(КРАКІВ) Академія Суспільних Наук - Społeczna Akademia Nauk w Krakowi

Академія Суспільних Наук – навчальний заклад що займає Першу сходинку у рейтингу недержавних навчальних закладів Кракова. В Академії можна здобути освіту першого та другого ступенів, підвищити кваліфікації або ж вивчати елітарний бізнес-напрямок МВА.

ВСТУПАЙТЕ ІЗ ДРУГОМ ЗА ПІВ ЦІНИ - 4995 ГРН". Акція діє до 31.01. Кожен із двох друзів, оплачує лише половину вартості (в тому числі акційної) пакету вступу "Все включено". Деталі →

ДЛЯ УЧНІВ 9-10 КЛАСІВ "ВСТУП НА ОСІНЬ 2021 ЛИШЕ 5000 ГРН" + Курс польської мови 4-8 місяців. Діє до 31.01. Вступайте до ВНЗ Польщі та отримайте за 5000 грн пакет із зарахування "Все включено". Деталі →

ОТРИМАЙТЕ ЗАРАХУВАННЯ У ЦЕЙ УНІВЕРСИТЕТ ЗА 2990 ГРН. Акція "Швидкий вступ 2990" діє до 31.01. За оплачені гроші Ви отримуєте переклади та документ про зарахування від ВНЗ. Деталі →

Переглянути ціни на спеціальності

Бакалавр
Мова викладання: Польська

Менеджмент

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Магістр
Мова викладання: Польська

Менеджмент

Термін навчання: 2 р. (4 сем.)

Нагороди та номінації

  • Рік заснування - 1994
  • Рейтинг серед ВНЗ Польщі - 80%
  • Працевлаштування - 9 з 10 випускників
  • Кількість студентів - 15 000
  • Мовний курс перед навчанням у ВУЗі (один місяць) - 1000 PLN
  • Супровід студентів UP-STUDY у Польщі - 3 роки.Детальніше →



ЗАВАНТАЖИТИ Перелік цін та спеціальностей на 2019/20 рік


Академія Суспільних Наук є лауреатом багатьох нагород та відзнак: статуетка та диплом Польського Лідера Бізнесу, сертифікат Послі Польської Економіки 2011, сертифікат Якісної школи, Вищий Навчальний Заклад Року, Лідер Сучасних Технологій і так далі.

Вищий навчальний заклад проводить навчання першого та другого ступенів, вводить семінари для докторантів на напрямках: менеджменту, інформатики і англійської філології, пропонує також підвищення кваліфікацій та навчання на МВА. Такого типу навчання стосується також інших напрямків на АСН. Академія пропонує навчання на 22 напрямах в 18 осередках в країні та за кордоном.

Доповненням до навчання є численні курси і гуртки, а також практики реалізовані Центром Кар'єри. Перевагою ВНЗ є також співробітництво з Clark University(США), завдяки якому студенти можуть паралельно з навчанням в Польщі отримати американський диплом Master, а також виїхати на навчання або практики за кордон.

Інформація про університет

Центр польської освіти UP-STUDY є ексклюзивним партнером університету, та має право представляти даний ВНЗ на території України спеціальних умовах (Гарантований вступ, проходження всіх етапів в Україні).

Завдяки постійному пристосуванню до потреб ринку працевлаштування та високій якості навчання Академія Суспільних Наук здобула ряд нагород та відзнак, в т.ч.: Лідер Польського Бізнесу Business Center Club, Посол Польської Економіки, Школа Лідерів та зайняла високі місця в державних рейтингах.

В Академії працює понад 500 викладачів-науковців. Серед них – почесні професори відомі у наковому середовищі. Науково-педагогічні кадри – вихідці з відомих вищих навчальних закладів як польських так і закордонних.

Cтудентське життя

Студентське життя як і в кожному університеті Польщі є досить різноманітним та цікавим. Головне бажання студента брати активну участь, організовувати різні культурні заходи. В цьому році був організований українськими студентами та керівництвом університету конкурс Ukrainain voice, де переможці отримали цінні подарунки. Діє багато клубів за інтересами, гуртки. Студентам, які займають призові місця на олімпіадах, різного роду спортивних змаганнях виплачується стипендія. Головне мати бажання, бути активним та сучасним студентом!

Подальше працевлаштування

Ми прагнемо, аби кожен випускник Академії Суспільних Наук знайшов відповідну роботу після закінчення ВНЗ. Таким чином, програма індивідуальних напрямків допоможе адаптуватись до потреб фірм не тільки з Краковаf, але й у всієї Польщі, – говорить професор Лукаш Сулковський. 

Професія це пошук свого місця в житті. Сучасний ринок працевлаштування непередбачуваний, повний нестабільності та ризику. Здобуття створеної в мріях роботи стає щоразу складніше.

Навчання – це період інтенсивних підготовок до здобуття професійних кваліфікацій, але вони не здатні підготувати студента до ринку працевлаштування. В цьому випадку потрібні знання з таких сфер як: самопізнання, знання професій, ринку роботи та вміння допомогти собі на ринку працевлаштування.

– Займається професійним консалтингом та допомагає студентам і випускникам у знаходженні роботи. У Центрі Кар'єри можна знайти багато пропозицій стажувань та професійних практик.

– Завдяки діяльності ЦК студенти мають можливість здобути та доповнити свої знання на тему будування власної стежки кар'єри – можуть познайомитися з характеристикою ринку працевлаштування та принципами підготовки окремих документів.

 


Натисніть, щоб заповнити вступну анкету ВУЗу