- (ВРОЦЛАВ) Університет Гуманітарних Наук і Психології - Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

Філія Університету SWPS у Вроцлаві відкрилася 10 років тому і швидко стала одним з кращих науково-дослідних центрів Польщі по напрямкам: Журналістика, Суспільна комунікація, Графіка та Психологія. Відділення лідирує у рейтингах ВНЗ Вроцлава та всієї західної Польщі по показниках працевлаштування іноземних студентів.

Переглянути ціни на спеціальності

Бакалавр
Мова викладання: Польська

Графіка

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Журналістика

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Психологія (5 років – Магістратура)

Термін навчання: 5 р. (10 сем.)

PR (Піар)

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Брендінг фірми

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Журналістика в інтернеті (Інтернет маркетинг)

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Магістр
Мова викладання: Польська

Психологія

Термін навчання: 5 р. (10 сем.)

Візуальна комунікація

Термін навчання: 2 р. (4 сем.)

Cтворення медіа

Термін навчання: 2 р. (4 сем.)

Нагороди та номінації

У 2010 році Міністрство Науки і Вищої Освіти присвоїло Філії в Вроцлаві статус найкращого навчального закладу в сфері соціальних наук. У 2013 році був відзначено престижної категорією «А +», яку дають тільки найкращим науково-дослідним центрам у Польщі.

Інформація про університет

SWPS Вроцлав почав працювати 11 років тому. Незабаром він опинився на чолі польських дослідницьких центрів. У 2010 році він був визнаний Міністерством Освіти, як одним із найкращих університетів Польщі, в області соціальних наук. У 2013 році він був удостоєний престижної категорії A +, якою нагороджуються видатні науково-дослідницькі центри в Польщі. Студенти мають можливість навчатися під керівництвом професорів, які являються відомими, як у Польщі, так і заграницею.

У 2011 році Вроцлавська Філія SWPS переїха в новий кампус, побудований спеціально для максимально кращих умов викладання та дослідницької роботи. Тут для послуг студентів яскраві і просторі аудиторії, повністю обладнані комп'ютерні кабінети, сучасні лабораторії та мультимедійні зали. Всі умови відповідають найвищим стандартам, забезпечують комфортні умови для роботи і дозволяють реалізувати професійні та культурні проекти.

Cтудентське життя

Для особистого розвитку студентів, SWPS Вроцлав презентує безліч додаткових лекцій і Наукових Кіл. Кожний студент має можливість бути учасником будь-якого із них. Перелік Наукових Кіл у SWPS Вроцлав наступний: Наукове Коло Нейропсихології, Наукове Коло Судової Психології, Спортивне Коло, Наукове Коло Клінічної Психології і Коло Психології Реклами. При університеті є студентське самоврядування, яке протягом року організовує додаткові лекції, виїзд до інших відділень SWPS чи подорожі за кодон під час літніх канікул.

На території університету знаходиться кафе, яке працює щодня. Також є тренажерний зал оснащений грушами для боксу, боксерськими рукавички, навчальними лапами, волейбольним  і баскетбольним майданчиком.

Бібліотека SWPS Вроцлав відкрилася у 2004 році. На площі 300 м2 знаходиться близько 10 000 томів. Бібліотека вміщує у собі книги із галузі психології, філософії, соціології, журналістики та багатьох інших дисциплін.

Подальше працевлаштування

Студенти, які навчаються в Вроцлавській Філії мають шанс співпрацювати і навчаться у людей відомих, як в самій Польщі, так і за кордоном, наприклад: професор Станіслав Ковалик, який займається реабілітацінною психологією і соціальною психологією, професор Олена Сек - експерт в галузі клінічної психології та психології здоров'я, професор Даріуш Долинський - фахівець з психології соціальної поведінки,а також психології емоцій і мотивації, професор Майкл Флейшер - видатний вчений в галузі соціальної комунікації.

 

Натисніть, щоб заповнити вступну анкету ВУЗу