Відгуки студентів про університет “Вроцлавська Академія Бізнесу”

Микола Микитюк

Задоволенний, що прийняв участь у програмі. Сподобався індивідуальний підхід до кожного учасника.Програма завжди зрозуміло пояснює і підтримує учасників. Вся робота проходила на професійному рівні. Цілком впевнений у професійності UP-STUDY. Впевнений у майбутньому популярність програми зросте. Тільки хороші враження.

Микола Микитюк

Велятино, Велятинска ЗОШ
Валентин Мандрика

Загалом мої враження позитивні, були напевно і негативні, але в загальному я задоволений. Я дуже радий, що буду навчатися у Польщі, хочу стати великою людиною, допомагати батькам. Надіюся все буде добре, отримаю диплом і буду добрим і кваліфікованим спеціалістом. Бажаю вам дати шанс поступити до Польщі ще багатьом абітурієнтам. Успіхів.

Валентин Мандрика

Кіровоград, Медичний коледж
Анна Чугрєєва

Я повністю задоволена Програмою UP-STUDY. У мене не виникло ніяких зауважень. Менеджери цієї програми працюють з кожним зі студентів, і на мою думку їм вдалося знайти індивідуальний підхід кожного. Мені подобається університет та спеціальність, яку вони порадили мені. Інформували вчасно, інформація була обширною та повністю зрозумілою.

Анна Чугрєєва

Сміла, Школа №12
Анастасія Мошенська

Мої враження про Програму хороші. Мої батьки, а також я, задоволені участю у Програмі UP-STUDY та підготовкою документів. Робота Програми є досить задовільною, недоліків та зауважень немає. Все цілком влаштовує.

Анастасія Мошенська

Шпола, Школа №5
Анна Пасєка

Насправді, Програма UP-STUDY є дуже хорошою, всі деталі ретельно прораховані, наявний індивідуальний підхід до кожного абітурієнта. Від навчання я очікую здобуття якісної освіти та пошуку кращого життя. Важко, щось побажати програмі, у якій все продумано, проте те, було б не погано, як би абітурієнти мали змогу навчатися не лише в Польщі.

Анна Пасєка

Рокитне, Гімназія
Богдана Мартинюк

Вступити до ВУЗу в Польщі по програмі UP-STUDY було легко, але навчатися важко, бо вимагають знання. Здобувати освіту дуже подобається, тому що неймовірно цікаво. Стара Варшава схожа на Львів, місто красиве гарне, є куди сходити. Поляки до Українців ставляться рівноправно, я не помітила поганого відношення. Дякую програмі UP-STUDY

Богдана Мартинюк

Славута, Школа №1
Ігор Мірошин

Коли перший раз йшов на пари страшенно хвилювався, не знайоме оточення, всі чужі, мало що зрозуміло. Але вже за тиждень мої хвилювання розвіялись, я познайомився з прекрасними людьми (викладачами та студентами), змінилась сама атмосфера. Живу в кімнаті з білорусами, ми гарно товаришуємо. Гуртожиток знаходиться трохи далеко від кампусу, спочатку я думав, що це погано, але зараз тільки радію, що маю час 30-40 хв на дорогу вранці, за цей час можу зібратися з думками, повторити матеріал семінарів, поспілкуватися з друзями, які теж їдуть на навчання. У Варшаві їздити в транспорті одне задоволення.

Ігор Мірошин

Тернопільська обл., Тернопіль
Юрій Мелько

Будучи студентом Університету логістики та транспорту в першу чергу хочу розповісти по мої враження. Обрати цей ВУЗ порадили представники програми "Навчання в Польщі" від UP-STUDY. Мій вибір залежав в першу чергу від перспектив подальшого працевлаштування. Вже приїхавши на навчання я зрозумів, що не помилився, адже партнерами вузу є світові корпорації, які запрошують успішних випускників розпочати кар'єру саме в них. Університет перевиправдав мої сподівання, скажу відверто, маю щастя вчитись тут. Wroclaw the best!

Юрій Мелько

Львівська область, Радехів