Відгуки студентів про університет “Академія Фінансів та Бізнесу Вістула”

Анна Терещенко

Пишу поблагодарить вашу фирму за отличную работу поступления в Польшу проделанную 2 года назад. По подготовке документов и ведении всех организационных вопросов уверенна вы лучшие, так как отвечали на те вопросы, что еще даже не были озвучены. По вашим рекомендациям тогда был выбран университет Вистула для обучения на английском на магистратуре. Все что вы рассказывали полностью осуществилось. Университетом осталась очень довольна, на днях забираю диплом. Училась на 2-х специальностях, ездила по программе Erasmus + в Италию, посещала организованные университетом семинары в Лиссабоне, и это все благодаря вам. Искренне благодарна за качественную работу, за информирование, консультации, сопровождение в подаче на открытие визы. Буду рекомендовать вас всем друзьям и знакомым. Желаю UP-STUDY много клиентов и успешной работы!

Анна Терещенко

Київ
Тимур Чконія

Все було дуже добре організовано. Я був здивований швидкістю та якістю роботи. Також я був задоволений щирим відношенням працівників UP-STUDY. Я дуже дякую цій організації за допомогу. Мене вразив привітний колектив. Дуже добре обслуговування. Моя пошана UP-STUDY. Я бажаю UP-STUDY успіхів, щирого процвітання, кар’єрного росту, виконання мрій і досягнення цілей.

Тимур Чконія

Одеса
Тетяна Супрун

Все дуже добре було організовано та продумано. Сподобалась турбота працівників і їх професіоналізм. Також сподобалась підтримка на протязі вступу. Дуже гарна атмосфера була створена для виїзду до Польщі.

Тетяна Супрун

Лубенський фінансово-економічний коледж, с. Деркачі
Олександр Чепалов

Мені дуже сподобалось. Ніяких зауважень немає. Все було зроблено швидко та з професіоналізмом.

Олександр Чепалов

Одеса, Гімназія №5
Леся Кабанець

Програма UP-STUDY залишила тільки хороші враження. По перше я завжди була проінформована про мої дії до вступу, як по телефону так і по імейлу. На мою думку, це головне бути у курсі всіх справ та бути повністю спокійним за своє майбутнє навчання. До Програми UP-STUDY Навчання в Польщі я не маю жодних зауважень та не помітила ніяких недоліків. Тому бажаю тільки продуктивної праці, довіри людей та процвітання програмі UP-STUDY.

Леся Кабанець

Сарни, Сарненська гімназія
Владислав Сластіон

Дуже задоволений організацією, способом та наданням інформації Програмою UP-STUDY. Очікую дуже багато хороших вражень у подальшому. Сподобалося все, та хотілося б більший вибір університетів.

Владислав Сластіон

Тернопіль, Школа №5
Анна Охотіна

Мені дуже сподабалася програма по якій я поступила до Академії Фінансів і Бізнесу Вістула у Варшаві – це Програма UP-STUDY Навчання в Польщі. У ній працюють відповідальні особи. У будь який час можна зв'язатися, і якщо щось незрозуміло, то зажди готові допомогти або щось порадити. Я щаслива, що поступаю саме по програмі UP-STUDY. В подальшому я бажаю цій програмі успіхів в усьому. Всім студентам я її рекомендую.

Анна Охотіна

Броди, Школа №3
Катерина Бендерська

Программа UP-STUDY дает возможность молодежи и талантливым людям развиваться. Очень рада, что выпала возможность в ней поучаствовать. Полностью довольна програмой и работой людей которые помогали мне. На вопросы которые возниками в процесе участися отвечали быстро. Хочу пожелать Вам дальнейшей успешной работы.

Катерина Бендерська

Сімферополь, Школа №43
Олександр Кривіцький

У мене гарні враження про Програму. Завдяки Програмі "UP-STUDY" українські абітурієнти можуть отримати європейську освіту і мати гарне майбутнє. Представники Програми UP-STUDY добре знають свою роботу. Хочу побажати програмі розвиватися.

