Відгуки студентів про університет “Академія Леона Козмінського”

Дмитро Хоменко

Все сподобалось, взагалі не можу повірити, що моя мрія здійснилась, завжди мріяв вчитись за кордоном. Батьки в захваті від UP-STUDY.

Дмитро Хоменко

Кременчук
Андрій Підстрела

Програма UP-STUDY сподобалася мені і моїм батькам. Сама Програма надає всю необхідну допомогу студентам та забезпечує умови для легкого вступу. Від Польщі я надіюся отримати бажану путівку у Європу та світ.

Андрій Підстрела

Березань, Школа №1
Роман Манчук

Мені сподобалася мета Програми UP-STUDY Навчання в Польщі, її виконання і відношення до мене. Очікую всього найкращого від навчання у Польщі. Сама Програма подарувала мені шанс навчатися та подорожувати Польщею. Українці варті навчання за кордоном.

Роман Манчук

Кельмінці, Кельменецький ліцей
Вероніка Карандашова

Враження про Програму UP-STUDY позитивні, мені сподобався професіоналізм з яким менеджери програми допомагали при виборі майбутнього університету та розповідали про різні деталі та ньюанси. На мою думку навчання в Польщі зможе дати мені хороші перспективи у майбутньому.

Вероніка Карандашова

Київ, Школа №43
Ярослав Величко

Програма UP-STUDY мені подобається. Я сподіваюся отримати гарну роботу по заавершенню навчання. Батьки задоволені. Сподіваюся представники Програми UP-STUDY Навчання в Польщі нас підтримають та будуть слідкувати за порядком.

Ярослав Величко

Рівне, Гімназія "Гармонія"