(ВРОЦЛАВ) Вроцлавський Університет Бізнесу - Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu

Вроцлавський Університет Бізнесу (WSH) входить у Групу університетів VISTULA та є єдиним профільним ВУЗом по напрямкам Туристика та Бізнес. Станом на 2017 рік, відсоток українців становив менше 15%, що є беззаперечним плюсом з огляду на перспективи майбутнього працевлаштування.

У ДАНОМУ ВНЗ ДІЄ ЕКСКЛЮЗИВНА ЗНИЖКА ВІД 150 ДО 200 ЄВРО ДЛЯ УЧАСНИКІВ UP-STUDY. Вступайте разом із UP-STUDY у цей університет та оплачуйте навчання із суттєвою знижкою. Вартість навчання вказана зі знижкою.

ВСТУПАЙТЕ ІЗ ДРУГОМ ЗА ПІВ ЦІНИ - 4995 ГРН". Акція діє до 31.01. Кожен із двох друзів, оплачує лише половину вартості (в тому числі акційної) пакету вступу "Все включено". Деталі →

ДЛЯ УЧНІВ 9-10 КЛАСІВ "ВСТУП НА ОСІНЬ 2021 ЛИШЕ 5000 ГРН" + Курс польської мови 4-8 місяців. Діє до 31.01. Вступайте до ВНЗ Польщі та отримайте за 5000 грн пакет із зарахування "Все включено". Деталі →

ОТРИМАЙТЕ ЗАРАХУВАННЯ У ЦЕЙ УНІВЕРСИТЕТ ЗА 2990 ГРН. Акція "Швидкий вступ 2990" діє до 31.12. За оплачені гроші Ви отримуєте переклади та документ про зарахування від ВНЗ. Деталі →

ВИГРАЙТЕ 1 ІЗ 10 СТИПЕНДІЙ У ЦЬОМУ ВНЗ, ЯКІ ПОКРИВАЮТЬ 50% РІЧНОЇ ВАРТОСТІ! Всі абутурієнти, які вступають на осінь 2020, автоматично стають учасниками конкурсу. Дізнатися як зареєструватися →

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНО 1 АБО 2 МІСЯЦІ КУРСУ ПОЛЬСЬКОЇ ПРИ ДАНОМУ ВНЗ. Реєструйтеся сьогодні та гарантовано отримайте мовний курс у Польщі при ВНЗ. Зареєструватися на вступ →

Переглянути ціни на спеціальності

Бакалавр
Мова викладання: Польська

Туризм

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Менеджмент та управління

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Фінанси та бухгалтерський облік

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Бакалавр
Мова викладання: Англійська

Computer Engineering

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Management

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Tourism and Leisure

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Інженер
Мова викладання: Польська

Інформатика

Термін навчання: 3,5 р. (7 сем.)

Логістика

Термін навчання: 3,5 р. (7 сем.)

Магістр
Мова викладання: Польська

Туризм

Термін навчання: 2 р. (4 сем.)

Менеджмент та управління

Термін навчання: 2 р. (4 сем.)

Магістр
Мова викладання: Англійська

Management

Термін навчання: 2 р. (4 сем.)

Tourism and Leisure

Термін навчання: 2 р. (4 сем.)

Нагороди та номінації

  • Рік заснування - 1997
  • Рейтинг серед ВНЗ Польщі - 70%
  • Працевлаштування - 8,5 з 10 випускників
  • Кількість випускників - 5000
  • Безкоштовний мовний курс перед навчанням у ВУЗі (один або два місяці)
  • Оплачувана практика під час навчання - так (від 2 євро/година)
  • Супровід студентів UP-STUDY у Польщі - 3 роки.Детальніше →

ЗАВАНТАЖИТИ Перелік цін та спеціальностей на 2019/20 рік

Вроцлавський Університет Бізнесу входить до групи університетів Академії Вістула (Польща), яка в загальнонаціональному рейтингу посідає 5 місце. Центр польської освіти UP-STUDY є ексклюзивним партнером Університету Бізнесу в Україні.

Основна перевага ВУЗу - це те, що він є вузькопрофільним, що дуже цінується на "ринку дипломів". Профілі: "Туризм", "Бізнес", "IT" та "Логістика". Студенти мають можливість пройти стажування в 24 країнах світу, за ексклюзивними міжнародними програмами, які надає університет. Програми обміну дають можливість повністю компенсувати витрати за навчання за рахунок стажування. База університету щорічно фінансується європейськими фондами, що дозволяє студентам отримувати гранти. Престижні рейтинги оцінили високу позицію Університету Бізнесу у Вроцлаві.

Престижні рейтинги оцінили високу позицію Університету Бізнесу у Вроцлаві, присуджуючи йому одне з перших місць серед найкращих недержавних вищих навчальних закладів Польщі.

За даними загальнопольського рейтингу серед провідних приватних вищих навчальних закладів, Університет Бізнесу у Вроцлаві є найкращим недержавним магістерськими університетом в регіоні Нижньої Сілезії! Рейтинг, як і кожного року, був складений газетами «Rzeczpospolitа» і «Perspektywy». У загальній класифікації, Університет Бізнесу у Вроцлаві зайняв 25 місце в Польщі і поліпшив свій результат за минулий рік на 6 позицій. Журі рейтингу оцінювало навчальний заклад у кількох категоріях: престиж, інноваційність, умови навчання, а також міжнародних програмах у навчальному процесі (обмін студентами, викладачами і т.п.).

