(ВРОЦЛАВ) Вроцлавський Університет Бізнесу - Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu

Вроцлавський Університет Бізнесу (WSH) входить у Групу університетів VISTULA та є єдиним профільним ВУЗом по напрямкам Туристика та Бізнес. Станом на 2017 рік, відсоток українців становив менше 15%, що є беззаперечним плюсом з огляду на перспективи майбутнього працевлаштування.

ВСТУПАЙТЕ У ЦЕЙ ВНЗ ЗА 7990 ГРН  499 ЄВРО (14500 ГРН). Подавайте документи на вступ до 30.09 та отримайте послуги зі вступу із неймовірною знижкою! Дізнатися більше →

СЕРТИФІКОВАНИЙ КУРС ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ A2-B1 У 25+ МІСТАХ УКРАЇНИ. Реєструйтеся сьогодні та отримуйте курс безкоштовно! Вартість: 0 грн/міс  900 грн/міс Дізнатися як зареєструватися →

ВИГРАЙТЕ 1 ІЗ 10 СТИПЕНДІЙ У ЦЬОМУ ВНЗ, ЯКІ ПОКРИВАЮТЬ 50% РІЧНОЇ ВАРТОСТІ! Всі абутурієнти, які вступають на осінь 2020, автоматично стають учасниками конкурсу. Дізнатися як зареєструватися →

Переглянути ціни на спеціальності

Бакалавр
Мова викладання: Польська

Туризм

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Менеджмент та управління

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Фінанси та бухгалтерський облік

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Бакалавр
Мова викладання: Англійська

Computer Engineering

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Management

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Tourism and Leisure

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Інженер
Мова викладання: Польська

Інформатика

Термін навчання: 3,5 р. (7 сем.)

Логістика

Термін навчання: 3,5 р. (7 сем.)

Магістр
Мова викладання: Польська

Туризм

Термін навчання: 2 р. (4 сем.)

Менеджмент та управління

Термін навчання: 2 р. (4 сем.)

Магістр
Мова викладання: Англійська

Management

Термін навчання: 2 р. (4 сем.)

Tourism and Leisure

Термін навчання: 2 р. (4 сем.)

Нагороди та номінації

  • Рік заснування - 1997
  • Рейтинг серед ВНЗ Польщі - 70%
  • Працевлаштування - 8,5 з 10 випускників
  • Кількість випускників - 5000
  • Безкоштовний мовний курс перед навчанням у ВУЗі (один або два місяці)
  • Оплачувана практика під час навчання - так (від 2 євро/година)
  • Супровід студентів UP-STUDY у Польщі - 3 роки.Детальніше →

ЗАВАНТАЖИТИ Перелік цін та спеціальностей на 2019/20 рік

Вроцлавський Університет Бізнесу входить до групи університетів Академії Вістула (Польща), яка в загальнонаціональному рейтингу посідає 5 місце. Центр польської освіти UP-STUDY є ексклюзивним партнером Університету Бізнесу в Україні.

Основна перевага ВУЗу - це те, що він є вузькопрофільним, що дуже цінується на "ринку дипломів". Профілі: "Туризм" та "Бізнес". Студенти мають можливість пройти стажування в 24 країнах світу, за ексклюзивними міжнародними програмами, які надає університет. Програми обміну дають можливість повністю компенсувати витрати за навчання за рахунок стажування. База університету щорічно фінансується європейськими фондами, що дозволяє студентам отримувати гранти. Престижні рейтинги оцінили високу позицію Університету Бізнесу у Вроцлаві.

Інформація про університет

Сертифікат співпраці із Університетом Бізнесу у Вроцлаві

Cтудентське життя

Кожен студент може стати членом місцевого самоврядування і брати активну участь у створенні студентського життя в WSH. Саме в самоврядуванні студенти вчаться в команді, відповідальності за прийняття рішень, мають можливість познайомитися з цікавими людьми з академічних кіл та бізнесу, організовувати цікаві події. Її члени організовують соціальні заходи і розваги, участь в конференціях, дискусіях і лекціях.

Місцеві представники є повноправними членами WSH Сенату, Ради факультету, і представляють інтереси студентів поза університетом, наприклад в Польському студентському парламенті.

WSH є переможцем Crystal Ball - нагорода, яка дається найбільш спортивним університетам.

Студенти мають широкий вибір спортивних секцій найцікавіші: плавання, волейбол, баскетбол, міні-футболу, танці, стрільба з лука, боулінг. Доступний для студентів басейн, тренажерний та професійний зал для боулінгу. Багато з наших студентів і випускників це спортсмени провідних команд і клубів в Польщі. Щорічно навесні в WSH організовують гірський "Ралі Гермес": студенти створюють маршрут ралі, міні-екскурсовод. У гірському ралі крім студентів, також беруть участь засновники університету, викладачі та співробітники.

Подальше працевлаштування

"Hermes Кар'єра" - це офіс, який був створений в 2003 році в структурі Університету Бізнесу в якості невід'ємної частини. Цей офіс допомагаємо студентам, надаючи робочі місця, стажування, організаціях семінарів, запрошує роботодавців на зустрічі зі студентами, готує студентів до ефективного пошуку роботи. Університет робить попередній відбір кандидатів на вакантні посади і реєструє в базі даних, яка доступна для студентів і випускників університету.
WSH відноситься до мережі "Офіс-Кар'єра", яка була заснована в 2010 році з ініціативи 11 громадських і приватних університетів в Нижній Сілезії. Найбільш важливими завданнями DSBK є:
- Обмін інформацією про проекти на ринку праці;
- Взаємне просування проектів, спрямованих на академічне співтовариство роботодавців, що входять в мережу;
- Реалізація спільних проектів, заходів, проектів для студентів і роботодавців;

UP-STUDY надає шанс виграти безкоштовне навчання в Університеті Бізнесу у Вроцлаві протягом 3 років, щомісячну стипендію 150 євро і мовний курс в Польщі. Стаття Безкоштовне навчання в Польщі: Варшаві і Вроцлаві →

 

 

 Натисніть, щоб заповнити вступну анкету ВУЗу