі. Важливу роль відіграє знайомство із іншими вступниками. Велике дякую Програмі UP-STUDY Навчання в Польщі за те, що полегшує здійснення мрії про навчання за кордоном. Стосовно роботи Програм UP-STUDY краще вже мабуть не може бути: все цілком зрозуміло і доступно повідомлялося і пояснювалося кожному учаснику Програми UP-STUDY. Всім задоволений “Дзенькую бардзо!"

Вадим Коваль

Вінниця
Аліна Шарт

Вцілому, я задоволена роботою працівників Програми UP-STUDY Навчання в Польщі. Я не пошкодувала що звернулася по допомогу саме до них. Оцінка 5 із 5

Аліна Шарт

Одеса, Троїцька школа
Аліна Протасовицька

Програмою UP-STUDY я цілком задоволена. Програма завжди зрозуміло пояснює та підтримує учаників. Бажаю Вам залучати більше студентів на навчання до Польщі.

Аліна Протасовицька

Сарни, Сарненська гімназія
Алла Лисенко

Коли я вперше почула про Програму UP-STUDY Навчання в Польщі, до кінця не вірила, що взагалі таке можливо. Задоволена взагалі всім: організацією, підготовкою документів та ставленням до студентів. Раджу всім скористатися Програмою у майбутньому. Чесно кажучи, UP-STUDY мені дуже допомогла

Алла Лисенко

Старокостянтинів, Гімназія №9
Еміль Алзаманов

Враження про Програму UP-STUDY позитивні, сподівюся, що ще багато людей також звернуться до цієї програми, вона буде процвітати та отримувати багато абітурієнтів. Загалом усе добре, сподіваюся закінчити університет та працевляштуватися у Польщі. Бажаю Програмі UP-STUDY надалі працювати з такою щирістю, відданістю та розумінням.

Еміль Алзаманов

Славута, Школа №6
Надія Колотило

UP-STUDY чудова програма, мене все влаштовує. Професійний підхід в роботі. Дуже вдячна за допомогу у підготовці документів. Все було ясно, чітко, вчасно і цікаво. Інформація в повному обсязі. Буду радити Програму UP-STUDY всім знайомим.

Надія Колотило

Дніпропетровськ, Школа 31
Марія Цекот

Повністю задоволена Програмою UP-STUDY: підготовкою документів, пірсональним підходом менеджера та організацією довезення на навчання. Я отримувала достатньо інформації від представників Програми. Надіюся отримати від навчання якомога більше! Дякую UP-STUDY за незабутні враження.

Марія Цекот

Оженин-1, Школа №1
Анастасія Богатько

Участь у Програмі UP-STUDY мене цілком задовільнила. Вона формує дитину, як цілковиту особистість, дає їй поштовх (крок) у нове, доросле життя. Я очікую від навчання по даній Програмі UP-STUDY "море" вражень та піднесення інтелектуальності.

Анастасія Богатько

Рівне, Школа №11
Юлія Годун

Участь у Програмі мене цілком влаштовує, тому що сама Програма UP-STUDY зробила мене впевненою у собі та дала мені шанс здобути вищу освіту у Європі.

Юлія Годун

Рівне
Анна Заставна

Я дуже рада, що поступаю до Польщі саме по програмі UP-STUDY. На даному етапі мене все влаштовує. В надіюся навчання в Польщі виправдає мої сподівання. Я бажаю Програмі UP-STUDY і надалі розвиватися.

Анна Заставна

Радехів, Львівська обл
Олександра Вітковська

Програма UP-STUDY мене та моїх батьків задовільнила. Я гадаю, що навчання пройде успішно, тому що активна участь в усіх гуртках та в навчанні гарантована.

Олександра Вітковська

Кузнецовськ, Школа №1