Відгуки студентів про університет “Університет Банківської Справи MERITO у Вроцлаві”

Альона Пархомчук

Все было настолько просто и легко, что и до сих пор не верится в то, что я являюсь студенткой польского университета. Я очень довольна Программой UP-STUDY и даже представить не могла, что стать студентом за рубежом настолько просто. От будущего жду ярких впечатлений и кучу друзей, а главное высокий уровень знаний и квалификацию в выбранной сфере. UP-STUDY спасибо за все!

Альона Пархомчук

Ахтырка, Гимназия №1
Катерина Мигаль

Враження про Програму UP-STUDY Навчання в Польщі гарні. Сподіваюся на нові знайомства, враження та досвід. Задоволена організацією поїздки. Сподобалося як доносилася інформація щодо вступу по Програмі UP-STUDY. Терпіння Вам та наснаги!

Катерина Мигаль

Черкаси, Спеціалізована школа №28
Павло Пірко

Враження про Програму UP-STUDY Навчання в Польщі добрі. Я задоволений що прийняв у ній участь. Очікую отримати добре навчання та знайти роботу по своєму напрямку.

Павло Пірко

Кузнецовськ, Школа №1
Ліза Кравчук

Мені сподобалося працювати із представниками UP-STUDY, інформація про все пов'язане із навчанням подавалася завчасно та була повною, батьки роботою представників Програми задоволені. Я очікую поглибити свої знання англійської, вивчити польську, отримати гарну освіту.

Ліза Кравчук

Жмеринка, Школа №6
Анна Дранік

Моє загальне враження від Програми UP-STUDY позитивне. Під час вступу отримували достатньо інформації від представників Програми. Моє очікування від навчання у Польщі – це підвищити рівень володіння англійською і польською мовами. Я вважаю що представники Програми добре виконюють свою роботу.

Анна Дранік

Васильків, Школа №1