Суспільна комінікація і PR (Піар)

Академія Суспільних Наук у Лодзі
Академія Суспільних Наук у Лодзі

Бакалавр за фахом суспільна комунікація і PR — це фахівець в області комунікації і зв'язків з громадськістю. Головним завданням такого фахівця є формування каналів зв'язку з громадськістю та просування продукції.

Бакалавріат

Освітній рівень

3 роки (6 семестрів)

Тривалість навчання

Польська мова

Викладання

907 євро/рік

Вартість

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Опис спеціальності

Від діяльності фахівця в області комунікації залежить репутація компанії і її успіх. Студенти, які обрали цей курс для вивчення отримають базові навички про виробництво інформації та просуванні продуктів / послуг на ринок. Також основним завданням спеціальності є формування навичок по розробці планів і реалізації комунікаційних політиці.

Приклади предметів викладання

Так як спеціальність суспільна комунікація і PR (Піар) є комплексною дисципліною, яка знаходиться на стику соціальних та гуманітарних наук - отже курс дисципліни включатиме в себе безліч предметів пов'язаних з комунікацією і управлінською діяльністю. Перелік предметів викладання може включати в себе:

  • соціологію
  • психологію
  • зв'язки з громадськістю
  • менеджмент
  • управління персоналом

Ким зможе працювати спеціаліст по громадської комунікації і PR (піар) після завершення навчання на курсі бакалавріату?

Після закінчення навчання перед студентом, який закінчив курс бакалаврату за спеціальністю суспільна комунікація і PR (Піар) відкриваються широкі кар'єрні можливості, які можуть включати в себе такі обов'язки як:

  • Спеціаліст зі зв'язків з громадськістю, в обов'язки якого входять формування каналів зв'язків з громадськістю та громадянами
  • Спеціаліст з просування реклами, який займається розповсюдженням і рекламної інтеграцією
  • Аналіз статистичних даних
  • Формування цільової аудиторії компанії
  • Формування позитивного іміджу компанії і т.д.
Почати вступ

Знижка 50% на вступ до Польщі 2024 + Безплатний курс

Акція 499 євро 250 євро

Вступайте на осінь 2024 та отримуйте знижку 50% на пакет "Все включено", гарантоване зарахування, підбір житла і курс польської у ВНЗ

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Завантажте перелік цін та напрямків

Завантажте перелік цін та напрямків

Отримайте перелік цін, факультетів та спеціальностей даного університету у зручному форматі PDF (зручно зберігати та друкувати)

Завантажити у PDF

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Дізнайтесь вартість вступу

Вартість послуг UP-STUDY

Ознайомтесь з повним переліком послуг, що входять до пакету "Все включено", який надається за програмою UP-STUDY та їх вартістю.