(ПОЗНАНЬ) Університет Гуманітарних Наук і Психології - Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

Відділення SWPS у Познані розпочало свою роботу у 2010 році. З початку свого існування університет робить акцент на сучасному підході до навчання. Щорічно SWPS здобуває гранти на науково-дослідну діяльність. Досвідчені кадри дбають про високий рівень навчання, водночас роблячи натиск на практику.

ВАЖЛИВО! При вступі у даний ВНЗ акції не діють. Вартість вступу на осінь 2020 — 499 євро.

Переглянути ціни на спеціальності

Бакалавр
Мова викладання: Польська

Право (Неперервна магістратура – 5 років)

Термін навчання: 5 р. (10 сем.)

Психологія (Неперервна магістратура – 5 років)

Термін навчання: 5 р. (10 сем.)

Магістр
Мова викладання: Польська

Психологія (Неперервна магістратура – 5 років)

Термін навчання: 5 р. (10 сем.)

Право (Неперервна магістратура – 5 років)

Термін навчання: 5 р. (10 сем.)

Інформація про університет

Університет SWPS у Познані вже кілька років поспіль відкриває рейтинг вищих навчальних закладів у Польщі за статистикою “Perspektywy”, що підтверджує високий рівень навчального закладу. Завдяки UP-STUDY Ви можете навчатися на таких спеціальностях, як: Психологія, Право, Журналістика, Суспільна комунікація, Дизайн (Scholl of Form).

Студенти познанського відділу Університету SWPS здобувають знання від видатних науковців, дидактиків, а також практиків з багатолітнім досвідом.

Університет SWPS гарантує студентам великі можливості розвитку власних здібностей . Щорічно відбуваються лекції у рамках Форуму Трансферу Знань (Forum Transferu Wiedzy), під час яких студенти мають можливість зустрітися з практиками, видатними експертами з різних галузей.

Університет міститься у новому будинку, який розташований у самому центрі міста. Поруч нього знаходиться парк Cytadeli(Цитаделі) і Stary Rynek(Старовинний ринок). У будинку знаходиться кількадесят лекційних зал, також є зали, які пристосовані для практичних лекцій. У кожній із цих зал є присутні комп’ютери і проектори, які кожний студент може використовувати для власного розвитку у науці.

Також SWPS має власну бібліотеку і кафе.

У 2013 році відкрилася сучасна психологічна лабораторія, в якій студенти можуть реалізовувати свої дослідження. У лабораторії знаходиться 6 комп'ютерних місць з програмним забезпеченням E-Prime, Inquisit також SPSS до створення і проведення психологічних експериментів, вступного статистичного аналізу отриманих результатів.

Cтудентське життя

Університет має бурхливе студентське життя. Особи які зацікавлені поширенням своїх знань у сфері психології мають можливість відвідувати додаткові лекції із відомими психологами-практиками. Ці лекції є організовані в рамах – “Strefa Psyche SWPS”. Студенти від UP-STUDY також мають можливість приймати участь у інноваційних проектах, які проводить університет.

Для студентів права в 2015 році було створено Наукове Коло для майбутніх адвокатів. Студенти від першого року зможуть брати участь у цьому колі і отримувати додатковий досвіт у сфері права під час лекцій із адвокатами-практиками.

Також для додаткового розвитку власних знань існують такі наукові Кола як : Наукове Коло Судової Психології, Студентське Коло Клінічної Психології, Коло Суспільної Психології Індивідуальності. Також університет йде вперед разом із розвитком нових технологій, тому при університеті є власний Блог, який ведуть студенти.

Подальше працевлаштування

Напрямки, які надає Університет SWPS у Познані, являються одними із найпопулярніших на світовому ринку, тому студенти під час навчання вже можуть отримати свою першу роботу. При університеті діє Агенція яка допомагає знайти практику і подальшому працевлаштуванні. Також Ви маєте можливість прийняти участь у міждонародних практиках з якими SWPS співпрацює : Erasmus+, Atlantis, Fundusz Stypendialnyi Szkoleniowy і Excellencein Mobility. Від 2015 року студенти SWPS можуть отримати можливість виїхати на один семестр до США і отримати сертифікат навчального закладу College of Saint Rose, який знаходиться в Нью-Йорку.

 

Натисніть, щоб заповнити вступну анкету ВУЗу