(ЩЕЦИН) Західнопоморський Університет Бізнесу - Zachodniopomorska Wyższa Szkoła Biznesu

Західнопоморський Університет Бізнесу (ZPSB) має більше ніж 20-ти річний досвід у підготовці професійних кадрів для бізнес-корпорацій. Лише зараз ВНЗ відкрив свої двері для українців. Студенти ZPSB можуть бути впевненені, що отримають якісні знання і практичні навички затребувані на ринку праці Польщі та Європи.

ВСТУПАЙТЕ ІЗ ДРУГОМ ЗА ПІВ ЦІНИ - 4995 ГРН". Акція діє до 31.01. Кожен із двох друзів, оплачує лише половину вартості (в тому числі акційної) пакету вступу "Все включено". Деталі →

ДЛЯ УЧНІВ 9-10 КЛАСІВ "ВСТУП НА ОСІНЬ 2021 ЛИШЕ 5000 ГРН" + Курс польської мови 4-8 місяців. Діє до 31.01. Вступайте до ВНЗ Польщі та отримайте за 5000 грн пакет із зарахування "Все включено". Деталі →

ОТРИМАЙТЕ ЗАРАХУВАННЯ У ЦЕЙ УНІВЕРСИТЕТ ЗА 2990 ГРН. Акція "Швидкий вступ 2990" діє до 31.12. За оплачені гроші Ви отримуєте переклади та документ про зарахування від ВНЗ. Деталі →

Переглянути ціни на спеціальності

Бакалавр
Мова викладання: Англійська

International Buisness

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Бакалавр
Мова викладання: Польська

Менеджмент

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Інформаційні технології

Термін навчання: 3,5 р. (7 сем.)

Ігровий дизайн

Термін навчання: 3,5 р. (7 сем.)

Комп'ютерна графіка

Термін навчання: 3,5 р. (7 сем.)

Разробник програм і мобільних систем

Термін навчання: 3,5 р. (7 сем.)

Інженер інформаційних систем

Термін навчання: 3,5 р. (7 сем.)

Магістр
Мова викладання: Англійська

Global Management

Термін навчання: 2 р. (4 сем.)

Інформація про університет

  • Рік заснування - 1993
  • Працевлаштування - 8 з 10 випускників
  • Рейтинг серед ВУЗів - 85%
  • Кількість випускників - 6 700
  • Оплачувана практика під час навчання - так (від 2 євро/година)
  • Курс полької мови перед навчанням - Ні
  • Супровід студентів UP-STUDY у Щецині - ні.Детальніше →

ЗАВАНТАЖИТИ Перелік цін та спеціальностей на 2019/20 рік

Західнопоморський Університет Бізнесу (ZPSB) був створений у березні 1993 року на основі бізнес-коледжу. Даний навчальний заклад від самого початку існування зарекомендував себе як кращий IT університет у західній Польщі. Станом на сьогодні, університет володіє відмінним викладацьким складом та численними правами на інтелектуальну власність на розроблені матеріали викладання.

Cтудентське життя

При Університеті Бізнесу ZPSB діє студентське самоврядування, що представляє інтереси всіх студентів у відносинах з університетом. Представники студентського самоврядування беруть активну участь у роботі ради факультету, що неабияк впливає на впровадження освітніх програм та організацію навчання. Також місцеве самоврядування бере участь у роботі стипендіальної комісії та організації заходів (спортивних змагань, студентських вечірок). На початку кожного нового навчального року, місцевий уряд проводить вибори, щоб оновити склад своїх представників. Кожен із Вас може стати частиною студентського самоврядування при ZPSB!

Якщо студенти ZPSB хочуть отримати додаткові практичні навички і досвід для запуску в майбутньому власного бізнесу - існує студентський форум BCC, що працює з найбільшою організацією приватних підприємців в країні Business Centre Club. SF BCC зробили багато ініціатив спрямованих на заохочення та створення власного бізнесу.

Студент, який має ідеї для кола інтересів - може звернутися до декана свого факультету та представити свою ідею на розгляд. При цьому студент зможе поглибити свої знання, отримати практичний досвід та розвинути в собі здатність працювати в команді. 

Подальше працевлаштування

ZPSB піклується не тільки про те, щоб передати унікальні знання і розвинути практичні навички, які дозволять вам виділитися і підвищити свою конкурентоспроможність в якості потенційного співробітника. При ZPSB діє Служба Кар'єр (Biuro Karier), яка дає студенту шанс отримати практичні знання, перший професійний досвід та займається просуванням студентів і випускників університету на жорсткий ринок праці. Для цього Biuro Karier постійно організовує зустрічі із роботодавцями, проводить навчання та тренінги для студентів, а також пропонує студенту цікаві програми для стажування в обраній компанії, установі або університеті.

Партнерами університету є Група Modus, видавець інформаторами Кар'єра послуги KarieraIT, який звільняє, платформи Business Information 48Poland.com, MSG Sp. o.o.

Натисніть, щоб заповнити вступну анкету ВУЗу

Joanna Latuszek
ZPSB | Vice-dean of international students

Z firmą UP-STUDY współpracujemy od lat. Jest to jedna z tych firm, z którą współpraca odbywa się na zasadzie wzajemnego szacunku oraz zrozumienia potrzeb. Szczerze polecamy UP-STUDY, to rzetelność oraz profesjonalne wsparcie dla młodych ludzi w trakcie rekrutacji, ale i podczas studiów.