Акція "Вступай з другом за пів ціни". Діє до 31.01.20

7792
Facebook Twitter
Акція "Вступай з другом за пів ціни". Діє до 31.01.20

Компанія UP-STUDY підготувала черговий сюрприз - акцію для абітурієнтів 2020: "Вступай із другом за пів ціни". Кожен із двох друзів, зможе заплатити лише половину вартості (в тому числі акційної) пакету вступу "Все включено".

Компанія UP-STUDY підготувала черговий сюрприз - акцію для абітурієнтів 2020: "Вступай з другом за пів ціни". Кожен із двох друзів, зможе заплатити лише половину вартості (в тому числі акційної) за максимальний пакет вступних послуг "Все включено".

Деталі акції "Вступай з другом за пів ціни"

У період з 1.01.20 до 31.01.20 подайте документи на вступ зі своїм другом/подругою у одному із 25+ UP-представництв в Україні та отримайте вступний пакет послуг "Все включено" за пів ціни (в тому числі від акційної 9990 грн).

У акції можуть брати участь абітурієнти:

— Віком від 16 до 22 років— Абітурієнти, які вступають у один або різні ВНЗ

— Абітурієнти, які вступають у одне або різні міста Польщі

— Абітурієнти, які вступають на однакові або різні освітні рівні

Умови участі у акції "Вступай із другом за пів ціни":

— Одночасна подача документів обох друзів

— Подача документів у одному UP-представництві UP-STUDY

— Друзі мають право подаватися у різні університети

— Подача документів учасника у період з 01.01.20 по 31.01.20

УВАГА! Під час запису на подачу документів Вам потрібно проінформувати представників офісу UP-STUDY, що Ви бажаєте вступати за акцією "Вступай із другом за пів ціни". На подачу документів Вам потрібно обов'язково з'явитися разом, тобто подача документів повинна відбуватися одночасно в одному і тому ж UP-представництві в Україні. Зверніть увагу, що неповнолітні абітурієнти (до 18-ти років) вступають за присутності одного або обох батьків.

Після подачі документів та підписання договору кожен із двох друзів отримує рахунок на оплату послуг компанії UP-STUDY із 50% знижкою від вартості Пакету "Все включено". Якщо ціна на момент підписання договору є акційною - вона також ділиться навпіл. Оплата здійснюється у гривнях у будь-якому банку України.

Вступай по акції "Вступай з другом" та отримай безкоштовну підтримку у Польщі 3 роки

Пакет "Все включено" дозволяє Вам гарантовано вступити у обраний університет до Польщі (із переліку університетів Польщі на сайті) та отримати реєстрацію у Програмі підтримки "UP-SUPPORT" на території Польщі (міста: Варшава та Вроцлав). Ця програма включає трирічну підтримку під час навчання: інформаційну підтримку студентів та батьків, безкоштовний пошук житла, відкриття проїзного квитка, контроль порядку у помешканні, інформаційну допомогу у виготовленні "Карти тимчасового перебування".

Заповнити реєстраційну вступну анкету (Розпочати вступ) →Про вступ до Польщі за Програмою UP-STUDY →

Акция, которая может Вас заинтересовать

28 стипендий с 50% скидкой на обучение

Предложение

Для всех участников UP-STUDY. Бронируйте за собой место в конкурсе прямо сейчас

Помощь тем, кто поступает в Польшу самостоятельно

Помощь при самостоятельном поступлении

Поступаете в Польшу самостоятельно? Возник вопрос о поступлении? Отправьте бесплатную заявку на оказание помощи нашими специалистами.

Рассчитайте стоимость обучения в Польше

Калькулятор стоимости

Рассчитайте стоимость обучения в университете, проживание, питание и бытовые расходы в Польше во время обучения в удобном калькуляторе стоимости.

Подберите специальность и университет

Поиск специальности

Воспользуйтесь удобным поиском, чтобы подобрать специальность своей мечты и выбрать университет для поступления, в зависимости от города, образовательного уровня и языка, на котором Вы планируете обучаться.

Загрузите гид абитуриента

Из гида Вы узнаете о перспективных специальности, о стоимости обучения и где жить в Польше во время обучения.

Последние статьи и новости