У своєму регіоні ВУЗ кілька років поспіль займає лідируючі позиції серед приватних вищих навчальних закладів в категорії Міжнародність, а от у загальнодержавному рейтингу в цій категорії займає 8 місце !!! Університет досяг такого успіху завдяки тісній співпраці з навчальними закладами-партнерами, в результаті чого має можливість запропонувати своїм студентам піврічні та річні виїзди в кращі навчальні вузи Європи, а також прийняти студентів з-за кордону в рамках програми обміну Еразмус.

Інформація про університет

Університет бізнесу у Вроцлаві (Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu - WSH) є недержавним вищим навчальним закладом бізнес-профілю. Пропонує навчання на бакалавраті та магістратурі в сфері економічних та гуманітарних наук, а також післядипломна освіта, включаючи MBA, освітня програма складена спільно з бізнес-партнерами ВУЗу. WSH є відомим університетом, а також гідно оцінений у науковому та бізнес середовищі в Польщі і в світі. Університет Бізнесу ввів новаторські модульні навчальні програми, розроблені викладацьким колективом у співпраці з підприємцями та роботодавцями, які готують до виконання конкретних завдань у фірмі. Вони включають сучасні форми занять, серед яких case studies, менеджерські тренінги, ігри з прийняття рішень TOPSIM, навчальні виїзди в компанії, практичні заняття в Польщі та за кордоном. У ВУЗі панує доброзичлива атмосфера. Кожен студент має можливість прямого контакту з керівництвом та викладацьким складом університету. Особливу увагу Університет Бізнесу у Вроцлаві приділяє професійному обслуговуванню студента. Адміністративний персонал Центру обслуговування студента завжди готовий надати допомогу порадою або в інший зручний для Вас спосіб. Міжнародний відділ Університету Бізнесу у Вроцлаві займається пошуком контактів і підтриманням співпраці з вищими навчальними закладами та фірмами з усієї Європи.

Діяльність міжнародного відділу концентрує свою увагу, насамперед на:
• Пропозиції навчання і практики за кордоном в рамках програми Еразмус
• Прийнятті іноземних студентів з партнерських університетів
• Спільної організації міжнародних конференцій
• Організації лекцій, семінарів та курсів німецькою та англійською мовою
• Організації Міжнародних днів і днів Еразмуса
• координування програми Додатковий диплом (Berufsakademie, Riesa).

Cтудентське життя

Кожен студент може стати членом місцевого самоврядування і брати активну участь у створенні студентського життя в WSH. Саме в самоврядуванні студенти вчаться в команді, відповідальності за прийняття рішень, мають можливість познайомитися з цікавими людьми з академічних кіл та бізнесу, організовувати цікаві події. Її члени організовують соціальні заходи і розваги, участь в конференціях, дискусіях і лекціях.

Місцеві представники є повноправними членами WSH Сенату, Ради факультету, і представляють інтереси студентів поза університетом, наприклад в Польському студентському парламенті.

WSH є переможцем Crystal Ball - нагорода, яка дається найбільш спортивним університетам.

Студенти мають широкий вибір спортивних секцій найцікавіші: плавання, волейбол, баскетбол, міні-футболу, танці, стрільба з лука, боулінг. Доступний для студентів басейн, тренажерний та професійний зал для боулінгу. Багато з наших студентів і випускників це спортсмени провідних команд і клубів в Польщі. Щорічно навесні в WSH організовують гірський "Ралі Гермес": студенти створюють маршрут ралі, міні-екскурсовод. У гірському ралі крім студентів, також беруть участь засновники університету, викладачі та співробітники.

Подальше працевлаштування

"Hermes Кар'єра" - це офіс, який був створений в 2003 році в структурі Університету Бізнесу в якості невід'ємної частини. Цей офіс допомагаємо студентам, надаючи робочі місця, стажування, організаціях семінарів, запрошує роботодавців на зустрічі зі студентами, готує студентів до ефективного пошуку роботи. Університет робить попередній відбір кандидатів на вакантні посади і реєструє в базі даних, яка доступна для студентів і випускників університету.
WSH відноситься до мережі "Офіс-Кар'єра", яка була заснована в 2010 році з ініціативи 11 громадських і приватних університетів в Нижній Сілезії. Найбільш важливими завданнями DSBK є:
- Обмін інформацією про проекти на ринку праці;
- Взаємне просування проектів, спрямованих на академічне співтовариство роботодавців, що входять в мережу;
- Реалізація спільних проектів, заходів, проектів для студентів і роботодавців.

 

 

 Натисніть, щоб заповнити вступну анкету ВУЗу

 

Julia Vakula
WSH | Kierownik Biura Rekrutacji

Z programem UP-STUDY współpracujemy od lat, jest to nasz kluczowy partner w zakresie rekrutacji studentów z Ukrainy. Rekomendujemy UP-STUDY jako rzetelne i profesjonalne wsparcie nie tylko w czasie rekrutacji, ale i podczas studiów. Program  UP-STUDY szybko reaguje na zachodzące na rynku zmiany a kandydaci są zawsze świetnie przygotowani.