- (ПОЗНАНЬ) Університет Бізнесу та Послуг - Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu

Університет Бізнесу та Послуг – це висока якість навчання яка є підтверджена через Польську Акредитаційну Комісію. Щорічно Університет Бізнесу та Послуг займає високі місця серед вищих навчальних закладів Польщі. Також навчальний заклад відзначений нагородою “Найвища Якість в Освіті”.

Переглянути ціни на спеціальності

Бакалавр
Мова викладання: Польська

Менеджмент та управління

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Туризм і рекреація

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Національна безпека

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Ріелторство - посередництво у продажі нерухомості

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Торгівля в інтернеті та social media (соціальні ЗМІ)

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Управління бізнесом

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Магістр
Мова викладання: Польська

Нацбезпека

Термін навчання: 2 р. (4 сем.)

Інформація про університет

  • Рік заснування - 1997
  • Рейтинг серед ВНЗ Польщі - 70%
  • Працевлаштування - 8 з 10 випускників
  • Кількість студентів - 5 000
  • Кількість іноземних студентів - близько 20
  • Мовний курс перед навчанням у ВУЗі (один місяць) - 600 PLN
  • Супровід студентів UP-STUDY у Польщі - 3 роки.Детальніше →

ЗАВАНТАЖИТИ перелік всіх спеціальностей WSHIU у PDF →

Університет Бізнесу та Послуг був створений в 1997 році. WSHIU займає одне із перших місць у рейтингу “Perspektywy” поміж польських вищих навчальних закладів . В університеті викладають досконало підготовлені викладачі, які також проводять заняття в одних із найкращих університетів Польщі. Вони являються не лише теоретиками, а також мають великий практичний досвід у сфері підприємства.

Саме завдяки UP-STUDY Ви можете навчатися у цьому університеті, який наддасть Вам великий багаж знань і практик. Саме через співпрацю UP-STUDY і WSHIU Ви маєте можливість навчатися за низькими цінами. Завдяки міжнародній співпраці Університету Бізнесу та Послуг студенти мають можливість проходити навчання в інших країнах протягом 1 або 2 семестрів, брати участь у програмі ERASMUS+, яка надає стаж та досвід у вибраній Вами сфері в інших країнах світу, що буде корисним у Вашому подальшому житі. Університет Бізнесу та Послуг пропонує вивчення іноземних мов, які проводяться в невеликих групах протягом кожного навчального року, а саме Ви маєте можливість вивчити англійську, німецьку, іспанську, китайську, японську або інші мови, які Ви побажаєте. Також Ви маєте шанс отримувати стипендію, яка буде покривати Ваші витрати у Польщі.

Cтудентське життя

Університет Бізнесу та Послуг - це не тільки навчання, а також студентське життя, яке теж відіграє важливу роль у Вашому майбутньому. Ви можете приймати участь у різних наукових колах, ходити до спортивного клубу “AZS”, який був заснований у 2005 році. В спортивному клубі ви можете ходити до різних спортивних секцій або відвідувати секції, які стисло пов’язані із туристкою і рекреацією, які проводяться щотижня. Будучи студентом WSHIU Ви зможете приймати участь у Чемпіонаті Польщі по різним видам спорту. Університет Бізнесу та Послуг проводить зустрічі із знаними особистостями на яких Ви можете бути присутні. Також щорічно є безліч концертів для студентів, які наддадуть Вам незабутні враження.

Подальше працевлаштування

Університет Бізнесу та Послуг співпрацює з багатьма підприємствами у Польщі і самі засновники теж являються підприємцями із великим досвідченням саме у тих сферах, які Ви зможете вивчати у WSHIU. Щороку ви будете проходити двотижневу практику пов’язану із Вашою спеціальністю. WSHIU планує утворити у наступному році організацію до якої будуть входити підприємці малих і великих фірм. Завдяки цьому ви зможете знайти практику або роботу вже під час навчання .
Кабінет Кар’єр і Практик є завжди відкритий для студентів. Саме тут Ви зможете розпочати свою діяльність, можливо це буде практика, за яку Ви теж зможете отримувати зарплатню, а можливо Ви отримаєте свою першу роботу і почнете будувати свою кар’єру у тій спеціальності, яку Ви виберете саме зараз в Університет Бізнесу та Послуг.

 

Натисніть, щоб заповнити вступну анкету ВУЗу