- (СОПОТ) Університет Гуманітарних Наук і Психології - Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

Со́пот — місто на півночі Польщі, розташоване на березі Гданської затоки. Частина міської агломерації разом з Гдинею і Гданськом, що має назву Тримісто (пол. Trójmiasto), і має населення близько 1 млн.

Переглянути ціни на спеціальності

Бакалавр
Психологія

Психологія

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Нагороди та номінації

У 2010 році психологічні факультети в Сопоті отримали позитивну оцінку Польської акредитаційної Комісії, яка стежить за якістю освіти у всій Польщі.Президія визнала, що Філія в Сопоті добре розвивається науково-дослідний центр, який є репрезентативною організацією всього наукового співтовариства. Особливо відзначена була концепція навчання, яка опирається на новітні приклади перевірених в передових інститутах та індивідуальний підхід до навчального курсу, що дає можливість студенту управляти своїм науковим та індивідуальним розвитком.

Інформація про університет

Філія SWPS в Сопоті спеціалізується на різноманітних напрямках психології. Він був відкритий в 2002 році, і до цього часу випустив уже більше 1100 психологів - експертів в сфері поведінки консументів і внутрішньої комунікації, фахівців в області методів діагностики, готових до роботи з людьми в будь-якому віці, що мають різний соціальний статус і працюють в різних сферах .

 

Cтудентське життя

Робота лабораторії дозволяє реалізацію різних дослідницьких проектів, які студенти виконують як належно, що виходить з організації лекцій та семінарів. Частина людей, що працюють тут, реалізують свої власні наукові цілі.

У розташуванні людей, працюючих в лабораторії є дві зали, які знаходяться в будівлі Філії. Це дає можливість проводити дослідження у всіх відділеннях одночасно. Обладнанням зал дає можливість на вільну організацію простору. Завдяки цьому дослідники можуть пристосувати їх під свої потреби.

 

Натисніть, щоб заповнити вступну анкету ВУЗу