Університет Банківської Справи MERITO у Вроцлаві

Спеціаліст в області психодієтетики мотивує пацієнтів змінити свій раціон і допомагає справлятися з емоціями від їжі самостійно, використовуючи необхідні інструменти з області психології харчування.

Бакалавріат

Освітній рівень

3 роки (6 семестрів)

Тривалість навчання

Польська мова

Викладання

1485 євро/рік

Вартість

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Опис спеціальності

Психодієтолог - це психолог, який володіє знаннями в області дієтології та психології, завдяки чому індивідуально підходить до кожного пацієнта. Студенти бакалаврату, які обрали спеціальність психодієтетика отримають знання про психологію харчування та зв’язок між психікою та соматичними симптомами та дізнаються як слухати пацієнта, як виявляти емпатію та як відбувається процес його змін і як супроводжувати його в цьому.

Приклади предметів викладання

Студенти, спеціальності психодієтетика вивчають такі професійні предмети:

  • психологічні аспекти харчування
  • психодієтика в лікуванні дієтозалежних захворювань
  • робота з сім'ями та дітьми з надмірною вагою та ожирінням

Ким може працювати спеціаліст в області психодієтетики?

Професіонали, в області психодієтетики можуть працювати в психодієтологом в спеціалізованих клініках, дієтологом-вихователем здорового способу життя, професійнийним консультантом з питань харчування, дієтологом-спеціалістом психологічної клініки, власником підприємства з психодієтичних консультацій. Основні посадові обов'язки фахівців в даній області:

  • Консультування клієнтів
  • Організація правильного харчування під час фізичної активності
  • Складання та розписування меню
  • Створення схем правильного харчування
  • Підготовка матеріалів та здійснення семінарів, марафонів по дієтології, правильного харчування та здорового способу життя


Почати вступ

Знижка 50% на вступ до Польщі 2025 + Курс при ВНЗ

Акція 499 євро 250 євро

Вступайте на осінь 2025 та отримуйте знижку 50% на пакет "Все включено", гарантоване зарахування, підбір житла і курс польської у ВНЗ

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Завантажте перелік цін та напрямків

Завантажте перелік цін та напрямків

Отримайте перелік цін, факультетів та спеціальностей даного університету у зручному форматі PDF (зручно зберігати та друкувати)

Завантажити у PDF

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Дізнайтесь вартість вступу

Вартість послуг UP-STUDY

Ознайомтесь з повним переліком послуг, що входять до пакету "Все включено", який надається за програмою UP-STUDY та їх вартістю.