Варшавський Університет Менеджменту

Бакалавр з податкової адміністрації — це ступінь, що присуджується після навчання за програмою, орієнтованою на менеджерів зі збору коштів від громадян і торгових компаній державними установами для фінансування державних установ, товарів і послуг.

Бакалавріат

Освітній рівень

3 роки (6 семестрів)

Тривалість навчання

Польська мова

Викладання

1300 євро/рік

Вартість

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Опис спеціальності

Студенти бакалавріату, що обрали спеціальність «податкова адміністрація», вивчатимуть такі області як економіка, законодавство, політика, державне управління та міжнародний бізнес. Фахівці з податків зможуть допомагати організаціям приймати важливі бізнес-рішення, надаючи фінансові консультації і рекомендації. Область їх компетенції включає в себе адміністрування бухгалтерського обліку, розрахунок податкових зобов'язань, проведення юридичного аналізу і т.д.

Приклади предметів, що викладаються

Програма бакалавріату за напрямом «податкова адміністрація» надає студентам наступні дисципліни для вивчення:

 • Загальний курс бухгалтерського обліку
 • Фінансовий облік
 • Управлінський облік
 • Міжнародне комерційне право
 • Менеджмент
 • Організаційна поведінка і маркетинг
 • Оподаткування бізнесу
 • Аналіз фінансових звітів
 • Прибуткове оподаткування

Ким може працювати бакалавр в галузі податкової адміністрації після завершення навчання?

Випускники з оподаткування можуть працювати в якості податкових консультантів і аналітиків, аудиторів, податкових партнерів в бухгалтерських і юридичних фірмах, менеджерів по доходах, податкових інспекторів і т.д. Професіонали можуть працювати в бухгалтерських і юридичних фірмах, інвестиційних компаніях, страхових агенціях, в державному і приватному секторі, а також організувати власний бізнес, що пропонує аудиторські та бухгалтерські послуги. До їх посадові обов'язки входить:

 • Аналізувати потік податкових платежів, проводити аналіз поданих заяв та податкових декларацій, а також факторів або обставин, що можуть призвести до податкових боргів
 • Консультувати платників податків з питань застосування податків, зборів та інших обов'язкових платежів відповідно до нормативної бази
 • Проводити аудит податкових платежів для фізичних та юридичних осіб
 • Проводити аналіз ризиків серед платників податків з метою виявлення об'єктів оподаткування для податкового контролю, оцінки достовірності даних податкових декларацій і звітів
Почати вступ

28 стипендій на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Завантажте перелік цін та напрямків

Завантажте перелік цін та напрямків

Отримайте перелік цін, факультетів та спеціальностей даного університету у зручному форматі PDF (зручно зберігати та друкувати)

Завантажити у PDF

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Дізнайтесь вартість вступу

Вартість послуг UP-STUDY

Ознайомтесь з повним переліком послуг, що входять до пакету "Все включено", який надається за програмою UP-STUDY та їх вартістю.