Олександр Кривіцький

17 років, Красилів, Школа №5, Університет Логістики
Вадим Коваль

Враження про Програму UP-STUDY Навчання в Польщі позитивні, завдяки програмі набагато легше при вступі. Важливу роль відіграє знайомство із іншими вступниками. Велике дякую Програмі UP-STUDY Навчання в Польщі за те, що полегшує здійснення мрії про навчання за кордоном. Стосовно роботи Програм UP-STUDY краще вже мабуть не може бути: все цілком зрозуміло і доступно повідомлялося і пояснювалося кожному учаснику Програми UP-STUDY. Всім задоволений “Дзенькую бардзо!"

Вадим Коваль

Вінниця
Аліна Шарт

Вцілому, я задоволена роботою працівників Програми UP-STUDY Навчання в Польщі. Я не пошкодувала що звернулася по допомогу саме до них. Оцінка 5 із 5

Аліна Шарт

Одеса, Троїцька школа
Аліна Протасовицька

Програмою UP-STUDY я цілком задоволена. Програма завжди зрозуміло пояснює та підтримує учаників. Бажаю Вам залучати більше студентів на навчання до Польщі.

Аліна Протасовицька

Сарни, Сарненська гімназія
Алла Лисенко

Коли я вперше почула про Програму UP-STUDY Навчання в Польщі, до кінця не вірила, що взагалі таке можливо. Задоволена взагалі всім: організацією, підготовкою документів та ставленням до студентів. Раджу всім скористатися Програмою у майбутньому. Чесно кажучи, UP-STUDY мені дуже допомогла

Алла Лисенко

Старокостянтинів, Гімназія №9
Еміль Алзаманов

Враження про Програму UP-STUDY позитивні, сподівюся, що ще багато людей також звернуться до цієї програми, вона буде процвітати та отримувати багато абітурієнтів. Загалом усе добре, сподіваюся закінчити університет та працевляштуватися у Польщі. Бажаю Програмі UP-STUDY надалі працювати з такою щирістю, відданістю та розумінням.

Еміль Алзаманов

Славута, Школа №6
Надія Колотило

UP-STUDY чудова програма, мене все влаштовує. Професійний підхід в роботі. Дуже вдячна за допомогу у підготовці документів. Все було ясно, чітко, вчасно і цікаво. Інформація в повному обсязі. Буду радити Програму UP-STUDY всім знайомим.

Надія Колотило

Дніпропетровськ, Школа 31
Марія Цекот

Повністю задоволена Програмою UP-STUDY: підготовкою документів, пірсональним підходом менеджера та організацією довезення на навчання. Я отримувала достатньо інформації від представників Програми. Надіюся отримати від навчання якомога більше! Дякую UP-STUDY за незабутні враження.

Марія Цекот

Оженин-1, Школа №1
Анастасія Богатько

Участь у Програмі UP-STUDY мене цілком задовільнила. Вона формує дитину, як цілковиту особистість, дає їй поштовх (крок) у нове, доросле життя. Я очікую від навчання по даній Програмі UP-STUDY "море" вражень та піднесення інтелектуальності.

Анастасія Богатько

Рівне, Школа №11
Юлія Годун

Участь у Програмі мене цілком влаштовує, тому що сама Програма UP-STUDY зробила мене впевненою у собі та дала мені шанс здобути вищу освіту у Європі.

Юлія Годун

Рівне
Олександра Вітковська

Програма UP-STUDY мене та моїх батьків задовільнила. Я гадаю, що навчання пройде успішно, тому що активна участь в усіх гуртках та в навчанні гарантована.

Олександра Вітковська

Кузнецовськ, Школа №1
Анна Сєдая

Підготовка документів до вступу, подання необхідної інформації завжди відбувалося на професійному рівні. Я вважаю, що зробила првильний вибір і своєю майбутньою професією буду завдячувати саме Програмі UP-STUDY. Я повністю задоволена роботою, яку виконала Програма. Я цілком впевнена у професійності менеджерів UP-STUDY, а особливо у їхньому підході до батьків та абітурієнтів, впевнена, що у майбутньому очікується підвищення популярності даної програми і кількість її працівників буде збільшуватися з кожном роком.

Анна Сєдая

Сокиряни