Відгуки студентів про університет “Університет Collegium Civitas”

Тетяна Мартинова

Мені дуже подобається Програма UP-STUDY, і мої очікування від навчання теж дуже добрі. Я рада, що буду навчатися у Польщі. Адже саме тут можна здобути високоякісну освіту, а потім і хорошу роботу. Я хочу побажати Програмі UP-STUDY тільки того, щоб вона і надалі так добре працювала, мені все сподобалося, особливо підхід до роботи, ви дуже добре виконуєте свою роботу. Хочу побажати вам успіху.

Тетяна Мартинова

Красилів, Школа спеціалізованого спрямування
Sergij Warsaw

Після закінчення університету в Тернополі, я вирішив продовжити навчатися за кордоном за спеціальністю економіка. Серед усіх університетів мені найбільш сподобався польський університет Лазарського, що має високі рейтинги в Європі. Після першого семестру я переконався, що не помилився, адже система навчання досить цікава, сучасна, я можу вибирати предмети, що мене цікавлять. Для студентів є можливості працювати, практикуватися за кордоном, тому я думаю по завершенню університету їхати на стажування в Європу.

Sergij Warsaw

Тернопіль
Андрій Продан

Я повністю задоволений участю у Програмі UP-STUDY. Мені дуже сподабалося, що представники UP-STUDY професійно та відповідально відносяться до учасників, допомагають у вирішенні організаційних моментів, які не входять у договір. Я не помітив у роботі Програми будь-яких недоліків. Найбільшим побажанням є можливість працювати на такому ж високому рівні.

Андрій Продан

Кельменці