5 листопада - ОНЛАЙН Всекраїнський День відкритих дверей UP-STUDY

16443
Facebook Twitter
5 листопада - ОНЛАЙН Всекраїнський День відкритих дверей UP-STUDY

Цікавитеся навчанням у Польщі? Запрошуємо Вас безкоштовно відвідати "ОНЛАЙН Всеукраїнський День відкритих дверей у офісах UP-STUDY - Навчання в Польщі 2023, 2024" та дізнатися про кращі університети Польщі та гарантовано вступити зі знижкою 50%.

В суботу 5 листопада о 12:00 долучайтеся до "ОНЛАЙН Всеукраїнського Дня відкритих дверей у офісах UP-STUDY - Навчання в Польщі 2023, 2024", та отримайте максимум корисної інформації про перспективи навчання за кордоном, дізнайтеся відповіді на власні запитання та сплануйте свою вступну кампанію до польського університету. Зареєструватися та отримати запрошення →

ОНЛАЙН Всеукраїнський День відкритих дверей буде організовано для абітурієнтів з усіх куточків України, які не мали можливості відвідати День відкритих дверей у наших офісах, який відбувся 29 жовтня у містах: Київ, Львів, Одеса, Вінниця, Рівне, Кропивницький, Тернопіль та Ужгород

Всі присутні на онлайн заході зможуть:

 • Задати запитаня, що стосуються вступу і навчання у Польщі
 • Грантовано отримати купон на додаткову знижку 500 грн на послуги зі вступу (додатково до знижки 50% на вступ)
 • Визначитися із містом, університетом і напрямком навчання у Польщі
 • Записатися на безкоштовну консультацію (у офісі або дистанційно)
 • Записатися на подачу документів на вступ зі знижкою 50% + додаткова знижка по купону 500 грн (у офісі або дистанційно)
 • Усі абітурієнти, які будуть присутні під час трансляції ОНЛАЙН Дня відкритих дверей UP-STUDY та запишуться на подачу документів (у офісі або дистанційно) зможуть отримати сувеніри від польських університетів. Обовʼязковою умовою є запис на подачу документів (заповнення Анкети студента) до понеділка 7 листопада 2022 року до 18:00.

Купон на додаткову знижку 500 грн

Безкоштовно зареєструйтеся на День відкритих дверей зараз та гарантовано отримайте купон на додаткову знижку 500 грн (додатково до знижки 50% на вступ) на послуги UP-STUDY. Загалом вступні послуги коштуватимуть 8500 грн (стандартна вартісь 18000 грн - еквівалент 499 євро). Посилання/запрошення на учать на Дні відкритих дверей буде надано після проходження реєстрації. Безкоштовна реєстрація на день відкритих дверей →

Як отримати запрошення на участь?

Посилання/запрошення на учать у ОНЛАЙН Днях відкритих дверей буде надано після проходження реєстрації.

Інформація від офіційних представників ВНЗ

На онлайн заході Ви зможете отримати інформацію від представниками приймальної комісії польських університетів, обрати місто та напрямок навчання, а також дізнаєтеся про:

 • Вартість навчання, проживання і харчування у Польщі
 • Перспективні напрямки та міста для навчання
 • Програми обміну у країнах ЄС і північної Америки
 • Стипендіальні гранти на навчання 
 • Перспективи працевлаштування випускників

Обмежена кількість місць у ВНЗ у 2023 році

Важливо памʼятати, що в університетах Польщі обмежена кількість місць для іноземців. Для прикладу у 2022 році, у звʼязку із війною, яку розвʼязала росія проти України, кращі польські університети були змушені припинити набір вступників на популярні напрямки: менеджмент, журналістика, графічний дизайн, ІТ та інші вже у травні 2022 року (хоча офіційно набір тривав до жовтня 2022 року). У 2023 році ситуація є незмінною - компанія UP-STUDY, як офіційний представник приймальної комісії польських університетитів в Україні, вже проінформована університетами, що вони не зможуть прийняти всіх бажаючих іноземців.

Проте, так як у польських університетах набір відбувається у порядку почерговості, то у нашої компанії є повноваження бронювання місць на вступ у ВНЗ вже зараз. Ми не тільки зарезервуємо за Вами місце у ВНЗ на бажаному Вами напрямку навчання, але і зможемо гарантувати найкращу вартість навчання (а у деяких ВНЗ і ексклюзивну знижку 150-300 євро на перший рік навчання та безкоштовний двомісячний курс польської мови у ВНЗ перед навчанням).

Тому не зволікайте із рішенням щодо вступу. Якщо Ви вже визначилися, що бажаєте здобувати вищу освіту у Польщі - розпочинайте вступ зараз, адже вступна кампанія на осінь 2023 триває вже 3 місяці і місця в університетах невпинно вичерпуються.

Чи можна буде переглянути запис трансляції?

На жаль, ми не плануємо зберігати трансляцію, тому переглянути запис пізніше/в інший час можливості не буде. Трансляція розпочнеться о 12:00 5 листопада. Всі зареєстрвані учасники/глядачі отримають сповіщення про початок. Ми рекомендуємо дивитися етер Дня відкритих дверей абітурієнтам разом із батьками, щоб не пропустити важливу інформацію.

Хто може долучитися до перегляду онлайн заходу?

 • Учні 9, 10 та 11 класів, шкіл, технікумів та ліцеїв
 • Студенти вищих навчальних закладах
 • Батьки, які мріють про освіту власних дітей у Польщі

Чекаємо Вас о 12:00 на "ОНЛАЙН Всеукраїнському Дні відкритих дверей у офісах UP-STUDY - Навчання в Польщі 2023, 2024". Посилання/запрошення на участь у дні відкритих дверей буде надано Вам після реєстрації. Безкоштовна реєстрація на візит →

Якщо у Вас виникли запитання, щодо участі або реєстрації - зателефонуйте нам або напишіть у месенджери: + 380 (97) 744-7777 (Вайбер, Телеграм)

Подписывайтесь на наш Telegram канал и первыми узнавайте об акциях, стипендиях и скидках.

Подписаться

Скидка 150-200 евро при поступлении во Вроцлавскую Академию Бизнеса

Предложение

Поступайте на осень 2024 во Вроцлавскую Академию Бизнеса и оплачивайте обучение с эксклюзивной скидкой

Помощь тем, кто поступает в Польшу самостоятельно

Помощь при самостоятельном поступлении

Поступаете в Польшу самостоятельно? Возник вопрос о поступлении? Отправьте бесплатную заявку на оказание помощи нашими специалистами.

Рассчитайте стоимость обучения в Польше

Калькулятор стоимости

Рассчитайте стоимость обучения в университете, проживание, питание и бытовые расходы в Польше во время обучения в удобном калькуляторе стоимости.

Подберите специальность и университет

Поиск специальности

Воспользуйтесь удобным поиском, чтобы подобрать специальность своей мечты и выбрать университет для поступления, в зависимости от города, образовательного уровня и языка, на котором Вы планируете обучаться.

ГИД студента Польши

Скачайте ГИД студента Польши

Узнайте актуальную информацию о поступлении, обучении и проживании в Польше.

 • Стипендии и скидки
 • Стоимость обучения
 • Необходимый уровень знания польского языка
 • Поддержка студентов
 • Документы необходимые для поступления
 • и многое другое

Последние статьи и новости