Як виїхати за кордон чоловіку під час воєнного стану

1660
Facebook Twitter
Як виїхати за кордон чоловіку під час воєнного стану

Карта Побиту в Польщі дозволяє виїзд чоловіків 18+ з України

Не зважаючи на війський стан перелік категорій чоловіків 18+, які можуть виїздити за кордон постійно збільшується, згідно з українським законодавством є певні категорії чоловіків, які ще від початку нападу мали законне право на перетин держкордону під час війни, можливо до однієї з цих категорій відноситесь і Ви:

 1. Чоловіки зняті з військової служби за станом здоров'я
 2. Чоловіки у кого 3+ дітей
 3. Чолоіки у яких планується поїздка за кордон для виконання робочих завдань (це водії, залізничники, моряки, спортсмени, волонтери, члени екіпажів морських та річкових суден, пілоти, представника авіа галузі)
 4. Чоловіки-інваліди всіх категорій
 5. Депутати та держслужбовці

Також додалися ще 2 категорії чоловіків 18+, яким дозволи виїзд за кордон, можливо саме вони можуть зараз бути актуальними саме для Вас:

 1. Виїзд дозволено чоловікам, які мають посвідку на проживання у іншій країні, наприклад, у Вас є карта тимчасового чи сталого побиту у Польщі, - це значить, що Ви можете виїжати з України під час війського стану, навіть, якщо Ваш вік 18-60 років.
 2. Схожа процедура передбачена для чоловіків, які прийняті на тимчасовий консульський облік за кордоном.

Важливо знати, що наявність робочої візи до Польщі не дає право чоловікові 18+ на виїзд з України, оскільки візи іноземних країн не підтверджують постійне проживання в цих країнах та не дають право на виїзд за кордон під час воєнного стану. Також не дозволений виїзд чоловіків 18+ за кордон по Карті Поляка. Проте на основі карти Поляка можна подати документи і отримати Карту Побиту.


Подписывайтесь на наш Телеграмм канал и первыми узнавайте об акциях, стипендиях и скидках.

Подписаться

Акция, которая может Вас заинтересовать

Скидка 50% на поступление в Польшу 2023 + Курс при вузе

Акция 499 евро 250 евро

Поступайте на осень 2023 и получайте скидку 50% на пакет "Все включено", гарантированное зачисление, подбор жилья и курс при вузе в Польше

Помощь тем, кто поступает в Польшу самостоятельно

Помощь при самостоятельном поступлении

Поступаете в Польшу самостоятельно? Возник вопрос о поступлении? Отправьте бесплатную заявку на оказание помощи нашими специалистами.

Рассчитайте стоимость обучения в Польше

Калькулятор стоимости

Рассчитайте стоимость обучения в университете, проживание, питание и бытовые расходы в Польше во время обучения в удобном калькуляторе стоимости.

Подберите специальность и университет

Поиск специальности

Воспользуйтесь удобным поиском, чтобы подобрать специальность своей мечты и выбрать университет для поступления, в зависимости от города, образовательного уровня и языка, на котором Вы планируете обучаться.

ГИД студента Польши

Скачайте ГИД студента Польши

Узнайте актуальную информацию о поступлении, обучении и проживании в Польше.

 • Стипендии и скидки
 • Стоимость обучения
 • Необходимый уровень знания польского языка
 • Поддержка студентов
 • Документы необходимые для поступления
 • и многое другое
Скачать в PDF

Последние статьи и новости