Відгуки студентів про університет “SWPS (Університет Гуманітарних Наук і Психології)”

Назар Ступак

Під час вибору фірми для вступу до Польщі компанія UP-STUDY запам'яталась максимумом можливостей. Я обрав цю фірму і ні разу не розчарувався. Менеджери UP-STUDY подали мені інформацію про всі вузи та допомогли обрати найкращий для меня.

Назар Ступак

ЗОШ №2, Христинівка
Владислав Остапенко

Я задоволений участю у Програмі UP-STUDY Навчання в Польщі. Я очікую отримати досить хороші знання навчаючись за цією програмою. Я вважаю, що завдяки Програмі UP-STUDY здобуду належні знання та роботу, а також вивчу польську мову. Я бажаю Програмі UP-STUDY та університету-партнеру (Університет Психології та Гуманітарних Наук у Варшаві), щоб вони досягли вершин і стали найкращими у Європі, адже світ потребує хороших навчальних закладів та освідчених людей, якіі принесуть світло в нові технології.

Владислав Остапенко

Томашгород, Томашгородська школа-ліцей
Христина Юрах

Я повністю задоволена роботою Програми UP-STUDY. Я рада, що звернулася саме до вас. Від цієї програми я отримувала достатньо інформації, щоб зібрати всі необхідні документи для поїздки у Польщу на навчання. Я очікую якнайраще вивчити мову, і надалі вчитися гарно, і добре закінчити університет. Надалі бажаю Програмі UP-STUDY процвітати у вашій роботі, ви достатньо стараєтеся, щоб людям було все зрозуміло. У вашій роботі я не знайшла ніяких недоліків тому, можу вам побажати тільки удачі.

Христина Юрах

Новоселиця
Юлія Даценюк

Я задоволена, що беру участь у Програмі UP-STUDY. Усе було просто та зрозуміло, так як до кожного було підібрано індивідуальний підхід. Під час участі у Програмі я не мада ніяких проблем, бажаю подальшого співпрацювання із Програмою.

Юлія Даценюк

Остріг
Валетина Казаріна

Я, Казаріна Валентина студентка першого курсу факультету Внутрішня безпека Варшавського університету SWPS. Вступ по до Польщі по Програмі UP-STUDY виявився набагато простішим чим очікувався. Перший візит до Варшави дійсно вразив, місто чудове. Навчання виявилося не важким і надзвичайно цікавим, викладачі дійсно добре відносяться до іноземних студентів. Я не жалію, що поїхала на навчання до Польщі. За час першого семестру значно покращила свої знання з польської мови, вона дійсно не важка. Під час вступу мови не знала взагалі.

Валетина Казаріна

Рівне, Школа №13
Василь Корінь

Все почалося з моєї мрії навчатися за кордоном. І моя мрія здійснилася завдяки програмі UP-STUDY. Навчатися в Польщі мені подобається. Хотів би забрати до себе у Варшаву всіх своїх друзів та рідних

Василь Корінь

Рівне, Школа №7
Настя Ярошевська

Університет Вищої соціальної психології. В цьому році я вступила до СВПС, зараз навчаюсь на факультеті журналістики. Навчання поки що подобається. Особливо вражають аудиторі, приємні викладачі та цікаве викладання предметів. Враження від Польщі тільки позитивні, Варшава гарне місто,де рівень життя набагато вищий. І хоча я тільки розпочала вчитись, але вже планую залишитись тут.

Настя Ярошевська

Київ