(ВАРШАВА) Академія Економічно-Гуманітарна - Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie

Економічно-Гуманітарна Академія має один з найбільших та найсучасніших освітніх кампусів у Варшаві. Також у академії дуже гарні відгуки своїх студентів, які задоволені навчанням під керівництвом видатних академічних викладачів. Академія дає незамінні практичні знання для сучасного ринку праці, це підкріплюється визнанням академії польськими та закордонними рейтингами.

ВСТУПАЙТЕ У ЦЕЙ ВНЗ ЗА 7990 ГРН  499 ЄВРО (14500 ГРН). Подавайте документи на вступ до 31.10 та отримайте послуги зі вступу із неймовірною знижкою! Дізнатися більше →

СЕРТИФІКОВАНИЙ КУРС ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ A2-B1 У 25+ МІСТАХ УКРАЇНИ. Реєструйтеся сьогодні та отримуйте курс безкоштовно! Вартість: 0 грн/міс  900 грн/міс Дізнатися як зареєструватися →

Переглянути ціни на спеціальності

Бакалавр
Мова викладання: Польська

Адміністрація

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Фінанси та бухгалтерський облік

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Право в бізнесі

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Зв'язки з громадськістю та піар (PR)

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Психологія

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Психологія

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Сучасні міжнародні відносини

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Менеджмент

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Управління міжнародною логістикою

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Політологія

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Магістратура
Мова викладання: Польська

Фінанси та бухгалтерський облік

Термін навчання: 2 р. (4 сем.)

Економічна психологія

Термін навчання: 2 р. (4 сем.)

Управління безпекою в державі

Термін навчання: 2 р. (4 сем.)

Менеджмент

Термін навчання: 2 р. (4 сем.)

Психологія в бізнесі

Термін навчання: 2 р. (4 сем.)

Неперервна магістратура
Мова викладання: Польська

Психологія

Термін навчання: 5 р. (10 сем.)

Право

Термін навчання: 5 р. (10 сем.)

Інформація про університет

  • Рік заснування - 2001
  • Рейтинг серед ВНЗ Польщі - 84%
  • Працевлаштування - 9 з 10 випускників
  • Середній бал для вступу від 8 
  • Оплачувана практика під час навчання - так (від 2 євро / година)
  • Супровід студентів UP-STUDY в Польщі - 3 роки.

ЗАВАНТАЖИТИ Перелік цін та спеціальностей на 2019/20 рік

Згідно з рейтингом “Перспектив” Економічно-Гуманітарна Академія має найосвіченіших викладачів та входить в топ-10 серед недержавних університетів у категорії «Випускники ринку праці», як академія, що випускає найбільш кваліфікованих випускників. Завдяки цьому роботодавці Польщі все більше з кожним роком цінують дипломи Економічно-Гуманітарної Академії. Академія має науково-дослідницьку міжнародну співпрацю, в рамках якої проводяться конференції, лекції та семінари, наукові дослідження, публікуються наукові праці. Вчені Економічно-Гуманітарної Академії публікують навчальні підручники, а також статті у відомих закордонних журналах. ВНЗ проводить багато наукових досліджень в галузі Психологія та займає третє місце серед недержавних університетів Польщі по Психології. Також в академії гарно розвинений напрямок “Право”, що засвідчується другим місцем у рейтингу “Перспектив” серед недержавних навчальних закладів. Академія була визнана, як ВНЗ Польщі, який найчастіше обирають для навчання абітурієнти. Також посідає 9 місце, серед усіх ВНЗ Польщі, та 5 місце, серед недержавних ВНЗ, рейтинга за кількістю іноземних студентів. Навчальний кампус Економічно-Гуманітарної Академії має гарно обладнані лекційні зали, конференц-зали, наукові лабораторії, бібліотеку та спортзал. Будівля повністю розроблена з урахуванням потреб студентів, а також пристосована для студентів з обмеженими можливостями.

Cтудентське життя

Економічно-Гуманітарна Академія дає можливість кожному студенту реалізувати себе. Кожен має можливість приймати участь в організації студентського позалекційного, а також і науково життя. Академія орієнтована не тільки на науковий розвиток студентів, а й на можливість приємного та культурного проведення часу студентами. На постійній основі при університеті діє студентський уряд - це асоціація студентів, які представляють всіх студентів академії. В рамках своєї діяльності студентський уряд організовує різні види заходів, поїздок, концертів, а також наукові гуртки, відкриті лекції, зустрічі з цікавими людьми. Також вони допомагають один одному в навчальному процесі, в пошуку житла, питань, пов'язаних з документами та інше. Особливо цікавим для студентів є проект “Студент для студента”, завдяки якому студенти допомагають один одному у вивченні польської, англійської та іспанської мов. У ВНЗ організовується велика кількість мистецьких та культурних проектів, виставок, концертів студентських музичних груп, благодійних акцій, інформаційних та соціальних зустрічей, та іншого. Тому кожен студент Економічно-Гуманітарна Академія має можливість опинитися в новому середовищі та активно увійти в студентське життя.

Подальше працевлаштування

З 2007 року ВНЗ надає можливість кожному бажаючому студенту прийняти участь в програмах обміну та стажування за програмоюErasmus. Також академія щороку реалізує проекти стажування в Європейському Союзі, в таких країнах, як: Великобританія, Іспанія, Італія, Австрія, Німеччина, що дає можливість кожному учаснику використати набуті знання на практиці, отримати нові навички, покращити знання іноземної мови, а також отримати мобільні професійні навички на європейському ринку праці та багато іншого. При Економічно-Гуманітарній Академії дії відділення “Бюро Кар’єри”, який надає всебічну та професійну допомоги студентам у плавному переході від періоду навчання до етапу пошуку роботи. Бюро Кар’єр незамінний помічник для студентів у професійному розвитку, шляхом пошуку студентських стажувань, практик та помічник в пошуку роботи згідно з кваліфікацією та прагненням студента.


 

Натисніть, щоб заповнити вступну анкету ВУЗу