(ПОЗНАНЬ) Університет Банківської Справи - Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

Університет Банківської Справи в Познані (WSB) заснований більше 20 років тому і користується великою популярністю серед поляків. Програма UP-STUDY ексклюзивно представляє даний ВУЗ в Україні. Навчання проходять у 4-ох корпусах університету, що розташовані у центральні частині Познані.

ВСТУПАЙТЕ У ЦЕЙ ВНЗ ЗА 9990 ГРН  499 ЄВРО (14500 ГРН). Подавайте документи на вступ до 31.12 та отримайте послуги зі вступу із неймовірною знижкою! Дізнатися більше →

ОТРИМАЙТЕ ЗАРАХУВАННЯ У ЦЕЙ УНІВЕРСИТЕТ ЗА 2990 ГРН. Акція "Швидкий вступ 2990" діє до 31.12. За оплачені гроші Ви отримуєте переклади та документ про зарахування від ВНЗ. Деталі →

Переглянути ціни на спеціальності

Бакалавр
Мова викладання: Польська

Фінанси та банківська справа

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Менеджмент та управління

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Право в бізнесі

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Туризм

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Внутрішня безпека

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Міжнародна торгівля

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Право (Неперервна магістратура 5 років)

Термін навчання: 5 р. (10 сем.)

Психологія в бізнесі

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Адміністрація

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Бакалавр
Мова викладання: Англійська

Management

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

International trade

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

English Philology

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Инженер
Мова викладання: Польська

Інформатика

Термін навчання: 3,5 р. (7 сем.)

Інженерія управління

Термін навчання: 3,5 р. (7 сем.)

Логістика

Термін навчання: 3,5 р. (7 сем.)

Магістр
Мова викладання: Польська

Фінанси та банківська справа

Термін навчання: 2 р. (4 сем.)

Менеджмент та управління

Термін навчання: 2 р. (4 сем.)

Туризм

Термін навчання: 2 р. (4 сем.)

Інформація про університет

  • Рік заснування - 1994
  • Рейтинг серед ВНЗ Польщі - 77%
  • Працевлаштування - 8,5 з 10 випускників
  • Кількість випускників - 17 000
  • Середній бал для вступу від 8
  • Мовний курс перед навчанням у ВУЗі (один місяць) - 1000 PLN
  • Оплачувана практика під час навчання - так (від 2 євро/година)
  • Супровід студентів UP-STUDY у Польщі - 3 роки.Детальніше →

         

 

ЗАВАНТАЖИТИ Перелік цін та спеціальностей на 2019/20 рік

Університет Банківської Справиу Познані (WSB) був утворений за ініціативою Товариства Банківської (TEB) Освіти в 1994 році та входить у трійку кращих недержавних ВУЗів Польщі. У 1999 році WSB в Познані приєдналась до грона непублічних вузів. У 2015 році Університет Банківської Справи у Познані відкрив свої двері для українців ексклюзивно через Програму UP-STUDY. 

Познань є прекрасним історичним містом західної Польщі, що значною мірою перейняло німецьку культуру. Місто є 5-им за величиною містом в країні.

Ви маєте можливість стати одними із перших українських студентів у цьому університеті. Університет Банківської Справи в Познані пропонує кандидатам такі спеціальності як Менеджмент, Фінанси і бухгалтерський облік, Економіка, Логістика, Адміністрація, Туризм і готельно-рестранна справа, Міжнародні відносини та ін. Університет має практичний характер навчань - способои викладання у ВУЗі є вміле, динамічне скріплення теорії і практики, тому до участі у навчанні запрошуються успішні підприємці та керівники компаній, які є добрими не тільки у теорії, а й у практиці. В процесі навчання використовуються інноваційні технології і практичні форми зарахування іспитів.

Можлива участь у міжнародних програм а саме таких як : ERASMUS, AIESEC, AEGEE, SKND та інші. Університет Банківської Справи в Познані займає також провідні місця в рейтингах Рейтинги "Перспектив" також "Республіки", рейтинг щомісячника "Home&Маркет", рейтинг тижневика "ВІДВЕРТО" ,також доповідях Міністерства Науки і шкільної Вищої Справи.

Cтудентське життя

У WSB в Познані  ти точно  знайдеш для себе місце. Студентське життя є надзвичайно цікавим та активним. Вільний від навчання час, це той час, коли ти можеш розвивати свою особливість. У Вищій Школі Банковій ти можеш не тільки отримувати знання, але і формувати свою індивідуальність, активно приймаючи участь в житті ВУЗу. Це прекрасна можливість, щоб набувати досвід, розвивати креативність та вміння працювати у команді. Ти можеш реалізовувати цікаві ідеї, беручи участь у самоврядуванні ВНЗ або організовуючи студентські заходи. У WSB є багато цікавих студентських організацій. Ти можеш розвивати вміння в області фінансових справ, реалізовуватись як аніматор у масових заходах, публікувати цікаві статті або фейлетони, відпочивати в процесі спортивних занять, чи реалізовуватися як представник студентів і репрезентувати їх перед радою ВУЗу також на академічному форумі.

WSB дуже активно підтримує студентів спортсменів, які отримують абонементи у спортзали та басейни. Для найбільш активних студентів можливі фінансові заохочення.

Подальше працевлаштування

WSB (Університет Банківської Справи в Познані) входить у найбільшу група бізнес університетів у Польщі. Рейтинги в 2013 і 2014 роках показують, що WSB найпопулярніший ВУЗ серед роботодавців серед недержавних навчальних закладів Польщі. ВУЗ пропонує широкий вибір факультетів і професійних практик, має тісну співпрацю зі світом бізнесу. Знання, передаються як через викладачів, так і через практиків (керівників фірм та підприємців). У рейтингу WPROST в 2014 році Університет Банківської Справи був оцінений, як найбільш популярний університет серед роботодавців Польщі, тим самим займаючи 4 місце серед всіх недержавних університетів.

У WSB у Познані Ви отримаєте якісні практичні знання, зустрінетесь з цікавими людьми зі світу бізнесу, познайомтесь із викладачами–практиками. Завдяки тому, що студенти отримують актуальні бізнесові і практичні знання, WSB гарантує, що диплом про закінчення навчань на Вищій Школі Банковій буде 100% розпізнавальним і популярним серед роботодавців. Також, 8,5 із 10 випускників WSB у Познані по закінченню отримують роботу за спеціальністю.

 

Натисніть, щоб заповнити вступну анкету ВУЗу